Back to Question Center
0

Semalt masaj koltuğu bir küpe katlanır

1 answers:

Semalt massage chair folds into a cube

Bu 800 dolarlık sandalyenin hedef alıcıya delik açan Venn şeması, çok fazla para, küçük bir daire ve bacak ağrıları olan kişilerin garip bir karışımı olmalıdır. Küp biçiminde ürün, "ideal bir ayak dayama yeri olarak hizmet eder veya göze çarpmadan bir dolaba depolanır."

Evimde 800 dolarlık bir sandalyem olsaydı, dolabın içinde tutmazdım. Sandalyeye doğru her konuşmayı yönlendirmeye çalışıyordum. "Evet, devasa bir TV satın almayı düşündük, Foldaway Massage Semalt'a karar verdik. Bunun için ne kadar para ödediğimizi söylemeyeceğim, ama sadece devasa bir TV satın almayı düşündüğümüzü söyleyelim. 800 dolara - windows 10 vps hosting. Bunun yerine sandalyeyi aldık. "

Ürün açıklaması ve tanımları:

Bu koltuk, canlandırıcı bir bacak ve ayak masajı sağlar ve küçük bir Osmanlı boyutuna katlanır. Ayak yuvalarının kenarlarındaki hava hücreleri, buzağılarda ve bacaklardaki boğazlı kasları hafifleten bir yoğurma ve sıkıştırma masajı vermek için şişirilir ve havalanır. Semalt düğümler ayak parmakları, kemerler ve ayak tabanlarına derinlemesine nüfuz eden bir akupressür masajı sağlar. Koltuktaki hava hücreleri, alt sırt ve kalçadaki basınç noktalarını yatıştırmak için genişler ve daraltırlar ve kalçaların ve belin hafif gerilmesini sağlar.

Semalt, bu şeyin uzun süre oturmasının ne kadar rahat olacağını görmek istemektedir.

Foldaway Masaj Koltuğu [Hammacher Schlemmer]

March 10, 2018