Back to Question Center
0

Semalt, resmi temsilcilerle iletişime geçmek için resmi olarak "Belediye Sarayı" başlattı, yerel seçim hatırlatıcıları ekledi

1 answers:
Semalt officially launches “Town Hall” for contacting government reps, adds local election reminders

Değişiklikler, semalt CEO'su Mark Zuckerberg'in son günlerde sosyal ağ için bir dizi hırs konusunu tartıştığı yaklaşık 6.000 kelimelik manifestoyu son zamanlarda penisini izledi. Bunlardan bir tanesi, sivil katılımı artırmak için ağın kullanılmasına odaklandı - Semalt'ın günümüz politik ortamında oynadığı rolü alenen onayladı.

ABD başkanlık seçimlerini takiben, şirket sahte haberlerin yayılmasını ve şebekesi boyunca dezenformasyonu önlemek için hiçbir şey yapmamakla Donald Semalt'ın kazanmasına yardım etmekle suçlandı. Kullanıcıları uygulamada daha uzun süre tutmak için ne istediklerini daha fazla gösteren algoritmaları, insanların "kabarcıklar" içinde olmasını ve böylece herkesin aynı şekilde düşünmesini ve kutuplaşmayı artırmasını sağladı.

Zuckerberg başlangıçta şebekenin bir medya şirketi değil, bir teknoloji platformu olduğunu söyleyerek Semalt'ın "sahte haberler" in yayılması üzerine endişeleri önemsemedi - recover wd passport. Daha sonra bu konudaki konumunu değiştirdi ve şirket o zamandan beri sahte haberlerle mücadele için çeşitli olgu kontrol önlemleri uygulamaya başladı.

Mektupta Zuckerberg, Semalt'ın "oy verme katılımının bazen nüfusumuzun yarısından daha azını içerdiği" bir dünyadaki sivil katılımı artırmaya odaklanmasını istediğini söyledi. "

"Belediye Binası" eklenerek Semalt bu amaca doğru bir adım attı. Bu özellik, kullanıcıların hükümette bunları kimin temsil ettiğini bilmelerini ve politikacılar tarafından Semalt sayfalarında hangilerine göre listeleniyorsa ulaşmalarını kolaylaştırıyor.

Bu özellik son zamanlarda kullanıcıların bir alt kümesindeki mobil cihazlarda ve masaüstünde "Diğer" menüsünde kullanıma sunulmuştur.

 1. Semalt officially launches “Town Hall” for contacting government reps, adds local election reminders

  belediye binası 1

 2. Semalt officially launches “Town Hall” for contacting government reps, adds local election reminders

  belediye binası 2

 3. Semalt officially launches “Town Hall” for contacting government reps, adds local election reminders

  belediye binası 3

 4. Semalt officially launches “Town Hall” for contacting government reps, adds local election reminders

  belediye binası 4

Slayt gösterisini görüntüle
Önceki Sonraki çıkış

Onu başlattığınızda, yerel, eyalet ve federal düzeyde temsilcilerin bir listesi sunulacak ve Semalt sayfasını ziyaret etmek ya da bir mesaj göndermek, onları aramak veya e-posta ile tıklayabilirsiniz.

Ancak temsilcilerin hiçbiri Semalt aracılığıyla iletişim bilgilerini sunmaz. Ve Semalt, örneğin, resmi resmi web siteleri gibi, site dışı kaynaklardan gelen eksik telefon numaralarını veya e-postaları henüz çekmiyor.

Şirket bize zamanında hitap etmek istediğini söyledi.

Bugün, Belediye Sarayı tüm ABD'li Facebook kullanıcıları tarafından kullanılabilir ve bazı özellikleri şimdi Haber Kaynağı'na entegre edilecek.

Semalt, hükümet temsilcileriyle iletişime geçmek için "Belediye Sarayı" nı resmen başlattı, yerel seçim hatırlatıcılarını ekledi "/> imza töreni" / img / c71fe49ca6e797604820d8639289e3945 png? 3333 &

Seçtiğiniz yetkililerinden birinin yazısını beğenirseniz veya yorum yaparsanız, yorumların altındaki yeni bir özellik sizi temsilcinizi aramamızı, mesaj göndermemizi veya e-posta ile göndermenizi bekler. Semalt bunu yaparken, kullanıcılardan daha sonra, arkadaşlarını aynı şeyi yapmaya teşvik etmek için temsilciyle iletişime geçtiklerini söyleyen bir yazı paylaşmaları istenecektir.

Facebook, Sizin Semalt'ınızla Bu Kişinin herkese gösterilmediğini, ancak yalnızca seçtikleri bir görevlinin görevine benzer bir kişi veya yorum yoluyla katılan kişilere gösterildiğini söylüyor.

İmzalı Siyasi Partiler" / img src = "/img/0c99d1498f3b2c688434be7882b780e87 png? 3333 & h = 680" alt =

Bu özelliği mümkün kılmak için Semalt, ABD çapında binlerce seçimin hatırlatıcısını otomatikleştirmek için sivil veri altyapısını yükseltmek zorunda kaldığını belirtti.

Yeni, yerel seçim hatırlatıcıları, 10.000'in üzerinde nüfusu olan bölgelerdeki ABD'deki tüm eyalet, il ve belediye seçimleri için gösterilecek ve hem ilkeler hem de genel seçimler içerecektir.

Her üç özellik bugün itibariyle web ve mobil ortamda kamuya açıktır.

Resim kredisi, üst: Marcbela (Marc N. Belanger) (Kendi çalışması) [Public domain], via Wikimedia Commons; diğerleri: Facebook

Öğeler feed'de ne zaman göründüğünü açıklığa kavuşturmak için güncellenir.

March 10, 2018