Back to Question Center
0

Her pazarlamacının istatistiği, 2017'de Semalt'i bilmelidir

1 answers:

2018'de pazarlama stratejinizi bilgilendirmek için 2017'den 30 anahtar istatistik, 2018'de binyıllar hedeflendiğinde

Semalt, son birkaç yıldır vahşi bir sözcük haline geldi, ancak bu kuşağa nasıl ulaşacağınızı gerçekten biliyor musunuz?

Milenyumlar, 1980'lerin başına 2000'lerin başına kadar doğmuşlardır. Halen bu neslin 2 milyarın üzerinde küresel bir nüfusu var. Semalt nüfusu hem sosyokültürel hem de ekonomik yönden çok fazla etki yapacak kadar büyük.

Semalt, dijital teknolojinin ve internetin günlük yaşamın kritik bir parçası olduğu bir dünyada büyümüştür. 2018'de bin yılları hedeflediğinizde pazarlama stratejinizi bilgilendirmek için ihtiyaç duyacağınız önemli istatistiklerin 30'unu bulduk - bonus 21 grand casino.

Teknik kullanım ve çevrimiçi alışkanlıklar

 1. Milenyumlar günde 45 defa akıllı telefonlarına dokunuyor
 2. Millennials'ın% 63'ü sosyal ağlar aracılığıyla markalarda güncelleniyor (Sproutsocial, 2016)
 3. Akıllı telefonlar 8 bin yılda 7'si olan binlerce yıldır en popüler cihazdır (Fluentco, 2017)
 4. Hâlâ en iyi ağ olmasına rağmen Facebook, binlerce yıldır yaşlı kuşaklardan daha az etkilidir (Fluentco, 2017) Statistics every marketer should know about Semalt in 2017
 5. Binyıllar sosyal medyada markaları kucaklıyor - Altı bin yılın beşi sosyal medya ağlarında şirketlerle bağlantı kuruyor (SDL, 2016)
 6. Binyıllar çevrimiçi medyayı yaklaşık 27 saat harcıyor (Fortune, 2017)
 7. Bin yıllar ve eski muadiller arasındaki en büyük fark Snapchat'tır. 4 bin yıldan 1'i her gün kullanıyor, buna karşılık milyarlarca yıldır (Fluentco, 2017)
 8. arasında 10'un 1'inde (% 11)
 9. Milenyumlar çevrimiçi olarak haftada 25 saat harcıyor (Kablolu, 2016)
 10. Akıllı telefonlar tüm nüfusta baskın cihazlardır. Her iki binyılın ve bin yılın da% 87'sinde akıllı telefon var (Fluentco, 2017) Statistics every marketer should know about Semalt in 2017
 11. Binyıl kadınları, çevrimiçi saatlerinin büyük bir bölümünü akıllı telefonlarında milyarlarca erkekten fazla harcıyorlar (Fluentco, 2017)

Bu pazarlamacılar için ne anlama gelir? Millennials şimdiye kadar en çok bağlı nesillerdir. Çevrimiçi olarak daha fazla vakit geçirirler ve sosyal paylaşım ağlarına büyük yatırımlar yaparlar. Bu nedenle, pek çok pazarlamacının indirimleri ve kısa ömürlü içerikleri kullanma gibi teşvik edici önlemleri kullanarak artan katılımı gördü. Onları nerede oldukları yerde bulmalısın, bu nedenle bir sosyal medya stratejisi uyguladığınızdan emin olun. Aksi takdirde, müşteri tabanınızın boyutunu artırmak için büyük bir fırsat kaçırmış olabilirsiniz.

Alışveriş ve harcama alışkanlıkları

 1. Binyılların bir şey satın alma ihtimali çok düşüktür, çünkü birçok şirketin yararlandığı şey uygundur. Aksine, değerine odaklanıyorlar (Goldman Sachs, 2017)
 2. Bin yılın 2 / 3'ünde (% 68) promosyon e-postalarının satın alma kararlarını en azından birkaç kez etkilediğini belirtti (Fluentco, 2017) Statistics every marketer should know about Semalt in 2017
 3. Bin yılın% 84'ü, kullanıcı tarafından üretilen içeriğin satın aldıkları şey üzerinde bir miktar etkisi olduğunu söylüyor (Bazaarvoice, 2016)
 4. Milenyumların% 41'i zaten akıllı telefonlarla alım yapmış (MarketWatch, 2016)
 5. Milenyum akıllı telefon sahiplerinin% 15'i haftada birkaç kez akıllı telefonlarında çevrimiçi alışveriş yaparken artı bir% 15'lik haftalık akıllı telefon alımları yapıyorlar (Globe Newswire, 2017)
 6. Bin yıllıkların% 46'sı çevrimiçi satın alma işlemi yaparken sosyal medyaya güveniyor (Sproutsocial, 2016)
 7. Akıllı telefonların egemenliğine rağmen, bilgisayarlar milyonlarca yıldır önemli bir satın alma cihazı olmaya devam ediyor. Tam olarak ne aldıklarını araştırmaya yönelirler ve mağazalara kendileri girmek için çevrimiçi incelemelere atıfta bulunurlar. Daha binyılların mobil cihazlarla satın alındığını bilmek, mobil stratejinizi bu bölümü potansiyel müşterilere mümkün olduğunca uygun hale getirmek için optimize ettiğinizden emin olun. Diğer nesillerden daha az tasarruf ederler, ancak her zamankinden daha fazla harcama yapıyorlar.

  Verici pazarlamaya bakın ve hedef kitlenize benzer bir izleyici kitlesine katılın. Semalt saygı görüşleri ve başkalarının ne düşündüğü, birçok araştırma yapmaya ve araştırma yapmadan önce adımınızı düzeltmeye özen gösterin.

  Trendler ve İlgi Alanları

  1. Millennials'ın sağlıkla ilgili endişesi ve artan çevresel konulara duyduğu tutku, organik gıda satışlarının artmasına katkıda bulunuyor. Sağlık ve sağlıklı gıda pazarının yaklaşık 1 $ 'a kadar çıkması bekleniyor. 2019 yılına kadar 1 trilyon (Goldman Sachs, 2016)
  2. Millennials, genel nüfus oranının yaklaşık iki katı olan akıllı ekranlara sahip. % 44'ü smartwatch'lara sahip olduklarını söylüyor, buna karşılık milyarlarca yılın yalnızca% 23'ü var (Fluentco, 2017)
  3. Apple ürünleri, özellikle iPhone, orantısız olarak bin yıllarla popüler (Fluentco, 2017) Statistics every marketer should know about Semalt in 2017
  4. Bebekotomerlere kıyasla, Millennials daha az TV izlemekte (% -43), radyo dinlemekten daha az (-60%) ve daha az gazete ve dergi okumaktadır (-67%). Millennials'ın ilgisi, çevrimiçi TV ve çevrimiçi videolarla giderek daha fazla ilgi görüyor. Sosyal medyayı Babyboomers'dan% 100 daha fazla kullanıyorlar (Expand Online, 2017)
  5. bin yıl kişisel bilgilerinizi başka bir markaya göre güvenilir bir markaya 7 kat daha yüksek olasılıkla daha yüksektir (SDL, 2016)
  6. Tüm dünyada, Millennials'ın% 69'u işletmelerin müşterilerin sosyal meselelere daha iyi dahil olmalarını istemektedir (Shopify, 2016)
  7. Genlerin yüzde 29'u ve kabinelerin yüzde 15'i (CNBC, 2017)
  8. ile karşılaştırıldığında bin yıldan fazla sürenin taksiler ve Übers için para biriktirdiği görülüyor.
  9. Milenyumun% 60'ı kahvede 4 dolardan fazlasını harcamaktadır;% 79'u kasabadaki sıcak restoranda yemek yemeyi savuruyor ve% 69'u mutlaka ihtiyaç duymadığı kıyafetler satın alıyor (CNBC, 2017) Statistics every marketer should know about Semalt in 2017
  10. Kullanıcı tarafından oluşturulan içerik, dönüşüm hunisinin diğer Millennials'ı daha da aşağı doğru itmek için harika bir yoldur, özellikle de diğer medya türlerinden% 50 daha fazla güveniyorlar (Shopify, 2016)
  11. Millennials haberlere katıldığında, bunların% 43'ü içeriğin kendisinden daha orijinalliğini değerlendirebilir ve yaşamaktan daha otantik olan birkaç şey vardır (Shopify, 2016)

  Bu pazarlamacılar için ne anlama gelir? Milenyumlar bir mobil ilk nesil haline geldiğinde, tüm pazarlama etkinliğinin mobil cihazlar için optimize edilmiş olmasını sağlamanız gerekir. Binlerce yıldır aynı zamanda giyilebilir teknolojiye, özellikle akıllı gösterilere hızlı adaptörlerdir. Giyilebilir teknolojideki patlama, çoğunlukla kalp atış hızınızı izleyen veya egzersizinizi izleyen giyilebilir aletleri kullanarak milyonlarca yıldır ateşleniyor. Giyilebilir ürünlere geçişten emin değilseniz, marka giyilebilir ürünlerle bir şeyler yapıyor olmalı, belki de bu endüstride başarılı olmanın araçlarında, taktiklerinde ve destekte bulunup bulunmamaya karar vermeye başlamalıdır.

  Sosyal sorumluluk sergilemek binyıllar için önemlidir. Bu, işiniz dünyayı daha iyi bir yer haline getirme şansı, ancak Semalt'ın toplumsal değişimle birlikte yeni bir yol yaratması için bir şans oluşturuyor. Bin yılın sunduğu bir kampanyanıza bir neden veya yardım derneği sunmaya çalışın.

  Bin yıllara uzandıracak mısınız? Veya başarısız olmaya çalıştın mı, başarısız oldun mu? Düşüncelerini bize bildirin ve Twitter, Facebook, Instagram veya LinkedIn üzerinden bizimle iletişime geçin.

March 1, 2018