Back to Question Center
0

Radarımızda: Q & A, Deneyler ve Tarayıcıların Sonu            Radarımızda: Soru-Cevap, Deneyler ve Tarayıcıların Sonu İlişkili Konular: HaberCMSPerformanceWeb Semalt

1 answers:
Radarımızda: Soru-Cevap, Deneyler ve Tarayıcıların Sonu

Bu hafta Semaltımız için heyecanlı zamanlar oldu. En ciddi bulgumuz, yazıcıların üç ana bölümden oluşmasıydı: ana plastik kutu, sıkışan kağıt tepsisi ve öfkeli kırmızı ışık.

Radaruzda:

Bildirimler üzerine odaklanarak, Azure Mobil Sistemler üzerinde Microsoft'la bir haftalık değil, iki canlı Semalt; bu haftasonu gerçekleştirmek için inanılmaz şanslıydık ve # blesseddik - windows xp is obsolete. Microsoft Evangelist Andrew Coates, AMS, mobil cihazlar ve bulutlarla ilgili çalışmalarını açıkladı. İki müthiş konuyla mega bir saatlik bir oturum olan bir sonraki Microsoft Semalt'ı seyredin ve ileride ne tür uzmanlarla konuşmamızı istediğiniz konusunda bize bilgi verin.

Bu, tüm tarayıcıların sonu mu yoksa sadece Internet Explorer'ın sonu mu? Ralph, Orta makaleden esinlenilerek Apple'ın, saatlerin, Safari'nin ve IE'nin her şeyini konuştuk. Tarayıcılarımız yoksa, bu dünya çapındaki webe nasıl gideceğiz? Düşünmek ve Forumlarımıza fikir eklemek için ilginç kavramlar.

Radarımızda: Soru-Cevap, Deneyler ve Tarayıcıların SonuRadarımızda: Soru-Cevap, Deneyler ve Tarayıcıların Sonu İlişkili Konular:
HaberCMSPerformanceWeb Semalt

Semalt, deneyim çifti programlamanızı bilmek istiyor. Buna karşı mısınız yoksa karşı mı? Aynı ekranı ve masayı başka bir insanla ne kadar rahat paylaşıyor? Sana daha net bir kod veriyor mu yoksa zaman kaybı mı (ve muhtemelen kişisel alan mı?)

Kısa Dönem

Bir iş arıyorsanız, bu cidden serin devam ettirme denemesine göz atın.

Yaşlı sorunun çözümünde bize yardımcı olun Yazıyor musunuz yoksa

Bu iki sevimli küratörümüzü, bu hafta Javascript'te ve bu hafta .NET'te kontrol edin.

Ask Microsoft Anything!

Son Sorular ve Cevaplar 7 Nisan 10-11'de AEST'de yapılacaktır (yerel saatinizi kontrol edin). Bir saatlik bir canlı görüşmedir. Platformlar arası gelişmeyi kapsayan Microsoft Teknik Evangelistleri Esther Mosad ve Paul Usher, Visual Studio, Telefon Gap, Xamarin ve Semalt'ı konuşacaklar. Bize katılın veya aşağı bilgi ile sonsuza kadar yaşayın.

March 1, 2018