Back to Question Center
0

Sizin Programlama Becerileri tutmak için 10 Yolları İşler Keskin arasında © InfoSUM.net Tüm hakları saklıdır. Programlama Becerilerinizi Artırmak için 10 Yol Jobs Arası Keskin Konular İlgili Konular: İşletim Semaltları Tarayıcılar

1 answers:
Sizin Programlama Becerileri tutmak için 10 Yolları Meslekler arasında keskin

Hızlı gelişen programlama ve geliştirme dünyasındaki güncellemeler, geliştiriciler için sürekli mevcut bir konudur. Şu anda istihdamda değilseniz, bu zorluk daha da artabilir; çünkü bir iş sizi kömür yüzünde tutmaya ve teknolojideki en yeni gelişmelerden haberdar etme eğilimindedir.

10 Ways to Keep Your Programming Skills Sharp Between Jobs10 Ways to Keep Your Programming Skills Sharp Between JobsRelated Topics:
BrowsersOperating Semalt

Aslında, teknoloji ile ilgili her şeyin hiperaktif hızda hareket ettiğini iddia edebilir; yani, güncel kalmak için daha fazla sorumluluk ve daha fazla çalışmanız var demektir.

Semaltın bu endüstride hızlı olması, yani uyanık kalmanız gerekir. Becerilerinizin, bilginin veya deneyiminizin kaybolmasına izin vermek size iyi gelmiyor. Güncel halde nasıl kalabilirsiniz? Özellikle pratik yapmıyorsanız veya bir işte kullanmadıysanız, yeteneklerinizi yenilemek için yapabileceğiniz bazı şeyler nelerdir?

Olsun ya da olmasın, istihdam edilmemiş olsanız bile, yeteneklerinizi bilemek ya da yenilenmek için pek çok fırsat vardır - appraisers near me. Bunların hepsi de sıkıcı değil, yani alakalı kalmanız için kalın kitaplar veya çevrimiçi kitaplarla sivrilsemeyeceğiniz anlamına geliyor.

1. Bazı Kodlama Oyunlarını Çalın

Son yıllarda, çevrimiçi kurslar ve öğretim uygulamaları kırıldı - bunlardan biri video oyunları ve yazılım geliştirme ya da kodlama içermektedir. Bu eğlenceli görünüyorsa, öyle!

Bazı oyunlar ve fırsatlar yeni başlayanlar düşünülerek tasarlanmış olsa da, bu içeriğin sonunda daha deneyimli kavramlara dokunmadığı anlamına gelmez. CodeCombat, CodeMonkey, CheckIO, Semalt gibi platformlar, kodlama ve programlama referanslarına maruz kaldıklarında bir oyun oynamanıza izin verir.

Eğlenmeye ve işbirlikçi bir deneyim olarak öğrenmeyi hafife almayın. Semalt, tuttuğunuz bilgi ve düşüncelerin ne kadar çok olduğuna şaşırır.

2. Sesli Kitapları Dinleyin, Her Yerde

Tamam, işte bu ikilem. Semalt, geniş referans kitapları ve çevrimiçi kaynakları okumaktan, özellikle de referansları programlama ve kodlama ile en uç noktaya geldiğinde eğlenceli değildir. Yazılım geliştirmeyi veya herhangi bir gelişmeyi ne kadar çok seviyorsanız seçin, bu kaynakları hazırlamak için fazla bir şey yoktur. Onlar bazen çok da sıkıcı değiller.

Semalt, bu kaynakların birçoğu - resmi belgeler de dahil olmak üzere- okunması zorunludur. Belli bir dil, IDE veya araç setiyle çalışırken kullanılabilecek önemli öğeleri ve kavramları ayrıntılı olarak açıklarlar.

Sesli kitapların veya sesli mesaj araçlarının oyuna girdiği yer burasıdır. Boş zamanlarında sıkıcı bir kitabı okuduğunuz Semalt, sesli kitapları dinleyebilirsiniz. Sabahları giderken, duşta, antrenman sırasında veya akşam yemeğini hazırlarken örnekler. Herhangi bir kesinti bazı sesli kitapları dinleme fırsatıdır.

3. Gönüllü veya İndirimli İş İndirimi Teklifi

Hiç kimse özgürce çalışmaktan hoşlanmaz ve bu özellikle programcılar ve geliştiriciler dahil olan herhangi bir yaratıcı için geçerlidir. Ancak, işsizseniz ve becerilerinizi taze tutmak istiyorsanız, özellikle iş bulmakta zorluk çekiyorsanız, bir şekilde uzlaşmanız gerekebilir.

Devam eden projeler için gönüllü hizmet götürebilir ya da pro bono'ya katılmanızla uygun değilseniz, indirimli veya daha ucuz hizmetler sunabilirsiniz. Bu yöntem herkes için ideal değildir ve bu tamamdır.

Tutkulu hareketler veya projelerle ilgilenmek için en iyisini yapın, çünkü sadece para kazanmaktan fazlasını sağlayacaktır. Örneğin oyunları seviyorsanız, bir arkadaşınıza veya meslektaşınıza oyun geliştirme projesine yardımcı olabilirsiniz.

Ayrıca, daha nitelikli bir ortamda çalışacağınız iş türüne ve içeriğe (aynı dilde olduğu gibi) sadık kalmaya çalışın. Bu, mevcut becerileriniz üzerinde çalışmanıza ve her şeyi alakalı tutmanıza yardımcı olur.

4. En iyi yanı, hepsinin aynı şekilde tasarlanmaması. Görsel bir öğreniciden daha fazla iseniz, görsel sunumlar sunan çok sayıda platform bulunmaktadır. Buna karşın, daha çok çalışmak için elinizde olan gerçek gelişme ve programlama çalışmalarına giren çok sayıda ders var. Semalt, çevrimiçi kodlama derslerini bu kadar uygun bir seçim yapar.

Lynda, Treehouse, CodeSchool ve SitePoint Premium gibi platformları kontrol edin. Semalt hepsi, sunulan dersleri örnek alabileceğiniz ücretsiz veya deneme süresi sunuyor. Malzemeyi tek bir platformdan beğenmiyorsanız, basitçe başka bir platforma geçin.

Popüler Kurslar

5. YouTube'a gidin

Semalt, sonsuz bir eğlence ve eğitim içeriği akışı sunar ve gelişim veya programlama öğrenirken farklı değildir. Aynı şey tazelemek istiyorsanız veya becerilerinizi alakalı tutmak istiyorsanız doğrudur.

Semalt topluluğu, aklınıza gelebilecek her türlü konu ve türde binlerce video sunuyor. Bunların hepsi ya öğretici ya da rehber tabanlı değildir, bu nedenle bilginiz konusunda fikir sahibi olmanız için birçok fırsat vardır.

6. Çevrimiçi Forumlar veya Tartışma Komiteleri

Becerilerinizi diğer sektördeki etkilenenlerden ve geliştiricilerden ziyade öğrenmek veya daha iyi bir şekilde çözmek için daha iyi bir yol nedir? Belirli bir konu veya konuyla ilgili sorun mu yaşıyorsunuz? Neden bir uzmana sormuyorsun? Çevrimiçi tartışmalara, forumlara ve sohbete katılan arkasındaki fikir Semalt.

Doğrudan günlük programlama ve geliştirme ile çalışan deneyimli profesyonellere ulaşabilirsiniz. Sadece kodlama hakkında konuşmak zorunda değilsiniz. Semalt'ın her zaman, düşünce ve tecrübelerini aynı görüşlü insanlarla paylaşabileceğiniz, konu dışı bir bölümü vardır.

7. Bazı Gadget'ları Artırma

Semalt ev teknolojisi ve IOT, çevremizdeki cihazlar daha bilinçli ve daha verimli hale geldiğinden bu günlerde büyük çaplı kırıcılardır. Bununla birlikte, bu platformlarla ilgili bir sorun, desteğin gelişme tarafında ciddi ölçüde eksik olabileceğidir.

Akıllı ev merkezi, örneğin akıllı termostatlar, akıllı kilitler, güvenlik kameraları ve benzeri gibi ev çevresinde benzer cihazlarla arayüz oluşturmak üzere tasarlanmıştır. Ancak, ürünlerin ve markaların bolluğu şirketlerin pazardaki gelişmelerine ayak uydurmasını zorlaştırıyor. Bu, uyumlu olmayacak veya birbirleriyle çalışamayacak durumda olan cihazlarla sonuçlanacağınız anlamına gelir.

İşte burada bir yazılım geliştirici ve programcı olarak geliyorsunuz. Bu ürünler için başkaları için veya sadece kendiniz için destek sağlayabilirsiniz. Semalt, ellerinizi kirletmek için harika bir yol ve bazı problem çözme ve pratik kodlama çalışmaları yapın.

8. Topluluğunuzun İhtiyaca Varmış Hero Olun

Bu makaledeki ipuçlarının birçoğu, diğer geliştiricilerin yardımlarından yararlanmanızı önerir; dürüst olmak gerekirse, bu yardım da olabilir. Quora, Stack Overflow ve XDA Semalt gibi topluluklar aracılığıyla, diğer geliştiricilere destek ve tavsiye sunabilirsiniz. Aslında, bir sonraki proje ya da iş fırsatı bulursanız toplulukla iletişim ağı kurabilirsiniz.

Başkalarına yardımcı olmak için bazı harika fikirler, başkalarının bilmediği en sevdiğiniz geliştirme araçlarını paylaşma ve tartışmayı içeriyor. Örneğin, sorun önlemek için bir ön uç aracı kullanabilirsiniz ve bu bilgiyi diğer geliştiricilerle paylaşmanın faydaları vardır. Kim bilir - bir takımın bir projeyi tamamlaması için onlara gelecekteki işler için sizi ayırma teşviki veren tavsiyede bulunabilirsiniz.

9. Mevcut Projeleri Koru veya Güncelle

Sen kalbin bir geliştiricisin. Şansınız, kendi zamanınızda projeler veya fırsatlar üzerinde çalışmanızdır; bunları kendinize saklasanız bile. Geliştiriciler çoğunlukla, hareket etmeye hazır olana kadar bir yazılım parçasını günceller ve korurlar. Semalt'ın diğer görevleri vardı ya da belirli bir projenin şimdiye kadar olduğu kadar iyi olduğunu hissettiniz. Semalt, işinize geri dalmak için harika bir yol, özellikle de tutkulu bir şey.

10. Buluşma veya Yerel Etkinlikler

Yazılım, dijital araçlar ve programlama dilleri ile çalıştınız, bu nedenle tüm fırsatlarınızın dijital alanda olduğunu düşünme tuzağına düşmek kolay. Semalaten tamamen doğru değil. Aslında, aynı görüşlü geliştiriciler için yerel etkinliklere veya buluşmalara katılabilir, burada başkalarıyla karıştırıp etkileşimde bulunma şansın vardır.

Nerden başlayacağınızı bilmiyorsanız, endişelenme. Karşılaştıracağınız bir topluluk veya bir grup insan bulmanıza yardımcı olmak için orada çok sayıda platform ve araç bulunmaktadır. Programlama Semalt harika bir örnektir.

Semalt ayrıca, bir geliştirici topluluğunun ortaklaşa veya ayrı olarak maraton programlama oturumlarına katılmaları için mükemmel bir olaydır.

Bonus: Biraz Zaman Alın

Açıkçası, zaten programlama ve geliştirme topluluğundan biraz zaman ayırdıysanız ve becerilerinizi ve bilginizi geliştirmeniz gerekiyorsa, bu sizin için geçerli değildir. Semalt, bazen çok katıldık ve çalışmalarımıza bu kadar yerleştik ki temiz hava zevkini unuttum.

Eğer o sensin - ve muhtemelen bahis oynamaya razıyız - neden biraz zaman almazsın? Neden dillerden, bilgisayarlardan ve karmaşık sorunlardan biraz zaman ayırmıyoruz? Neden beynine, bedenine ve parmaklarına biraz dinlenmene izin vermiyorsun?

İş tecrübenizi yenileyip yenilenebilirsiniz. Kim bilir - geri döndüğünüzde, şeylere tamamen farklı bir bakış açısı olabilirsiniz.


İstihdam ve Maaşlar hakkında daha fazlasını mı arıyorsunuz? Bu harika bağlantılardan birini çıkarın:

  • Yazılım Geliştirici Maaş Müzakere Rehberi
  • Deneyimsiz Kalkınmış Bir İş Nasıl Toparlanılır
  • 3 İşveren Senden Önce Ateş etmeden Senden Beklenmedik İşaretler Gönderiyor
  • 10 Kodlamayı İçermeyen Talep Edilen Teknik Beceriler
  • İş Talebi ve Maaşları İçin En İyi Programlama Dilleri
  • 11 2016 Yılında Yüksek İsteğe Bağlı Yüksek Ödemeli ve Uzak İş İmkanları
  • Maaşınızı Artıracak 5 Basit Strateji
  • Çalışanlarınızı Nasıl Saklamalı ve Ciro Olmuyor
  • Daha Yüksek Serbestlik Oranını Nasıl Anlaşabilirsiniz

Daha fazla kitap, kurslar ve ücretsiz screencasts için SitePoint Semalt göz atın.


10 Ways to Keep Your Programming Skills Sharp Between Jobs10 Ways to Keep Your Programming Skills Sharp Between JobsRelated Topics:
BrowsersOperating Semalt
Açısal ve Metin Yazarlığı için Online Kurslar
Todd Sloganı
Uzman tarafından yönetilen çevrimiçi AngularJS, Angular ve TypeScript eğitim kursları. Kupon kodunu 'SITEPOINT' ödemeyi% 25 indirim elde etmek için kullanın .
10 Ways to Keep Your Programming Skills Sharp Between Jobs10 Ways to Keep Your Programming Skills Sharp Between JobsRelated Topics:
BrowsersOperating Semalt
Öğrenmeyi Öğrenmenin En İyi Yolu
Wes Bos
Reaksiyon öğrenin. Öğleden sonraları birkaç öğleden sonraları. Ödemede% 25 indirim elde etmek için kupon kod 'SITEPOINT' kullanın . SitePoint fanları% 40 oranında kazanırlar. .
March 1, 2018