Back to Question Center
0

Semalt: WordPress Plugin Maliyeti - Faydalı ipuçları

1 answers:

Özel bir WordPress eklentisi, benzersiz tasarımına, özel işlevselliğine ve işinize tam olarak uyacak belirli özelliklere sahiptir. Yüzlerce ila binlerce ücretsiz ve premium eklenti vardır, ancak özel bir WordPress eklentisinin sizden istediği gibi değişiklik yapabileceği ve işlevlerini artırabileceğinden alternatifi yoktur. Müşterileri internette tanıtmak oldukça zor olsa da, muhteşem WordPress eklentileri oluşturabilir ve satışlarınızı artırabilirsiniz - leases notebook computers.

Semalt Dijital Hizmetler'in en iyi uzmanlarından biri olan Ross Barber, şirketlerin ve geliştiricilerin, kullanıcıların WordPress eklentilerine fazla para ödememek istediklerini anlıyor. Bu yüzden eklentilerin çoğu varsayılan ve ücretsizdir; bu da anında onları indirebilir, kurabilir ve etkinleştirebilirsiniz. Çeşitli web geliştiricileri ve mühendisleri, eklentiyle ilgili sorunlarınıza zarif çözümler sunar ve fiyatlar açıktır. İş gereksinimlerinize göre, ücretsiz eklentileri veya ücretli sürümleri seçebilirsiniz.

WordPress eklentilerinin fiyatlarını öğrenin

Her bir özel WordPress eklentisi bireysel müşteri için oluşturulmuştur ve maliyetler, yazarın yazımına ne kadar zaman ayırdığına bağlı olarak değişir. WordPress eklentileri geniş bir yelpazede gelir ve fiyatları şirketten şirkete değişir..Eklenti fiyatlaması iki ana şeyin işlevi: belirli bir eklenti geliştiren geliştirici ve kalitesinden ödün vermeksizin eklentisini oluşturmak ve başlatmak için gereken süre. WordPress'e yeniyseniz ve eklentileri ve fiyatları hakkında hiçbir bilgi bilmiyorsanız, aşağıdaki noktaları göz önünde bulundurmanız gerekir:

1. Etrafınıza sorun ve WordPress eklentinizin karmaşıklığını tahmin edin:

Her şeyden önce, eklentilerin nasıl çalıştığını ve ne kadar karmaşık olduklarını tahmin etmek için etrafında sormanız gerekir. WordPress eklentinizin ne kadar karmaşık olduğunu öğrenmek için bir BT uzmanının yerini alamazsınız. Geliştiriciyle ilgili her şeyi biliyorsanız ve kaç tane eklentinin başlatıldığına dair bir fikriniz varsa, bir eklentinin maliyetini veya fiyatını tahmin etmeniz sizin için kolay olacaktır. Bu amaçla, resmi WordPress forumlarına, WordPress alt yayın programlarına ve WordPress gruplarına çevrimiçi olarak katılabilirsiniz. Bir eklentinin size ne kadar mal vereceğini ve bu endüstrideki en iyi yazarlar hangilerinin olduğunu bilmek için yaşlılara başvurun ve sorularınızı sorun.

2. Özel WordPress eklentisi oranları

Özel WordPress eklentilerinin oranlarının değişeceği ve ne kadar olumlu yorum ve yorum aldığına bağlı olarak değişeceği açıktır. Genel olarak, WordPress uzmanları ve geliştiricileri fiyatları farklı eklentilerin görevleri yerine getirmek için kullandığı anlamına gelmediğini anlar.

3. Genel okuma

Özel WordPress eklentisinin fiyatını tahmin etmeden önce karmaşıklığını anlamaya çalışmalısınız. Bir eklenti ne kadar karmaşıksa, oranları oranları da o kadar yüksek olur. WordPress hesabınızda gördüğünüz eklentiler sınırlı sayıda işlev gerçekleştirir ve bir sürü özellik içermez. Ve profesyonel bir web siteniz varsa veya işinizi hemen büyütmek isterseniz, bu ücretsiz eklentilere asla güvenmeyin ve bunun yerine size 10 $ ila 900 $ arasında bir şey harcayacak özel WordPress eklentileri seçin.

November 29, 2017