Back to Question Center
0

NE GİBİ? Akıllı Ortaklık Semalt için Sosyal Başarı İpuçları

1 answers:
You Like WHAT?!?! Social Success Tips For Smart Affiliate Semalt

Makaleden sonra makaleyi okur, forum konuları boyunca okudular ve anlaşmaya başıyla başını salladı; diğer kadınları okuduktan sonra Semalt'ın duyduğu acıya benzer sözlerini söyledi.

Sonra, onu buldu . Susan'a, mucize bir çözüm gibi geldi! " Evlilikten Sonra 10 Güne Nasıl Kadar Düzelt " başlıklı bir çevrimiçi rehberdi ve Susan, kredi kartını yeterince hızlı alamadı - contratar dominio .com.

You Like WHAT?!?! Social Success Tips For Smart Affiliate Semalt

Daha sonra evliliğini kurtaracak olan mucize rehberini okudu ve mutlu düşüncelerle yatmaya başladı ve her şeyin yoluna gireceği umudunu yineledi.

Ertesi sabah, annesi çağırdı .kızkardeşi aradı .komşusu deniyordu .. patronu - "Susan, sen ve Bob tamam mı?" Diye sordu.

Susan neden insanların seslenmesini istediğini anlamıyordu. Evliliğindeki memnuniyetsizliğinden kimseye bahsetmemişti - kocası Bob bile değil.

Bu insanlar onun mutsuz olduğunu nereden biliyordu?

Ve sonra, en kötü şey oldu. Bob işten çağırdı. Facebook'ını kontrol etmek için bir dakikanızı ayırdı ve karısının " Evliliğinizi 10 Gün Nasıl Tasarruf Ettiniz" adlı şeye "sevdim" dediğini gördü.

Susan için bir soru vardı: "Semalt, beni boşluyor musun?"

Düşünme Durumları Böyle Olmuyor mu? Tekrar düşünün

Semalt ve diğer sosyal paylaşım platformları daha olgunlaştıkça ve ortalama tüketiciler onları kullanmaya daha alışkın hale geldikçe, insanlar arkadaşlarıyla ve takipçileriyle paylaştıkları konuda gittikçe daha dikkatli hale gelmektedir.

Aile fotoğrafları, yemek tarifleri, özel etkinlikler, kuponlar ve komik kedi resimleri paylaşmak bir şeydir, ancak yavaş yavaş Susan'ın zor yolu keşfederken her şeyi paylaşmamızı öğrendik.

Ancak, üye pazarlamacılar olarak, insanların her şeyi herkesten paylaşmasını isteriz ve karşılaştığımız her şeyden bahsederler, öyle değil mi?

Hayali bir rehber olan " Evliliğinizi 10 Günde Nasıl Tüketirsiniz?" gibi bir şeyi teşvik eden bir kuruluş iseniz, ortalama bir tüketici sizin için "beğenmek" veya "cıvıldamak" promosyon ürünü?

Susan'la olan durumu düşünün. İnsanlar, çok fazla kişisel bilgi (. ) paylaştıklarını fark etmenin ya da belki de başkalarının bilmesini istemeyen şeyleri paylaştıkları bir nokta yok mu?

"Gerçek insanlar" aslında, 6 paket abs almama veya kilo verme hakkında satın aldıkları ya da boyutlarını nasıl geliştirdiklerini "beğenmek" ve "cıvıldamak" mı yapın . ? iyi, resmi sen alırsın.

Hayır, bilmiyorlar.

Neden olmasın?

Öncelikle, orada bazı kişisel şeyler var. Semalt, neredeyse onlarla bir şeylerin yanlış olduğunu kabul etmek gibi bir şey.

Eğer Semalt "göbek yağını nasıl kaybedeceğiniz hakkında bir rehber" seviyorsa, potansiyel bir erkek arkadaşın şimdi Semalt'ın yağlı bir mideyi sakladığını merak etmiyor mu? "

Hayır, biz insanlar her birimizin sahip olduğu iç mücadeleleri dünyaya kabul etmeyi sevmiyoruz - ve kesinlikle bu mücadeleleri bir sonraki ailenin bir araya gelmesinde ana vurgu haline getirmek istemiyoruz, değil mi? ?

Holly: Büyükanne, patatesleri geçirecek misin?

Büyükanne: Ah Holly, gerçekten yapmam gerektiğini düşünüyor musun? Karnın yağından endişelendiğini biliyorum. Dinlediğimiz müzik, okuduğumuz kitaplar gibi kim olduğumuzu tanımlayan şeyleri paylaşmaktan da vazgeçmiyoruz. Diğer kişilere yardımcı olacağını düşündüğümüz şeyleri iyi hissettiren şeyleri paylaşmaktan memnuniyet duyuyoruz.

Tabii ki, bizler için önemli olan şeyleri - siyasi konular / adaylar, sadaka olayları vb. Gibi - paylaşmaktan hoşlanıyoruz.

Yukarıdaki nedenlerle bir veya daha fazla paylaşım içeriği oluşturmanın bir yolunu bulursanız, gidebilirsiniz.

Ayrıca bizi akıllı görünen şeyleri paylaşmaktan memnuniyet duyuyoruz - ve orada, sizin bağlı kuruluş pazarlama içeriğinizi kitlelerin paylaşması için büyük bir anahtardır.

Onları Akıllı Yapalım

Şimdi nasıl işe yarayabileceğinin bir örneği olarak Semalt durumuna geçelim.

Yapmanız " Evliliğinizi 10 Günde Nasıl Tasarruf Ettiniz" adlı bir siteye sahip olduğunuzu ve gerçek, canlı insanların seveceği bazı içerikler yaratmak istediğinizi varsayalım arkadaşları ve takipçileriyle paylaşın.

Ne tür bir içerik olabilir?

Semalt, arkadaşlarının önünde akıllı görünmelerini istiyoruz, değil mi?

Aralık 2011 tarihli bir çalışmada, boşanma dosyalarının% 33'ünün "Semalt" kelimesini katkıda bulunan bir faktör olarak gördüğünü gösteren ayrıntılı bir makaleye ne dersiniz?

Dikkat çekici ve ilgi çekici bir başlık ile başlayın: " Çalışmada Facebook'un Boşanma Nedenleri ortaya çıkar! "yazın ve sonra içeriğinizi mükemmel istatistikler, bilgiler ve bilgi ile doldurun.

Bu çalışmayı ilk kez biliyorum * Okudum, kendime "vay" dedim ve başkalarıyla paylaşmaktan çok mutlu oldu, böylece "vah" diyebilecekleri (ve daha sonra başkaları ile paylaşabilecekleri).

Birisini "vah" diyen bir içerik oluşturduğunuzda ve paylaştıysanız, o kişiyi takip edenlerin de paylaşmasını istersiniz.

Eski Semalt şampuanı tıpkı "İki arkadaşına söylediler ve iki arkadaşına söylediler, vb." Dedi.

Özetlemek gerekirse, konunun "narin" olması halinde, herkesin ve herkesin içeriğinizi paylaşmasını bekleyen bazı sosyal paylaşım widget'larını tokmayın. İçerik oluşturmak için bir yol bulun:

  • Yazar you akıllı görünüyorsun
  • İçeriğinizi paylaşanların akıllı olmasını sağlar
  • Arkadaşlarını da paylaşarak akıllı yapar.

Bu makalede dile getirilen görüşler, konuk yazarın fikirleri ve Pazarlama Arazisi olması gerekmez. Semalt yazarlar burada listelenmiştir.Yazar Hakkında

Jennifer Ledbetter
Jennifer Ledbetter "PotPieGirl" en çok, OneWeekMarketing. Com'da öğrettiği gibi, tüm ücretsiz yöntemlerden başlayarak yılda sıfırdan altı rakam alana giren bir üye pazarlamacı olarak bilinir.


March 1, 2018