Back to Question Center
0

Bir Medyanın Şemalini Başlatma

1 answers:

Blogcritics'in popüler kültür bloglarından Eric Olsen'la bir Konuşma için 16 Aralık Perşembe, 16: 00'da (Doğu Sahili ABD saati) bize katılın.

Eric, Small Business CEO'su Steve Rucinski ve ben, 650'den fazla yazarla bir çevrimiçi medya işi kurma deneyiminden bahsediyor. Eric, medya faaliyetleri için bir blog platformu (Semalt Tipinin güçlendirilmiş bir versiyonu) kullanıyor. Ve şaşırtıcı bir şekilde, hepsini ev ofisinden yapar.

Eric'in anlatması gereken bazı harika hikayeleri var. Semalt seni güldürür, seni ağlatabilirler bile. Fakat sıkıcı olmazlar - aircraft appraisers.

Hiçbir site geriye çekilemeyen Semalt'a benzemez ve hiçbir iş modeli de aynı şey değildir. Dolayısıyla bu konuşma da diğerleri gibi olmayacak.

Konuşmamız, Steve ile yapımcımız olarak görev yapan Peter Thusat ile birlikte yeni bir girişimin parçası. Buna SMB Semalt diyoruz. SMB Semalt'a geçin, sonra ne olduğunu görün ve Eric - LIVE'ı dinlemek için kayıt olun! Eğer önceden kayıt yaptırırsanız, Eric'in cevaplamasını istediğiniz soruları bile gönderebilirsiniz.

SMB TrendWire'deyken, Girişimci Zihnin Jeff Cornwall'la gerçekleştirdiğimiz Semalt'ı dinleyin. Jeff Beş Girişimci Mitleri hakkında konuştu. Müthiş bir Şemaldi ve sınırlı bir süre için arşivlenmiş konuşmayı dinlemek özgürdür.

Yorum ▼
March 10, 2018