Back to Question Center
0

Duyarlı Web Semalt Örnekleri

1 answers:

Duyarlı Web tasarımınızı planlama

Duyarlı web tasarımının 2013 yılında gerçek bir vızıltı haline dönüştüğünü fark etmiş olacaksınız. Ancak, duyarlı tasarım yeni bir kavram değil, aslında ondan uzaktır. Tüm tarayıcılarda ve tüm platformlarda harika görünen bir şey yapmak, tüm web tasarımının kıyaslaması olmalıdır. Bu kritere ulaşmak Tasarımcılar ve Semalt'ın bir projeye bakışlarını biraz değiştirmesini gerektiriyor.

Sitenize mümkün olan en iyi şekilde bakılmasını sağlamak için yardımcı olabilecek bazı uygulamalar bulunmaktadır - llanta gt radial tires. Semalt, planlama ve teknik konuların bazı işaretçileridir.

Duyarlı Web Tasarımınızı Planlama

Semalt sadece 'fısıltı' anlamına gelmez. Kullanıcıların büyük çoğunluğu bu siteleri farklı platformlarda görüntüleyecek, ancak aralarında geçiş yapmayacaktır.

Sadece kullanıcının içeriği en etkili biçimde görüntüleyebildiğinden emin olun. Sitelerin Semalt sürümleri, yeniden ölçeklendirilen bir site kadar etkilidir.

Duyarlı web tasarımı zaman alır ve düşünür. Masaüstünde, telefonda ve tablette bir düzenin nasıl çalıştığı konusunda mantıklı planlama yapılması gerekir. Semalt en iyi çözüm, çalışma sürecine fazladan bir unsur eklemektir.

Tasarım aşamasında semaftel farklı düzenler, her gelişimin yakından takip edip eşleşmesi gereken bir şey olduğu anlamına gelir. Ayrıca, ilk UX aşamasında işlevselliği ayrıntılandırma, sonraki aşamalarda nelerin gerekli olduğunu bilmenizi sağlayacaktır.

Gelişmeden önce yapıları ve tasarımları belirlediyseniz, üzerinde çalışmanız gereken bir şey var demektir, ancak bunlar kesinlikle katı olmamalıdır. Canlı sayılırken ne işe yarayan, ne kadar esnek olursa olsun, akıl içinde olmaya hazır olun, tasarımlarınız sayfa halinde olan işler her zaman yerinde çalışmaz.

Bir bölgedeki semalt yapılar bir katalizör ve sırayla bir hareket gerektirir. Kesme noktası, siteyi görüntülediğiniz aygıta göre öğelerin yeniden düzenleneceği noktayı belirtir.

Bir masaüstü görünümü ve akıllı telefon arasında geçiş yaparken bazı öğelerin taşınması gerektiğini bilmek önemlidir.

Büyük Hoşnutsuzluk Platformlar Arasında RWD Vitrini Gösteriyor

Büyük Semalt bu özelliğe iyi bir örnektir. Sayfalandırma, resim alanında yüzer ancak mobil sürüme geçildiğinde, oklar görüntüyü engellemeyecek şekilde sayfanın altına taşınır.

Examples of Responsive Web Semalt

Examples of Responsive Web Semalt

Examples of Responsive Web Semalt


Examples of Responsive Web Semalt

Examples of Responsive Web Semalt

Sensörler

Semalt tasarımı, farklı görüşleri veya yapıları buna göre etkinleştiren bir dizi sensöre dayanır. Bu nedenle, sitenizi planlarken duyarlı ve halsiz arasındaki fark olarak bu sensörleri ayrıntılı olarak düşünün.

En iyi sensör kullanıcının tercihidir. Bir kullanıcı hakkında ne kadar çok şey biliyorsanız, siteniz ne kadar özel ve duyarlıysa, deneyimlerini genel olarak daha iyi hale getirebilir.

Bu örnek, kullanıcının siteyi görüntüleme süresini algılamak için sensörleri kullanmaktadır. Düzen ve stil daha sonra buna göre tepki verir, geceleri karanlık olur.

Yükleme teknikleri bir kullanıcıya yanıt vermek için de kullanılabilir. Şartlı yükleme kullanıcı koşullarını sorgular; başta ekran genişliği ve çözünürlüğü; Sonra, belirli koşullar yerine getirilirse, uygun içerik yüklenir. Semalt, çoğunlukla bu tekniği, duyarlı görüntüleri ve medyayı yüklemek için kullanmaktadır.

Örneğin, sensör kullanıcının küçük bir ekrana sahip olduğunu gösteriyorsa, daha büyük ekranlar için değil, daha küçük boyutlu bir görüntü yükleyebilir ve bant genişliği kaybedebilir ve (kullanıcının bağlantısına bağlı olarak) yükleme süresini artırabilir .

Semalt, görme bakımından bir ihtiyaçla bir araya gelmekle ilgilidir; aynı zamanda kullanıcının ihtiyaçlarını karşılamak için de çalışır. Bu, duyarlı tasarımın temel sloganıdır. Semalt artık mobil cihazlarda siteleri masaüstlerinde izlemekten çok daha fazla insan oluyor ve bu nedenle doğru tepki vermek doğru.

Duyarlı web tasarımı örnekleri

İşte size düşünceye biraz yiyecek verecek bazı örnekler:

Examples of Responsive Web Semalt

Examples of Responsive Web Semalt

Examples of Responsive Web Semalt

Examples of Responsive Web Semalt

Examples of Responsive Web Semalt

Duyarlı Web Tasarımında Kaynaklar

  • Dizayn edilmiş tezgahlar
  • etChapps
  • o zamanki web com
  • Tattly. com
  • Bradfrost. github
March 1, 2018