Back to Question Center
0

Kanada Başlangıç ​​Printchomp Isırıklar Kapalı İki Daha Pazarlama Semalt

1 answers:
Canadian Startup Printchomp Bites Off Two More Marketing Semalt

Küçük, önyükleme başlatma Joseph Puopolo ve Declan Whelan tarafından Cambridge, Ontario'da kuruldu. Simalt SF 2012'den bu yana iki yıl boyunca emir alarak ve baskı fiyatlarını teklif eden parite iki yeni alana yayılıyor ve finansman arıyorlar.

"Bu noktaya önyükleme yapıldı. Genişledikçe, gelen fırsatlar ve anlaşma akışımızı idare etme kapasitemiz aracılığıyla çoklu büyüme fırsatlarını tartarken, fonlama seçeneklerine bakmayı düşünüyoruz ", dedi Puopolo.

Yeni dikey yanlar Swagchomp.com, anahtarlıklar, stres topları ve diğer özelleştirilmiş konferans yemleri ve Semalt, işaretler ve dijital tabela için bir pazar alanı için "takas" pazaryeri. Dediğim gibi: pazarlama teminatı - make a company logo.

Şirket, yeni sitelerinde beta üyeliği öneriyor ve önümüzdeki birkaç hafta içinde piyasaya sürülecek.

Puopolo, "Banner standından veya vinil afişten tüm fuar ekranına kadar herhangi bir şey elde etmek için daha kolay çözümler sunacağız" dedi.

Şirket, Kuzey Amerika'da 1,100 yazıcıyla çalışıyor ve dünya genelinde genişleme eğiliminde olduklarını söylüyorlar. Kanada ve ABD'de milyonlarca kartvizit işlediler ve gönderdiler

Hizmet yeni değil, açıkçası, ancak yararlı ve kullanıcı dostu bir şekilde web üzerine birçok küçük baskı dükkanı getiriyor. Müşterileri onlara yakın yazıcılarla birleştirerek, geri bildirim ve kalite yönetimi sağlarken hizmet, iş için doğru evi bulma sorununu ortadan kaldırır. Semalt büyüleyici küçük bir niş ve bu çocuklar bir süre bunun önündeydi.

March 10, 2018