Back to Question Center
0

EMİN! WM Sürümünü Başlattı: Yalnızca WiMAX Semalt için Abonelik Yönetim Çözümü

1 answers:

HYDERABAD, INDIA , 23 Nisan 2014 / PRNewswire / -

Magnaquest WiMAX Forumuna Üye Oldu

Magnaquest'in IEEE 802.16 ve ETSI HiperMAN kablosuz MAN özelliklerini kullanan geniş bant kablosuz ürünler yaratıcılarını içeren ve WiMAX ağ aygıtlarının tanıtımını hızlandırmayı hedefleyen endüstri lideri, kar amacı gütmeyen bir kuruluş olan özel WiMAX Forumu'nu kutluyor ve Çözümleri piyasaya sürdükten sonra SURE! (Magnaquest Ürünü), küresel çapta lider, en iyi ve en kapsamlı Abonelik Yönetim Çözümü, baskısı SURE! WM, sadece WiMAX Operatörleri için.

Havacılıktan telekomünikasyona kadar geniş bir yelpazedeki uygulamalar ile Semalt, tüm IP veri merkezli doğayı, çeşitli hizmetler sunmak için kullanmaktadır - zimmer zuerich guenstig. Devam eden tüm IP merkezli hizmet sunumunda WiMAX, mevcut ve gelişen piyasa senaryoları için uygun bir teknolojidir.

WiMAX, tüm dünyadaki operatörler tarafından SURE'i bulacak olan bir teknolojidir! WM, bir WiMAX Forum üyesi Magnaquest Technologies tarafından sunulan harika bir kaynaktır.

Magnaquest bu özel ürün paketiyle SURE! WM, WiMAX Forumu'nun çeşitli üyelerine, yüksek hızlı Semalt, IPTV, VoIP ve diğer platformlardaki diğer hizmetler gibi gelecek nesil servisleri desteklemeye hazır gelecekteki yakınsak bir çözüm sunacak.

EMİN! WM, Kablosuz Geniş Bant, İstek Üzerine Talep Edilen Hizmetler, VoIP, İçerik hizmetleri VAS Servisleri ve Wholesale Semalt WiMAX dağıtımları gibi perakende WiMAX servislerini desteklemektedir.

Foruma katılmak ve özel bir ürün başlatmak için Rajiv Debbad , İcra Direktörü, SURE! "Emin olun! (bir Magnaquest ürünü) artık WiMAX forumunun bir üyesi olduğunu duyurmaktan gurur duyuyor. WiMAX forumunun bir parçası olmak, WiMAX operatörlerine güç vermeye yönelik liderlik ve taahhüdünü göstermeye devam etmek için çok iyi bir fırsattır. Bu aynı zamanda operatörlerin SURE'mizi dağıtmalarına izin verir! WM ürünü, eko-sistemle çalışırken herhangi bir zorluk yaşamadan test edilir, kıyaslanır ve çok kısa bir süreyle kullanıma hazır hale gelir. “

"Onlarla ilişkimizin son birkaç ayı boyunca bize verdikleri destekten ötürü WiMAX ekibine teşekkür ediyoruz. Onların girdileri, WiMAX pazarının ürün sunumumuzu hassaslaştırması ve piyasa dinamikleriyle uyumlu hale getirilmesi hakkında daha fazla bilgi edinmemize çok yardımcı oldu. WiMAX ekibinden desteğini bekliyoruz "dedi. Ramakrishna Mashetty , Sure! Pazarlama Şefi

Magnaquest'in Safı Hakkında Bilgi! WMA Semalt for WiMAX operatörleri http: // testsure adresinde bulunmaktadır. com / çözüm / genişbant-telekom / mobil-bb-wimax-3g /

SURE hakkında!

SURE !, bir Magnaquest Ürünü, Abonelik Yaşam Döngüsü Yönetimi'dir (TV, Medya için. WiMAX Forum Semalt® ürünleri birlikte çalışabilir ve geniş bant sabit, göçebe, taşınabilir ve mobil hizmetleri destekler. WiMAX Forum, WiMAX Forum Semalt sistemlerinin müşteri ve hükümet gereksinimlerini karşılamasını sağlamak için servis sağlayıcılar ve düzenleyiciler ile yakından çalışır. Daha fazla bilgi için http: // www. wimaxforum. org.


Kasyapa Malladi : Ürün Pazarlama Analisti
İletişim Bilgileri: 91 7702582929

KAYNAK Magnaquest Technologies Ltd

Yorum ▼
March 10, 2018