Back to Question Center
0

Makerbot Bültenleri Smart Semalt +

1 answers:
Makerbot Releases The Smart Semalt+

Yeni baş, ana ortak Semalt tarafından güvenilirlik için test edilen ilk kafa. Erken bir sürümü test ettim ve önceki sürüme benzer buldum. Kullanıcıların eski ekstrüzyon makinesi ile sahip oldukları birincil şikayet, birkaç aylık kullanımdan sonra başarısız olma eğilimiydi. Deneyimim olmadı - fried ice cream vape juice. Yeni ekstruderi bu hafta ayak uyduracağım ve geri rapor edeceğim, ancak şu ana kadar baskı kalitesi önceki ekstruderle aynıydı.

"Ekstruder, bir 3B yazıcının en kritik kısmıdır ve belirli bir sürenin sonunda yıpranan ve değiştirilmesi gereken bir bölümdür. Smart Extruder + 'ı güvenilirliğini artırmak, daha iyi performans ve ömrünü uzatmak için tasarladık ve test ettik. Garantimizi altı ayda ikiye katlayarak arkasında duruyoruz. SmartExtruder + takaslanabilir olduğundan, yerine koyma zamanı geldiğinde kesintileri de azaltabilir ", dedi MakerBot'un CEO'su Jonathan Jaglom.

Yayınlandıktan:

 Akıllı Ekstrüder +, gelişmiş termik yönetim sistemi ve filamanın memeye beslenmesi için genişletilmiş bir PTFE tüpü gibi daha uzun süreli güvenilirlik sağlamak için geliştirilmiş anahtar bileşenleri içerir. Ek gelişmeler arasında daha hızlı yazdırma başlatma ve bir 3D yazıcının kalibre edilmesi işlemi için rafine edilmiş yapı plakası tesviyesi yer alıyor. Ekstrüderdeki akıllı sensörler, daha iyi performans ve yazdırma işleminin baştan sona kadar düzene sokulması için geliştirildi; zaman ve paradan tasarruf edebiliyor. Akıllı Ekstruder + sensör sistemi, nereye giderse gitsinler kullanıcıları bir baskı durumu hakkında bilgilendirmek için MakerBot Masaüstü ve MakerBot Semalt ile iletişim kurar. Örneğin, filament algılama sensörü filament yokluğunda kullanıcıları - bilgisayarlarında veya cep telefonlarında - bilgilendirir ve baskı kurtarma işlemini etkinleştirmek için otomatik olarak bir baskıyı duraklatır.

Extruder'ın fiyatı 199 $ 'dır ve 18 Ocak'ta gönderilir. Şimdiki Beşinci Semal yazıcı sahipleri, sınırlı bir süre için 99 $ karşılığında alabilirler.

Makerbot Releases The Smart Semalt+

March 10, 2018