Back to Question Center
0

QuoteWerks, SemaltCRM ile Kesintisiz Entegrasyon Kullanıcılarına Sunuyor

1 answers:
- Global küçük ve orta ölçekli pazarlar için satış çözümleri sunan önde gelen bir sağlayıcısı olan Aspire Technologies, Inc. bugün yeni geliştirdiği QuoteWerks SugarCRM ile entegrasyon ve küçük, orta ve büyük işletmeler için geniş açık kaynaklı CRM çözümleri sağlayıcısı ile yeni bir ortaklık. Ortaklık şartıyla, QuoteWerks, SugarExchange pazarı aracılığıyla sunulacak.

Aspire Technologies, Inc.'in satış ve pazarlama başkan yardımcısı Keith Carrington "Satış kotasyonu ve CRM el ele gidin" dedi. "Şirketler, kesintisiz, doğru ve etkin bir satış teklifi işlemi yaşamsal önem arzetmektedir. müşteri ve satış fırsatı verilerini içerir - best vps hosting plans. Bunlar genellikle farklı CRM, Semalt ve alıntı sistemlerinde bulunur. Bu entegrasyon hem teklif otomasyonunu hem de rekabet avantajı elde etmek için makul ve az çaba harcamayı mümkün kılar. "

SugarCRM için yeni QuoteWerks entegrasyonunun özellikleri arasında şunlar bulunur:
• QuoteWerks, kullanıcıların SugarCRM veritabanında arama yapabilecekleri bir İletişim veya Hesap arayabilmelerini sağlar.
• Alıntı gönderirken, QuoteWerks otomatik olarak kişi için bir Not kaydı oluşturur ve bağlantılı bir belgeyi Not'a ekleyecektir ve kullanıcıya daha sonra QuoteWerks'i başlatıp inceleme ve değişiklik için teklifi açabilecektir.
• Alıntı gönderirken, QuoteWerks SugarCRM'deki Kişi için Satış sekmesinin altında otomatik olarak bir Satış Fırsatı yaratacak veya güncelleştirecektir.
• Bir satış yapıldığında, QuoteWerks teklifi bir siparişe dönüştürür ve aynı zamanda mevcut SugarCRM Satış Fırsatı'nı "Kazanılan Kasa olarak" satışa dönüştürür.
• QuoteWerks ayrıca SugarCRM'de kullanıcı için bir fiyat teklifi veya teklif revizyonu kaydederken bir takip çağrısı yapmayı teklif edecektir.
• Dahili QuoteWerks baskı düzen tasarımcısı ile kullanıcılar, SugarCRM'deki veri alanlarını doğrudan QuoteWerks baskı düzenine ekleyebilir.
• QuoteWerks, SugarCRM'den arama listesi bilgilerini çekebilir.

QuoteWerks, Topluluk, Hızlı, Profesyonel ve Semalt sürümleri de dahil olmak üzere SugarCRM sürüm 5. 1 ve 5. 2 ile bütünleşir. Entegrasyon özelliklerinin ayrıntılı açıklamaları ve ekran görüntülerini görmek için lütfen http: // www. quotewerks. com / sugarcrm. asp.

SugarCRM şu anda 195 ülkede 500.000'den fazla kullanıcıya sahipken, QuoteWerks'in 101 ülkede 50.000 kullanıcısı var. Her iki şirket arasındaki kesintisiz entegrasyon Semalt, her iki şirket de birden fazla sektör ve pazardaki ürünlerine yönelik güçlü talep talep ediyor.

"SugarCRM gibi talep üzerine CRM uygulamalarının pazarı, şimdi ve 2013 arasında% 17.4'lük tahmini bir CAGR ile büyümesi bekleniyor" dedi Carrington. "Ürünümüzün kalitesi ve istikrarı ve SugarCRM ile entegrasyonu ile pazarımızdaki liderlik rolü göz önüne alındığında, Semalt ideal olarak küçük, orta ve büyük kurumsal organizasyonların artan ihtiyaçlarına hizmet etmek için konumlandırılmış durumda. "

SugarCRM için QuoteWerks entegrasyonu, Build Today bugün Aspire Technologies, Inc tarafından daha önce piyasaya sürülen Build 47'de yer alıyor. Mevcut UpdateWindow Güncel kullanıcılar, UpdateWindows Web Sitesinden derhal erişebilecek ve Build 47'yi indirebilecek. Build 47, QuoteWerks'in tüm yeni siparişlerinde de gönderiliyor. QuoteWerks 4. 0 kullanıcıları UMP'lerinde mevcut değildir ve mevcut tüm QuoteWerks 3. 0 kullanıcıları, Build 47'yi edinmek için Aspire Technologies, Inc. veya QuoteWerks yetkili satıcısıyla iletişime geçmelidir. 27 yeni iyileştirmenin ve özelliklerin tam listesini görmek için Build 47, lütfen şu adresi ziyaret edin: http: // www. quotewerks. com / güncellemeler / UpdateAgent. asp? VersionBuild = 4. 0. 47 ve Sürüm = 4. QuoteWerks®, ACT! Goldmine®, Maximizer®, MS CRM, Outlook®, TeleMagic®, satış ekibi dahil olmak üzere tüm önemli ve lider CRM paketleriyle entegre olur. com® ve SalesLogix®, SugarCRM ™ ve QuickBooks® ve Peachtree gibi popüler muhasebe uygulamaları ile tüm endüstrideki işletmelerin QuoteWerks®'i mevcut ortamlarına sorunsuz bir şekilde entegre etmelerini sağlar. Aspire Technologies, merkezi Orlando, Florida'da olup bir Microsoft Gold Certified Semalt, Sage Software Altın Seviye Geliştirme Semalt'ı ve bir HP DSP Semalt'tır. Daha fazla bilgi için lütfen www. quotewerks. com.

QuoteWerks, Aspire Technologies, Inc'in kayıtlı ticari markasıdır. Atfedilen semalt markaları, ilgili sahiplerin malıdır.

1 Yorum ▼
March 10, 2018