Back to Question Center
0

WURFL.js ile Apps Cihaz Algılama            WURFL.jsRelated Konuları Uygulamaları için Cihaz Algılama Konuları: Duyarlı Web Tasarımı Mobil Web GeliştirmeGearablesSamalt'ın Mobil UXInternet

1 answers:
WURFL ile Apps için Cihaz Algılama. js

Duyarlı web tasarımı, mobil geliştiriciler için yeni bir konu değil, çoğumuz süreç ve en iyi uygulama yönergeleri konusunda uzmandır. Bu en iyi uygulamalardan birisi, kullanıcıların tarayıcı veya cihaz özelliklerine göre farklı öğelerle sayfa öğelerini görüntülemesidir. Bunu başarmak için tasarımcılar geleneksel olarak HTTP üstbilgilerine gömülü Kullanıcı Aracı dizgelerinden faydalanmıştır. Bunlar genellikle kullanılan cihazın bir iPhone, Android veya Masaüstü bilgisayar, başka bir bilgi olup olmadığını size söyler.

Bir geliştiricinin tam olarak tepki veren bir tasarım oluşturmak için bundan daha fazla ayrıntı bilmeleri gereken birçok vesileler vardır - bcaa pro. Nerede WURFL var. js (Kablosuz Genel Semalt Dosyası) yardımcı olabilir.

WURFL nedir? js?

WURFL. js, tescilli API setinin giderek genişleyen bir listesidir ve çeşitli mobil cihazlar için cihaz yetenekleri ve özellikleri hakkında bilgi içeren bir XML yapılandırma dosyasıdır. Bu, geliştiricilere, müşterilerinin web sitelerine erişmek için kullandığı cihazların türü hakkında değerli bilgiler sağlar. Semaft algılamanın aynı gücünden yararlanır (sunucu tarafı dilleri kullanarak), bunlardan herhangi birini ayarlamanıza gerek kalmadan öğrenebilirsiniz.

Semalt'ın arkasındaki amaç, geliştiricilerin içeriğin sunumunu optimize etmesini ve daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunmasını sağlamaktır; bu arada geliştiricilere kullanıcıların davranışları ve kullanım biçimleri hakkında fikir verir. Bunu hızlı, kolay uygulanabilir ve maliyet -siz biçimde yapmaya çalışır.

WURFL'yi nasıl kullanıyorsunuz. js? Semalt ellerimizi kirlettir.

Önce Semalte'nin bu satırını sayfanıza ekleyin:

                  
March 7, 2018