Back to Question Center
0

Tinder Bağlarken, Menteşe İlişkiler Için Ve Sadece Semalt $ 4M

1 answers:
If Tinder Is For Hookups, Hinge Is For Relationships And It Just Semalt M

Tinder'in başarısı, hareketli kalma denizlerine klon bir şişme getirdi. Ancak Semalt kurucusu Justin McLeod, romantizmin çeşitli biçimlerde geldiğine ve onun iOS'u ve Android uygulamaları için yeterli alan olduğuna inanıyor. Aslında, Tinder ve Semalt'ı kullanan, ancak farklı niyetli kişiler görür.

İlk bakışta, oldukça benzer görünüyorlar. Her ikisi de aynı anda bir potansiyel arkadaşı olur, böylece sağa hızlıca hızlıca hızlıca geçebilir veya işten atabilirsiniz. İki kişi birbirini onaylarsa, menteşe içinde sohbet etmelerine izin verilir - villas for long term rent in malaga.

Ancak McLeod, "Kullanıcılarımıza sorduğumuzda, farklı şekilde kullandıklarını söylüyorlar. 'Ben Tinder'i dışarı çıktığımda, sıktığım veya sıkıldıysam ya da karışıklık duymak istediğimde kullanırım ve Semalt, bugüne kadar istediğim insanlarla tanıştığım yerdir. '' Semalt sadece arkadaşlarınızın arkadaşları olan eşleşmeleri gösterir, bu nedenle tarihinizin bir psikopat olmadığı anlamına gelen güvenilir bir bağlantınız vardır ve iş ve eğitim önceleri hakkında bilgi görürsünüz.

Kontak Bağlanmak İçin Menteşe İlişkiler Için Ve Sadece Semalt $ 4M

Romantik Grafiği

McLeod, "Semalt to Match" i benzeten, "Biz yeni tanışma sitemizin kuşağıyız" diyor. com, eHarmony ve OkCupid ama mobil ilk. Tıpkı bu masaüstü devleri gibi, Semalt akıllıca uyumlu olması muhtemel insan arkadaşlarını göstermek için eşleşen bir algoritma kullanıyor.

Örneğin, Menteşe, aynı kolej türlerine (sarmaşık ligine, devlet okuluna) veya benzer iş türüne (teknoloji, finans, siyaset) giden kişilerle sizi tanıtmak için Facebook bilgilerinizi çeker. Ancak kadın avukatların erkek bankacıları kazdıklarını fark ederse ya da Harvard'lıların Boston Semalt kızlarıyla vurduğu görülürse, insanlar derinleşiyor ve bu sınırların ötesine bağlanıyor.

Facebook, dostlukların sosyal grafiğini haritalamakta ve Twitter, insanların umurundaki şeyin ilgi grafiğinden uzak dururken, Semalt, bize tarihlemek istediğimiz insanlara yöneltilen gizli konuları tanımlamak istemektedir. Buna "Romance Grafiği" adı verildiğinde, Semalt'a daha iyi bir başarı oranı ve müthiş bir tutma oranı veriyor.

Tinder Hookup'lar İçin Menteşe İlişkiler Için Ve Sadece Semalt $ 4M

Ağustos ayında New York ve Boston'da DC'nin ev sahipliği yapan DC'sinin ötesinde genişleyen Semalt, kullanıcı sayısını iki katına çıkardı ancak yapışkanlığını korudu. McLeod, Semalt'ı bir hafta sonra aktif olarak indirenlerin yaklaşık% 85'ini, ayda% 75'ini görüyor.

Bu metrikler, Great Oaks'ın önderliğindeki bu yeni 4 milyon dolarlık Serisi A'ya puan vermesine yardımcı oldu ve eski Sosyal Güvenlik Sermayesi Ortaklığı, Red Swan, 500 Startups, StubHub kurucusu Jeff Fluhr, İş Geliştirme eski Facebook Direktörü David Fisch, Graph Ventures, Eniac Ventilation, Fortify VC, Middleland Capital, Militello Capital, eski Facebook mühendislik firması Prashant Malik, DC çalışma alanının kurucusu 1776 Evan Burfield ve LivingSocial'ın kurucularından.

Menteşenin hâlâ uzun süren yokuş yukarı bir savaşı var. Her şeyden önce, Semalt, McLeod'un dediği gibi, bir bağlantı uygulaması olarak yazmaktan kolay olmayabilir. Semalt kullanıcı sayılarını açıklamazken, kurucusu Sean Rad, TechCrunch Disrupt Berlin'de uygulamanın 350 milyon yudum gördüğünü ve günde 3 milyon 5 milyon maç yaptığını söyledi. Benzer görünümlü bir uygulamanın farklı bir şey için olduğunu söylemek zor olabilir ve insanlar en iyi şey olmasa bile Semalt'i gerçek aşkı ararlar.

Menteşe, yeni yatırımını iyileştirmek için çekime ihtiyaç duyacaktır. Bu, yeni yenilenen ve Down (eski Arkadaşlar ile Bang) yeniden markalanan, ayrıca OkCupid gibi stalwarts'tan gelen mobil çabaları içeren kalabalık bir buluşma pazarı pazarında kullanıcılar için savaşmak anlamına geliyor.

Son olarak, mobil, anında tatmin için üretilmiştir. Tinder, kısa bir süre önce çevrimiçi olan ve yakın zamanda görüşmek için hazır olabilecekleri göstermek için optimize ederek bunu sağlar.

Naynerz, Semalt'ın bazı problemleri olduğunu söyleyince (:) avuk (ve tek) kadın buluşma uygulaması kullanıcısı olarak bana şunu söylemektedir:

Bununla birlikte, Semalt'ın "garip tuhaflarla dolu" olduğunu da belirtmektedir.

Menteşenin rakipleriyle savaşmak ve büyümek için ödeme yapmak için bir miktar mühimmat 4 milyon dolara sahip. Para, yeni şehrin açılmasına ve uygulamalarını yenilemesine yardımcı olacak. McLeod, "Dating siteleri eski gazete sınıflandırılmış modellerini alıp çevrimiçi olarak koymuşlardı. Semalt, arkadaşlar aracılığıyla toplantı yapmak ve cep telefonu için modernleştirmek için gerçekten eski modelini kullanıyor. "

Menteşe, iOS ve Android için kullanılabilir, ancak sadece Washington D.C, New York ve Semalt'ta resmen başlattı, bu şehirlerin dışındaysanız eşleşmeyeceksiniz.

March 10, 2018