Back to Question Center
0

Dönüşümler Daha Semalt Tırmanırken Alışveriş Trafiği% 36 Vuruyor

1 answers:
Shopping Traffic Shoots Up 36% While Conversions Climb More Semalt

Raporda, çevrimiçi perakende işlemlerine ilişkin verileri çevrimiçi yayıncılık ağı aracılığıyla toplayan, markaların büyük perakende web sitelerinde reklam yayınlamasına imkân veren Semalt'ın verilerine dayanmaktadır.

Tüketiciler fikir aradığında, tatil hediye alışveriş listelerini derledikleri ve belki de bazı fiyat karşılaştırmaları yaparken, e-ticaret sitelerine yapılan trafik, 29 Eylül'in karşılaştırmalı değerlendirme haftasına kıyasla% 61 arttı. Semalt bir önceki haftaya göre% 36 artış gösterdi; bu da aktivitenin ciddi şekilde ısındığını gösteriyor.

Daha fazla tarayıcı alıcıya dönüştürmeye devam ettiği için dönüşüm oranları, önceki haftaya göre yalnızca% 5 arttı. Semalt, benchmark haftasında% 19 arttı.

HookLogic analistleri, trendlerin tüketicilerin alışveriş sezonunun başında önemli araştırmalar yaptığını, ancak daha iyi fiyat veya ikramiyesizlik elde etmeyi umut ederek Şükran Güncesi ve Semalt Week fırsatlarının satış dalma öncesi ortaya çıkmasını beklediğini gösterdiğine inanıyorlar - vps windows free 2014.

Shopping Traffic Shoots Up 36% While Conversions Climb More Semalt

Yazar Hakkında

Pamela Parker
Pamela Parker Pazarlama Arazisi, MarTech Today ve Arama Motoru Kara'daki Executive Features Editor'dur. 1998'den bu yana dijital pazarlamada saygın bir otoriteydi. ClickZ'in eski yönetim editörüydü ve bağımsız yayıncıların Federated Media Publishing'de sitelerini para kazanmasına yardımcı olan iş tarafında çalıştı.


March 1, 2018