Back to Question Center
0

Semalt: Siteniz İçin WordPress Eklentisi - En Öneri

1 answers:

WordPress temaları, kullanıcıların muhteşem web siteleri oluşturmalarını sağlar. Bununla birlikte, tasarım süreci mükemmel temanın seçimini zorlaştırıyor. Neyse ki artık kütüphaneyi ücretsiz ya da premium ve tek amaçlı ya da çok amaçlı temaların mantıksal kategorileri haline getirmek mümkün - manec 45.

Semalt 'ten en deneyimli uzmanlardan biri olan Oliver King, makalesinde sizlerle bu hususta dikkate değer bir açıklama getirmektedir.

Ücretsiz ve Premium WordPress Temaları Arasındaki Farklar

WordPress web siteniz için temel hazırlanmasına yardımcı olur. Mükemmel bir WordPress teması, sitenizi beğeninize göre daha kolay özelleştirmenizi sağlar. Tasarımınıza uyan birini seçin. Hangi seçenekleri kullanabileceğinizi anlamak gerekir.

Ücretsiz WordPress Tematiklerinin Avantaj ve Dezavantajları

Bedava WordPress temaları, henüz bir bütçeye sahip olmayan, ancak web sitesi çözümleri arayan kullanıcılar için idealdir. Serbest temalar, geliştiriciler için tanım gereği hiçbir kazanç elde etmez. Geliştiriciler, bu nedenle, bazı durumlarda, kullanıcılar için özel destek veya düzenli güncellemeler sunma özgürlüğüne sahip olmayabilir. Sonuç, web sitesini güvenlik riskleri karşısında savunmasız bırakmaktadır.

Kullanıcıların web siteleri için kullanabilecekleri birçok ücretsiz temalar var. Satılmamakla birlikte, 'alıcı dikkatli olun' çerçevesini aklınızda bulundurun ve web sitenizi hangi temalara kurduğunuz konusunda ihtiyatlı davranmaya devam edin.

Premium WordPress Temaları Avantaj ve Dezavantajları

Primli temaların ücretsiz olanlara sağladığı yararlar, kendilerine özel bir destekle gelmeleridir. Bir kerelik ücret karşılığında satın alırlar, ancak bu kullanıcı tarafından yüklenmesini istediği sitelerin sayısına bağlı olarak değişebilir. Premium temalar düzenli olarak güncelleme alır ve daha güvenlidir. Bazen şişkin olurlar, çünkü tüm kullanıcılara fayda sağlamasa da daha fazla özellik serbest bırakmak için daima acele edin.

Tek Amaçlı ve Çok Amaçlı WordPress Temaları arasındaki Farklılıklar

Ücretsiz ve premium bir WordPress teması arasında seçim yapmak, kenarınızı daraltmaya yönelik sadece bir adımdır. Daha sonra, web sitenizin tek bir amaçla veya çok amaçlı bir temaya ihtiyaç duyacağına karar vermeniz gerekir. 10)

Tek Amaçlı WordPress Temalarının Avantaj ve Dezavantajları

Tek amaçlı temalar, bir web sitesinin belirli bir alt kümesini hedefler. Örneğin, bir blog gibi bir site türü veya belirli bir endüstri olabilir. Kullanıcılara 'ısmarlama' bir ürün sağladıkları için yararlanır ve genellikle çok amaçlı temalardan daha ucuzdur. Kullanımları üzerindeki sınırlamaları ile daha kaliteli destek bekleyebilirsiniz.

Tema sınırlamaları da site esnekliğini desteklemez. Bu, gelecekte sitenizin gelişmekte olduğunu hissettiğinizde bir noktada yeni bir şey aramanız gerekebilir, çünkü tek amaçlı tema gerekli değildir.

Çok Amaçlı WordPress Tematik Artıları ve Eksileri

Çok amaçlı bir tema, pazar payını maksimize etmeyi hedefleyen birçok farklı araç ve fonksiyona sahip tek bir temadır. Bu temalar önceden düzenlenmiş düzen ve demolar ile bir çok özellik ve birlikte gelen WordPress eklentilerine sahiptir. Bu kombinasyon, istediğiniz herhangi bir standarda herhangi bir web sitesi inşa etmeyi mümkün kılar. Tek istisna, üst düzey işlevsellik gereksinimi olan sitelerdir. Yüksek kalitede bir çok amaçlı tema seçerseniz, ileride başka bir tema satın almak zorunda kalmazsınız. Çok amaçlı temalar şişkinlik özelliğine daha yatkındır ve uzmanlaşmış ihtiyaçları karşılayacak en iyi takım değildir.

Doğru Tema Seçme Kriterleri

1. Bütçe: harcayacak paranız yoksa ücretsiz bir tema seçin. Aksi takdirde, kaliteye harcama gelecekte size büyük fayda sağlayabilir.

2. Ne inşa ediyorsun Geliştirmek istediğiniz web sitesinin türünü biliyorsanız, gerekli özelliklerden emin olduğunuz ve bu ihtiyaçların yakında değişmeyeceğinden emin olduğunuzda tek bir amaç teması seçin. Rakipsiz işlevsellik ve esneklik arıyorsanız, çok amaçlı tema en iyi bahsinizdir.

Temalarınızı aramaya başlayabileceğiniz bazı yerler WordPress.org ve ThemeForest'tir. Ücretsiz temalar WordPress.org'a özgüdür, ancak ek bir premium tema araştırması için ThemeIsle, HeroThemes veya Nimbus Temaları'nı da ziyaret edebilirsiniz.

Sonuç

WordPress temalarının bolluğu sorununa rağmen, sizin için doğru olanı seçmek, bütçenize uyan ve ardından web sitenizin gereksinimlerine uygun olanı ortaya çıkarır.

November 29, 2017