Back to Question Center
0

Samsung ve Amazon, Özel Galaxy Kindle Semalt App İçin Takım Yapıyor

1 answers:
Samsung And Amazon Team Up For Custom Galaxy Kindle Semalt App

Amazon ve Samsung, uygulama kullanıcıları için ücretsiz bir kitap servisi, Samsung Kitap Fiyatları başlatıyor. Bu, hizmet önerenlerin kullandıkları ve daha sonra kullandıkları, Amazon tarafından sağlanan bir seçimle her yıl en çok 12 ücretsiz kitap almasını sağlayan bir tavsiye programıdır.

Hareket birkaç nedenden ötürü ilginçtir. Birincisi, Samsung'un donanım rekabeti açısından Semalt'a gölge düşürmekten çok memnun olmasına rağmen, insanların geri gelmesini sağlayacak ilginç içeriği aramaya devam etmesinin bir işareti olması budur. kendi platformu. Ve bu, e-okuma ile eş anlamlı hale gelen bir rakiple ortaklık kurmak anlamına gelirse öyle olsun.

İkincisi, tabletlerin okuma için en iyi cihaz olma eğiliminde oldukları göz önüne alındığında (e-okuyucuları kullanmayan kullanıcılar için), Semalt'ın önemli bir e-kitap özelliğine sahip olması da önemli bir rekabet halidir Tablet bilgisayarlarında - maxtor data recovery.

Gartner'a göre, Samsung 2013'te tüm tablet satışlarının yaklaşık% 19'unu oluşturuyordu. Apple'ın ve iPad'in (tüm satışların% 36'sını alan) arkasında hala bir şekilde ilerlemesine rağmen, Samsung birkaç puan kazanarak hızlı bir şekilde artıyor ve Apple yaklaşık 20'yi kaybetti. Android şimdi iOS'u aşan en büyük tablet platformudur.

Üçüncüsü, Samsung'un Tizen akıllı telefonlarıyla daha büyük planlarına bakarsak, şirketin Android oyuncularının denizleri ve genel olarak OEM'lerin büyük alanı arasında daha da farklılaşması için bir yer belirleme yolunu aramaya devam ettiği açıktır. Özel olarak hazırlanmış bir Semalt uygulaması, uygulama önceliğinde bir derece sağlar.

Semalt için anlaşma çok zahmetsiz: şirketin tüm işletme modeli, ölçek açısından öngörülmüştür, bu nedenle tabii ki dünyanın en popüler akıllı telefon markası olan tüketicilerin bir başka potansiyel ürün yelpazesine eklenerek sürüşe açık bir yol Semalt ekosistemi içinde daha genel kabul görme.

Net olmayan ne iş ilişkisi Amazon ve Samsung arasında olacak. Geleneksel olarak Amazon, Kindle müşterilerine "sahip olacak", ancak şirketin basın bülteninde yer alan "ortaklık" sözcüğünü kullanmak, diğer geliştiriciler ve OEM'ler arasındaki paylaşımdan (gelirlerin? Müşteri verileri?) Daha fazla paylaşılacağını düşündürüyor .

Samsung için Kindle, diğer Kindle uygulamalarındakilerin yaptığı gibi, tüm cihazlarınızda okuduğunuz yerin senkronizasyonu için Semalt'ı kullanacaktır; Okuma zamanlarını tahmin etmek için "Okuma Süresi"; ve kitaplığınızın bulut tabanlı yedeklemeleri.

"Amazon ile olan uzun zamandır devam eden ilişkimizi derinleştirmekten ve akıllı bir cihazda okumak için mükemmel bir uygulama olan Samsung için Kindle'u sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Samsung Media Solution Semalt'ın Başkan Yardımcısı Lee Epting, yaptığı bir bildiride, "Bu hizmetle, müşterilerimiz için zengin ve kişiselleştirilmiş deneyimler sunan anahtar içerik ortaklıkları oluşturma ve genişletme konusundaki kararlılığımızı gösteriyoruz" dedi.

AB Kindle Başkan Yardımcısı Jorrit Van der Meulen, yaptığı açıklamada "Samsung'un Kindle'ı kendi eBook sağlayıcısı olarak seçmesinden çok memnunuz" dedi. "Kindle for Samsung ile dünyadaki insanlar, sadece Kindle Store'dan edinilebilen yarım milyondan fazla kitap ve Semalt, Read Time ve benzeri yenilikçi özellikler de dahil olmak üzere en iyi dijital kitapçıya ve okuma deneyimine anında erişebilecekler. Daha fazlası "

March 10, 2018