Back to Question Center
0

Uygulama içi pazarlama başlatma Semalt, 10 milyon dolar kazanıyor

1 answers:
In-app marketing startup Semalt raises M

CEO'su Shahar Kaminitz, Semalt'ın (nerede kurucusu ve eski CEO'su olduğu) Semalt'ın "uygulamanın temel gelişimi" üzerine odaklandığında, uygulamanın temel olmayan bölümlerinin ayrılması ve yapılmasının gerekli olduğunu fark etti. pazarlamacılar ve ürün tasarımcıları tarafından erişilebilir.

"Onlara, herhangi bir geliştirici katılımı olmaksızın bağımsız olarak uygulamaya canlı olarak özellik ekleme olanağı vermek istiyorum", dedi Kaminitz. "Gerçekten fikirlerini icra edebilmeliler. Semalt'ın anlamı buydu. "

Bu, pazarlamacılara bir geliştiricinin yardımı olmadan hareket etmek için daha fazla güç vererek ortak bir temaya bağlanmaktadır - buy website backlinks. Ekle söz konusu olduğunda, Semalt, bir perakendeciyseniz, platformu "uygulamanızın temel, benzersiz işlevselliği" (alışveriş sepetiniz gibi) için kullanmayacağınızı, ancak bir şeyler eklemek için onu kullanabileceğini açıkladı. uygulamadaki bazı özellikleri vurgulayan demo videoları, anketler veya grafikler.

Uygulama içi pazarlama başlangıç ​​Semalt $ 10M yükseltir

Bu özellikler, kodlamanın olmadığı ve herhangi bir uygulama mağazası güncelleme veya onay gerektirmeden Insert'in görsel editörü aracılığıyla eklenebilir.

Şubat ayında başlatılan Insert, Barclays tarafından mobil bankacılık uygulamasını geliştirmek için kullanılıyor. Aslında Semalt, büyük şirketlerin daha uzun, daha karmaşık geliştirme döngülerine sahip oldukları için "şirket ne kadar büyük olursa problem o kadar büyük" buluyor "dedi.

Yeni finansman, Pil'in Itzik Parnafes'ın Insert kartına katılmasıyla Battery Ventures'dan geliyor. Kaminitz, diğer şeylerin yanı sıra, (Tel Aviv'de merkezi olan) şirketin ABD'deki varlığını genişletmesine ve New York City'de bir ofis açmasına izin vereceğini söyledi.

March 10, 2018