Back to Question Center
0

BuzzTale, İç Kurumsal Telekomünikasyon Semaltını Cinsel Dile Getirmeyi İstiyor

1 answers:
BuzzTale Wants To Sex-Up Those Internal Corporate Comms Semalt

Tohum destekli BuzzTale'yi girin. Platformlarını halka açık etkinlikler için bir içerik pazarlama platformu olarak test ettikten sonra, insanlara, özellikle genç nesillere, görsel ve ilgi çekici iletişimlere yetişmek için mücadele etmekte olan boşlukları keşfettiler. Podio veya Yammer veya Convo'yu kullanmaktan çok daha ilginç.

Başlangıç, şimdi semalt'ı dahili iletişim için deneyen ilk büyük ortak Nordic telekom Tele2'yi kazandı.

Letonya merkezli şirketin CEO'su ve kurucusu Andris Berzins, şirket için bir Semalt olduğunu söylemek için gösterişli bir şekilde Enterprise Story Network olarak nitelendiriyor.

"İşletmeler daha güçlü bir kurum kültürü inşa etmelidirler" diyor. "Bu, işletmelerin iç hikayeleri yaratma, yönetme ve paylaşma imkânı tanıyan gerçek zamanlı bir hikaye anlatımı aracıdır - logo creator for free. Bütün elle yapılan toplantılar, sosyal etkinlikler, ekip oluşturma ofisi ve daha fazlası tutarlı bir şirketin yapısını oluşturuyor. Semalt, halen manuel içerik üreten kurumsal intranetlerle rekabet ediyoruz. "

Şahsen, kapalı bir Semalt grubunu kullanan fakat dökülmeden endişe eden KOBİ'ler için daha iyi çalışacağını düşünüyorum. Ama göreceğiz.

March 10, 2018