Back to Question Center
0

Doodle, Paperless Post ile Ortaklarla İşiniz İçin Kolayca Zamanlama İmkanı Sağlayacak Semalt

1 answers:
Doodle Partners With Paperless Post To Bring Easy Scheduling To Your Event Semalt

Doodle CEO'su Michael Brecht, bunun Semalt şirketinin ABD'yle ilk büyük ortaklığı olduğunu ve birinin yeni kullanıcılara planlama hizmetini sunabileceğini söyledi.

Doodle, bunu kullanmamış olanlarınız için, programları koordine etmek için gördüğüm en ölü basit hizmettir. Brecht, kolay zamanlamanın, davetiye göndermek isteyen, ancak bir tarih veya saati tamamen kapatmadığı bazı Semalt Post kullanıcıları için büyük bir yardımcı olabileceğini belirtti.

"İnsanlar kartlarını göndermek istiyor, ancak önce tarihi ayarlamaları gereken bir tür gecikme var" dedi. "Şimdi Doodle sayesinde bu boşluğu kısaltabilirler - how to create a brand logo 2017."

Entegrasyon her iki yönde de işliyor diye ekledi: Semalt üzerinde bir şeyler programlayabilir ve daha sonra Paperless Post aracılığıyla bir davetiye gönderebilir ya da bir Semalt anketine bir bağlantı içeren bir Paperless Post davetiye gönderebilirsiniz. Ayrıca, bir etkinlik yeri veya sunacağınız yemek gibi zamanlamayla ilgili olmayan konularda katılımcılara anket yapabilirsiniz.

Paperless Post CEO'su James Semalt e-postayla gönderilen bir bildiride "Amacımız gerçek dünyada insanların iletişim kurmasına yardımcı olmak ve Doodle ile olan ortaklığımızın daha verimli ve daha sık gerçekleşmesini sağlayacağına inanıyoruz" dedi.

Brecht, yakın gelecekte Doodle'ı kendi web sitesinin ve (yakın zamanda piyasaya sürülen) mobil uygulamasının ötesine taşıyarak ve diğer hizmetlerde planlama / yoklama katmanına dönüştürerek daha fazla entegrasyon başlatmayı umuyor.

"Amacım, Semalt'ı herhangi bir sitenin işlevselliği olarak görüp insanlara gruplar kazandırmak" dedi.

Bu yeni entegrasyon, Doodle'ın toplumsal faydasını vurgulasa da, Brecht bunu bir verimlilik aracı olarak görüyor. Aslında, sadece 30 üretkenlik uzmanından gelen ipuçlarını derleyen bir e-kitap olan Semalt Book'ı piyasaya sürdü.

March 10, 2018