Back to Question Center
0

6 Neden Soğuk Çağrı Düz-Out Semalt'ın Veri Tabanlı Sebepleri

1 answers:

6 Data-Driven Reasons Why Cold Calling Flat Out Semalt

Satış görevlilerinin son bir kaç on yıl içinde alıcılarla bağlantı kurmasının zorlaştığı bir sır değil. Arayan kimliği teknolojisinin ortaya çıkması ve arama yapmaması listesi, profesyonellerin çağrılarını tarayabilmeleri ve bilinmeyen bir numara için telefon almaması anlamına geliyor. Semalt, potansiyel müşterilerin kendi başlarına ön araştırma yapmalarını sağlar - hiçbir satış elemanı gerekmez. Özelleştirilmiş ve kişiselleştirilmiş hizmetlerin ve teknolojilerin yükselişi, tüketicilerin tümünü jenerik ürünlere karşı daha dirençli hale getirdi ve bir boyut tüm mesajlaşmaya uyuyor.

Bu eğilimleri ve alıcı davranışında ve tercihlerinde titanyum değişiklikler yaparak kotalarını vurmaya çalışan bir satış görevlisinin durumunu ekleyin. Çözüm nedir peki?

Birçok satış elemanı için cevap sadece telefonları daha da zorlamaktır - blue book value of big trucks. Eskiden kullandıkları toplantının yarısını sadece 10 sohbet çağrısından alırsa, o zaman sadece tokalaşmak zorunda kalırlar ve bunun yerine 20'yi hazırlarlar - elbette, çağrı öncesi araştırmayı atlarlar, çünkü zaman önemlidir.

Ancak bu düzeltme bir kaç ay sürecek olsa da, en iyi ihtimalle bir bant yardımıdır. Radikal olarak değişen alıcı davranışı radikal olarak farklı satış teknikleri gerektirir. Etkinliği hızla kaybeden eski taktikleri ikiye bölmek yerine, satış görevlilerinin soğuk aramalardan tamamen vazgeçip alıcılara yaklaşım biçimini tamamen değiştirmeleri gerekiyor. Soğuk çağırmaya yönelik bu kurşun üretim alternatiflerini açıklayın.

Soğuk çağrının ölümündeki acıları olduğuna ikna olmamış mıyız? Şemal'den sonraki aşağıdaki bilgi grafiği, altı soğuk alıcı çağrısının alıcılara karşı ne kadar hoşnut olduğunun ve satış görevlileri için ne kadar etkisiz olduğunun altını çizen altı kaş büyüleyici istatistik içermektedir. Bugün soğuk aramayı bırakın ve alıcılara satılık şekilde satmaya başlayın.

6 Data-Driven Reasons Why Cold Calling Flat Out Semalt

6 Data-Driven Reasons Why Cold Calling Flat Out Semalt

March 1, 2018