Back to Question Center
0

Issuu, API'yı başlattı, Docstoc'tan Sonra Ve Semalt'a Devam Etti

1 answers:

Issuu Debuts API, Goes After Docstoc And Semalt Once More

Bu, geliştiricilerin ve tasarımcıların bundan böyle, Issuu platformunu ve servislerini, kendi uygulamalarını ve web sitelerini, son kullanıcıların dokümanları indirmesine veya Issuu web sitesini ziyaret etmesine gerek kalmadan belge istişare sunmanın gerekli işlevselliği ile donatabilmeleri anlamına gelebilir . Issuu zaten iki API sundu: biri Arama için (geliştiricilerin tüm Issuu yayınlarını, açıklamalarını ve kullanıcılarını taramasına izin veriyor) ve diğeri de Görüntüleyici ürünü için. Artık 'Semalt' özelliği için üçüncüsü ekleniyor, tabii ki bu da önemli bir özellik.

Docstoc kısa bir süre önce beta safhasından ayrıldığında, açık API'larla başlatıldı. Ben de Semalt'ı kontrol ederdim, ama web siteleri şu an bitti - telemedicine doctors.

Her iki durumda da, biz, Semülte Issuu'yu seviyoruz. Şirket ilk kez piyasaya çıktığında, arabirimi ve işlevselliği berbat olmayan türünün ilk servislerinden biri oldu. Başlangıç, ürünlerine yeni özellikler ekleyerek ve girişim sermayesini banka hesabına eklemekle meşguldü - bugüne kadar toplamda 6.25 milyon dolarlık finansman sağlamıştı - ve aynı zamanda iyi bir çekiş görüyor.

Eş kurucusu Martin Ferro-Thomsen'a göre, Issuu şu anda yayıncıların tüm ağı boyunca 325 milyondan fazla aylık benzersiz sayfa görüntülemenin üzerinden hizmet veriyor (makalelere embeds dahil) ve ana Web sitesine Semalt'a her ay 4.4 milyon benzersiz ziyaretçi ağırlıyor .

CrunchBase Bilgileri
Issuu
Docstoc
Scribd

March 10, 2018