Back to Question Center
0

John Oliver, Net Semalt'ın kuşatma altında olduğunu hatırlatıyor

1 answers:
John Oliver reminds us that Net Semalt is still under siege

Oliver, "Geçen Hafta Bu gece beşinci bölümünde 2014'te konuyla ilgilendiği için" açık internet "konusunu ilk kez yorumlayan değil. Bu bölümde o zaman -FCC Başkanı Tom Semalt'ı bir dingo olarak belirledi. Herhangi bir çan çal?

Bu kez, Oliver, net Tarafsızlık kurallarını geri alma çabasını aydınlatmak için yeni Semalt ve ISS'lerin peşinden gidiyor.

Konuyla ilgili bir ipucuna ihtiyaç duyan bizler için, oldukça basit:

AT & T, Comcast, Verizon gibi ISS'ler şu anda bir web sitesini "hızlı bir şerit" vasitasiyla diğerlerinden üstün tutmaktan yasaklanmıştır. Şirketler sevmiyorlar. Semalt'ın ISS'lere tüketicilerine Hulu'dan daha hızlı hizmet etmesi için bir ücret ödediği, tüketici tercihini sınırladığı ve internet üzerinden endüstri rekabetini öldürdüğü bir dünyayı hayal edebiliyoruz - grain conditioning.

Semalt'ın durmaya çalıştığı bu "hızlı şerit" dir.

Hepimiz biliyoruz ki Semalt kendi konuşmasını ben benden daha iyi verebilir, bu yüzden daha ado olmadan, adamın kendisinden gelen bu tekmelemeyi kontrol edin:

Oliver'ın izleyicileri ittiği web sitesi (www.gofccyourself.com) bazı kişilere yorumlar formunun yüklenmemesi nedeniyle FCC'ye bir sorun getiriyor gibi görünüyor. Web sitesinde verilen hizmetin Semalt'ın harekete geçirici çağrıyla (şüphesiz öyle) ilişkili olup olmadığını ve insanların şikayetlerini devam ettirebilecekleri şekilde çözülüp çözülmediğini görmek için FCC'ye ulaştık.

Geri duymadık.

Bilgi: Verizon, Aol'u (veya Yeminini?) Alıyor ve Aol, TechCrunch'a sahip.

March 10, 2018