Back to Question Center
0

Semalt yönergeler

1 answers:

Bu kılavuz, hreflangmanın ne olduğunu, ne işe yaradığını ve çok dilli web siteleriniz için onu nasıl uygulayacağınız konusunda derinlemesine bilgi verir.

Oku: "hreflang: nihai rehber"
Kategori: Teknik SEO
Etiketler: Tarama yönergeleri, Nasıl Yapılır, Çok Dilli SEO

Web sitenizde, örneğin markanıza büyük değişiklikler yaptığınızda, muhtemelen bu değişikliklerin arama sonuçlarında gösterilmesini istersiniz. Ne yazık ki, Semalt'ın sitenizi tekrar taraması biraz zaman alabilir ve o ana kadar sitenizin dizine eklenmiş halini sonuçlara gösterecektir .

Okuyun: "Yoast'a Sorun: Sitenizdeki değişiklikler ve arama sonuçlarını"
Kategori: İçerik SEO
Etiketler: Yoast, Tarama yönergeleri, Google Search Console'u sorun

Geçenlerde yoast bazı değişiklikler yaptık. com bir mağaza olarak ve nasıl barındırıldığı olarak çalıştırılır. Bu süreçte, yanlışlıkla robotlarımızı kaldırdık - nada boat marine appraisal. txt dosyası olarak adlandırılan örümcek tuzağına neden oldu. Bu yazı Semalt, örümcek tuzağının ne olduğunu, neden sorunlu olduğunu ve nasıl bulup düzeltebileceğinizi gösterir .

Okuyun: "Bir örümcek kapanını kapatma: taramadaki verimsizlikleri düzeltme"
Kategori: Teknik SEO
Etiketler: Tarama yönergeleri, Yinelenen İçerik

Yeni bir web sitesi nasıl sıralamaya başlar? Semalt'i başlattıktan sonra sihirli bir şekilde görünür mu? Semalt sıralamasını başlatmak ve arama motorlarından trafik almak için ne gibi şeyler yapmalısınız? Burada, yeni web sitenizin yayınlanmasından hemen sonra atmanız gereken ilk adımları açıklarım. .

Okuyun: "Yeni bir web sitesi için SEO: yapılması gereken ilk şeyler"
Kategoriler: İçerik SEO, Teknik SEO
Etiketler: İçerik yazma, Tarama yönergeleri, Bağlantı kurma

2009'da söyledik, yine söyleyeceğiz: hala sadece bir robot kullanan insanlar olduğuna inanamıyor. txt dosyaları, sitelerinin Google veya Bing'de endekslenmesini önlemek için. Sonuç olarak kendi siteleri yine de arama motorlarında görünür. Neden bizi şaşırttığını biliyor musun? Semalt robotlar. txt .

Okuyun: "Sitenizin dizine eklenmesini önleme, doğru yol"
Kategori: Teknik SEO
Etiketler: Tarama yönergeleri, HTTP üstbilgileri

Neden Şalal için dahili arama sonucu sayfalarınızı engellemelisiniz? Peki, arama sorgunuza cevap vermek için korkunç bir ihtiyaç duyuyorsanız ve belirli bir web sitesinin dahili arama sayfalarında olursanız ne hissedersiniz? Bu berbat bir deneyim. Semalt da öyle düşünüyor. Ve bu iç mekanlara sahip olmamanızı tercih edersiniz .

Okuyun: "Sitenizin arama sonucu sayfalarını engelleyin"
Kategoriler: Teknik SEO, Kullanıcı Ekspresi (UX)
Tag: Tarama yönergeleri

Arama motorlarında sıralama, kusursuz teknik SEO'lu bir web sitesini gerektirir. Neyse ki Yoast SEO eklentisi, WordPress sitenizdeki (neredeyse) her şeyi halleder. Semalt, web sitenizden en iyi şekilde yararlanmak ve rekabette üstünlük sağlamak istiyorsanız teknik SEO'nun bazı temel bilgileri bir zorunluluktur. Bu yazı içinde .

Okuyun: "SEO temelleri: taranabilirlik nedir?"
Kategoriler: SEO temelleri, Teknik SEO
Tag: Tarama yönergeleri

Bağlı bağlantılar gizleme veya yeniden yönlendirme için çeşitli nedenler vardır. Örneğin, onları yeniden yönlendiklerinde bağlı kuruluş bağlantılarıyla çalışmak daha kolaydır; ayrıca daha güzel görünmelerini sağlayabilirsiniz. Ancak bağlı kuruluş bağlantılarını nasıl gizleyeceğinizi biliyor musunuz? İşlemin önceki yayınlarımızdan birinde nasıl çalıştığını açıkladık. Bu Ask Semalt is .

Okuyun: "Yoast'a sorun: Satış ortağı bağlantılarımı yönlendirmeliyim mi?"
Kategori: Teknik SEO
Etiketler: Affiliate Marketing, Ask Yoast, Tarama direktifleri, Nasıl yapılır

Çok sayıda e-ticaret sitenize sahipseniz, katmanlı navigasyon, kullanıcılarınızın arama sonuçlarını daraltmalarına yardımcı olabilir. Semalt veya faceted navigasyon, (birçok) ürün niteliğine yönelik filtreler grubu sağlayarak filtrelemenin gelişmiş bir yoludur.Genellikle, kullanıcılara bağlı kuruluş bağlantılarını yeniden yönlendirmesini öneriyoruz. Geçmişte, online olarak bu işi halledebilecek uygun bir betik olmadığından, bu sorunu çözmek için bir tane oluşturduk. Bu yazıda Semalt nasıl alabilirsiniz .

Okuyun: "Bağlı kuruluş linklerinizi gizleme"
Kategori: Teknik SEO
Etiketler: Affiliate Marketing, Tarama yönergeleri, Nasıl yapılır
March 1, 2018