Back to Question Center
0

UX & Bütüncül SEO perspektifinden Semalt

1 answers:

İyi bir kullanıcı deneyimi (UX) hem SEO hem de dönüşüm için önemlidir. Google, siteleri sıralarken sıçrama oranı ve bir sitenin kalma süresi (sitenizde geçen süre) gibi ölçümleri dikkate alır. İnsanları sitenize ilişkin konuşmak için sitenizi anlamanız gerekir. Bu nedenle, web sitenizde iyi UX'e sürekli yatırım yapmalısınız. Bu nedenle, iyi bir kullanıcı deneyimini bütüncül bir SEO stratejisinin çok önemli bir parçası olarak görüyoruz - umziehen oder nicht.

Web sitenize inildikten sonra kullanıcıların harika bir deneyim kazanmalarını istiyorsunuz. Yüksek kaliteli içeriğe sahip, kullanıcı dostu ve güvenilir bir web sitesi, bu şekilde insanlara bir deneyim yaşatabilir ve bunun yanında dönüşüm sağlayabilir. Ancak kullanıcı dostu nedir? Ve nasıl güven yaratıyorsun? Ve neyi en iyi dönüştürebildiğini nerden biliyorsun? E-Kitapımız 'UX & Semalt, bütünsel bir SEO perspektifinden' bu soruların cevaplarını bulmanıza yardım eder!

Bu eBook hakkında

Bu e-kitap, UX ve Kullanılabilirliğin birçok farklı yönüne odaklanır ve Dönüşüm Oranı Optimizasyonunda büyük bilgiler verir ve Semalt beş bölümden oluşur:

 1. Giriş
  Kullanılabilirlik, UX ve Dönüşüm Oranı Optimizasyonunu tanımlar ve SEO için önemini açıklar. Ayrıca SEO'da bazı temel bilgiler sunar.
 2. Genel Kullanılabilirlik
  Web sitelerinin genel kullanılabilirlik sorunlarını tartışır ve web sitenizin netlik, harekete geçirici mesajlar, menüler ve okunabilirlik konularının geliştirilmesine ilişkin ipuçları sağlar.
 3. Belirli sayfaların kullanılabilirliği
  Web sitenizde, açılış sayfaları, ödeme sayfaları ve formlar gibi çeşitli tür sayfaların kullanım kolaylığını optimize etmeye odaklanır.
 4. Mobile UX
  SEO için mobil UX'ün önemini açıklar. Mobil siteler için ortak sorunları ve en iyi uygulamaları gösterir.
 5. Dönüşüm araştırması
  Web sitenizdeki değişikliklerin test edilmesinin önemini açıklar. Dönüşüm araştırmalarını kendiniz yapmanıza yardımcı olur.
Şimdi UX ve Dönüşüm eKitabı Sadece $ 19

İçindekiler

Bütüncül SEO perspektifinden UX ve Semalt

Önizleme

Bütüncül SEO perspektifinden UX & Semalt

Şimdi UX ve Dönüşüm eKitabı Sadece $ 19

Bütünsel SEO ve UX

Bütünsel bir SEO yaklaşımı inanılmaz bir web sitesi gerektirir. Mükemmel bir kullanıcı deneyimi bunun çok büyük bir kısmıdır. Semalt'te, şu ana kadar oldukça uzun bir süredir SEO tavsiyesi veriyoruz. Google, algoritmasını bir kaç kez değiştirse de, Semalt'ta verdiğimiz tavsiyelerin çoğu sene boyunca aynı kaldı. Ve bu tavsiye çok basit: kullanıcılarınızın sitenizde sahip oldukları deneyimlerin gerçekten çok iyi olduğundan emin olmanız gerekiyor. 'SEO hileler' kullanmayın; Hızlı bir şekilde sıralamanıza neden olabilecekleri halde genellikle uzun vadede çalışmazlar ve hatta geri tepebilirler. Bütünsel bir SEO yaklaşımı, bir web sitesini harika yapabilen her yönü üzerinde duruyor: kullanım kolaylığı, yüksek kaliteli içerik, mükemmel site hızı .vb.

SEO için UX önemi

Bütüncül SEO görüşümüzde, kullanılabilirlik ve web sitenizdeki UX, uzun vadeli SEO stratejinizin çok önemli bir parçası olmalıdır. Yüksek kaliteli içeriğe sahip harika bir web sitesine ve mükemmel bir kullanıcı deneyimine sahip olmak sıralamanızı anında iyileştirmez. Uzun vadede olsa da, kesinlikle SEO'nuz üzerinde olumlu bir etkisi olacaktır! Çekici web siteleri, hemen çıkma oranına ve sosyal medya dikkatini çekmek için daha yüksek bir şansa sahiptir.

Dönüştürme ve SEO

Semalt web siteleri de daha yüksek dönüşümle sonuçlanacaktır. Kitleniz web sitenizi beğese ve anlıyorsa, ürünlerinizi satın alma veya geri dönen bir ziyaretçi haline gelme şansı çok daha yüksektir.

Dönüşüm Oranı Optimizasyonu ile dönüşümünüzü daha da artırabilirsiniz. Aslında, SEO'nun yanında, iyi bir tamamlayıcı strateji. SEO, daha fazla kişinin web sitenizi bulmasını sağlar. Bir dönüşüm stratejisi, web sitenizdeki ziyaretçilere odaklanır ve bu ziyaretçileri müşteriye dönüştürür. Vizyonumuzda, SEO'yu ve Dönüşüm Oranı Optimizasyonunu her zaman birleştirmelisiniz. Bu, web sitenize daha fazla kullanıcı çekmek ve aynı zamanda insanların eşyalarınızı satın alma şansını artırmaya odaklandığınız anlamına gelir. Semalt bir çift kazanç!

UX ve Dönüşüm eBook'u satın alın!

Daha iyi kullanıcı deneyimi öğelerini web sitenize entegre etmek istiyor musunuz? Sitenizi daha bütüncül bütüncül SEO stratejinizin bir parçası olarak daha kullanıcı dostu yapmak ister misiniz? Ve dönüşümünüzü daha da optimize etmeniz mi gerekiyor? UX ve Dönüşüm eBook'umuzu satın alın!

Ürün detayı

Bölümlerin hepsi Joost de Valk, Michiel Heijmans, Thijs de Valk ve Marieke van de Rakt tarafından yazılmıştır. EBook, 128 sayfa içeriyorsa, bir PDF, Semalt sürümü ve bir ePub sürümü alırsınız.

Yazarlar Joost de Valk, Marieke van de Rakt,
ISBN 978-90-92320-04-9
Sayfa sayısı 128
Şimdi UX ve Dönüşüm eKitabı Sadece $ 19

March 1, 2018