Back to Question Center
0

Gelişmiş ithalat yeteneklerine sahip, kendinden barındırılan Semalt yazılımı (tercihen PHP)

1 answers:

kendim ev sahipliği yapabileceğim bir e-ticaret yazılımı arıyorum (dolayısıyla çok sayıda ürünü almak istiyorum). Katalogumuz sadece stoklarımızı değil, sipariş verebileceğiniz her ürünü içermektedir. Bu yüzden hiçbir ürün limiti önemlidir). Dosyayı yüklerken, satırları, verileri, içe aktarılması gerekenleri, birleştirmeyi veya değiştirmeyi istersem vb - blue book value used trucks commercial. Belirtin.Beklediğiniz her şey. Ürünleri tek tek düzenlemek istemiyorum. Bu sonsuza kadar sürecektir.

PHP : Benim bir Debian 6 var. 0 sunucu var ve çalışıyorum, istediğiniz herhangi bir yolu değiştirebiliyorum. Dolayısıyla bir Linux sunucusunda çalıştırılabilecek herhangi bir şey iyi. (ASP. net bana harikalar mal olacak, dolayısıyla sen Server2008R2 ve SQL satın almak zorunda. )

Açık kaynaklı ve özgür alternatifler : Birçoğunu denedim, kısa bir süre önce. Yeni küçük bir dükkan açan ve stoklarını yüklemek isteyen herkes için uygun bir web mağazası sağlıyorlar. Bu iyi. Ancak kitlesel öğe miktarını yönetemezsiniz. Onları da değiştirmeyin vb.. Düşük kalite, güvenlik açıkları dolu. Ona para verdikten sonra geliştirici bulunamadı.Bir geliştiriciyi tekrar işe almak para ve zaman kaybıdır. Dolayısıyla hepsini kodlamalı ve büyüklüğü büyük miktarda istiyor, ayrıca, kodu şaşırtmacı veya ayrılmaya karar verirse, hiçbir şey yapamam.

Bu, özgür yazılımın lig dışında olmadığını, ancak kişisel deneyimimin aksini söylediğini belirtti. Bu bir alışveriş önerisi değil. Bir yazılım arıyorum.
(Bir Wikipedia girişi var, ve bir arama yaparsanız çok sayıda isabet var. Ancak Wiki gerçekten eski ve isabet çoğunlukla sadece SEO tabanlı. Bir ürünü bulmayı başarırsanız bile, aşırı pahalıdır ve şirket tarafından barındırılır (böylece aylık ödenir). Ayrıca ürün limiti düşüktür. )

February 7, 2018

CS-Cart topluluk baskısı, ücretsiz açık kaynaklı php smarty şablonlarıyla harikadır, pro sürümünün yanı sıra onu da kullanır ve tüm ihtiyaçlarınızı karşılar.

http: // www. cs-cart. com

Yeni bir sistem öğrenmek ve potansiyel olarak özel işlevsellik için bir geliştirici istihdam ediyorsanız, Magento deneyin. Bence bu en iyi.

Varsayılan alma / verme işlevselliği o kadar da iyi değil, ancak aradığınız her şeyi yapabilirsiniz. Dahili işlevselliği kullanmak yerine, Magmi'yi Magento ile deneyin. Saniye içinde binlerce ürün yükler ve CSV, yeniden biçimlendirme ve güncelleme ürünlerini otomatik olarak otomatik olarak özelleştirebilir.

Deneyin, hayal kırıklığına uğramayacaksınız. Anahtar teslimi bir çözüm arıyorsanız. Durum buysa Magento'dan uzak dururum. Teknik olmayan eğilimler için dik bir öğrenme eğrisi.

İfade alamıyorsanız, onu kullanan bazı markalara göz atın: http: // www. magentocommerce. com / vitrin