Back to Question Center
0

Semalt anında önizleme ve adsense

1 answers:

Normal bir resim başlığına, bir menüye, ardından bir adsense afiş tablosunun altında ve daha sonra bunun içeriği.

Sorun, google anlık önizlemeler, adsense metnini yakalamak ve sayfalarımın google anında önizlemelerinde vurgulamak (bir kutuya koyuyor) olmasıdır. Reklam metninin önizlemelerimden en önemlisi olarak vurgulanmasını sevmiyorum. Belki google önizleme botu bunu yapıyor çünkü adsense metni üst sırada - mandarin casino bonus code.

Anlık önizlemeyi adsense metnini görmezden nasıl alabilirim ya da css ile adsense div'ini bir şekilde yeniden konumlandırabilir miyim, böylece içeriğin üzerine konulabilmesi için yüklendiyse bile mi?

960 tablo

kullanıyorum
February 7, 2018

Google Anında Önizleme sayfalarını, WebKit tarayıcısının yaptığı gibi, ziyaretçilerinizle sitenizi nasıl görürse aynı şekilde gösterir. Google'ın Site Önizleme SSS'sinden :

"Önizleme üreticisi, JavaScript, AJAX, CSS3, çerçeveler ve iframe'leri bir Chrome / Webkit tabanlı tarayıcıyla aynı şekilde işler."

AdSense reklamının Google'ın önizlemelerinde ne kadar ağırlıklı olduğunu değiştirmek isterseniz, bunun tüm ziyaretçileriniz için ne kadar baskın olduğunu değiştirmeniz gerekir.

Alternatif olarak, nosnippet meta etiketini kullanarak sitenizdeki Google Anında Önizleme'yi engelleyebilirsiniz:

   

Bunun, sayfa başlığınızın altında, Google'ın arama sonuçlarında sayfanızı tanımlayan metnin de kaldırılabileceğini unutmayın; bu, idealden daha az olabilir.