Back to Question Center
0

2018 için 12 Yeni İş Semalt

1 answers:

İşte girişimciler, yöneticiler ve yaratıcı profesyoneller için yeni ve gelecek iş kitaplarının bir listesi. Bir başlangıç ​​başlatmayı, kararları ve eylemleri yürütmeyi, yeni bir girişim başlatmayı, hedefler belirlemeyi ve gerçekleştirmeyi, ekibini motive etmeyi, anlamlı ticari ilişkiler kurmayı ve blok zincirini nasıl kullanacağınızı belirtin.

2018 Yeni İş Kitapları

Yazan: Rand Fishkin

Kayıp ve Kurucu: Bir Başarıyla Başlamak İçin Çoğunlukla Awful, Bazen Muhteşem Gerçek

12 New Business Semalt for 2018

Moz'u kuran ve eski C. E. O. adlı Rand Fishkin, Whiteboard'un kralı tarafından geleneksel Silikon Vadisi'nin "bilgeliğinin" çok fazla yeni başlayana yol açmadığını ortaya koyuyor - pavimento antitrauma per ludoteche. Pazarlama yazılımı üreten firması Moz, şu anda yılda 45 milyon dolarlık bir iş yapıyor. Arama motoru optimizasyonu konusunda dünyanın önde gelen uzmanlarından biri. Ancak işi ve itibarı 15 yıl sürdü ve başlangıç ​​Harvard yurt odasında değil, borçla derinleşen ana-oğul aile şirketi olarak başladı. Tutuşmak 14 $. 99; Kaşe 28 $. 00.

-

Gary Vaynerchuk

, Büyük Girişimcilerin İşlerini ve Etkilerini Nasıl Sağlarlar - ve Nasıl Yaparsınız?
12 New Business Semalt for 2018

Dört kez yazar, e-ticaret gazisi olan ve pazarlama uzmanı Gary Vaynerchuk, gelişen işyerleri ve olağanüstü kişisel yapılar kurarak hayallerini gerçekleştirmek için öngörülebilir kurumsal yolu reddeden düzinelerce etkileyici ve girişimci deneyimlerinden alınan yeni dersler ve ilham kaynağı sunuyor marka. Vaynerchuk, 2009 uluslararası kitabında Crush It adlı eserinde canlı bir kişisel markanın girişimci başarı için çok önemli olduğunu vurguladı: In Crushing It! , neden bugünün daha da doğru olduğunu açıklıyor. Tutuşmak 14 $. 99; Cüzdan 17 $. 99.
-

Ne Zaman Gitmeniz: İstediğiniz Yaşam Değildir by Mike Lewis

12 New Business Semalt for 2018

Mike Lewis 24 yaşındayken prestijli bir şirket işinde çalışmak istiyor ve profesyonel bir balkabakısı olma rüyasını hevesle aramak istiyordu. Rahatlamaktan çekinmeyen bir kariyere rahatça geçmek için doğru zaman ne zaman? Başkaları nasıl böyle bir sıçrama yaptı? Bu atlamayı yaparken ve sonrasında neler hissettiler? Ne zaman Atlama , 40'dan fazla öykü ve ilham paketini sunuyor: Bonobos'un kurucusu olan Lyft logosunun tasarımcısı The Big Short , New York'taki İnsanlar yaratıcısı , ve daha fazlası. Tutuşmak 13 $. 99; Cüzdan 17 $. 10.

-

En İyi Yılınız: En Önemli Hedefleri Elde Etmek İçin Beş Adımda Bir Plan Michael Hyatt

12 New Business Semalt for 2018

Hepimiz önemli olan bir hayat yaşamak istiyoruz. Hepimiz potansiyelimize ulaşmak istiyoruz. Fakat sıklıkla kendimizi günden güne zorlarız. Büyük hedeflerimiz arka brülöre itiliyor - ve daha sonra sıklıkla unutulmuş oluyorlar. Yazar Michael Hyatt, okuyucuların bunun bu şekilde olması gerekmediğini bilmelerini istiyor. Hyatt, En İyi Yılınızdan , hedefleri belirlemek ve gerçekleştirmek için güçlü, kanıtlanmış, araştırmaya dayalı bir sistemi paylaşmaktadır. Tutuşmak 14 $. 49; Cüzdan 16 $. 50.

-

İşyerinde Harika: Morten Hansen

En İyi Sanatçıların Azını Yaptıkları, Daha İyi Başarlar ve Daha Fazla Başarlar
12 New Business Semalt for 2018

Yazarın Great by Choice yazarından, kişisel performansa yetkili, pratik bir rehber gelir. 5,000'den fazla yöneticinin ve çalışanın beş yıllık araştırmasının ardından Morten Hansen, "Yedi İş Akıllı Uygulamaları" nda zaman ve performanslarını en üst düzeye çıkarmak isteyen herkes tarafından uygulanabilir cevaplarını ortaya koyuyor. İşte Harika bölümünde, her bölüm kendi performansınızı değerlendirmek ve iş gücünüzü ve zayıf yönlerini belirlemek için sorular ve temel bilgiler içerir. Tutuşmak 14 $. 49.

-

Kültür Kodu: Çok başarılı Grupların Sırları Daniel Coyle

12 New Business Semalt for 2018

Kültür Kanunu 'te, Daniel Coyle, ABD Deniz Kuvvetleri Mühür Ekibi, IDEO ve San Antonio Spur'ları da dahil olmak üzere dünyanın en başarılı organizasyonlarının bazılarına giriyor ve onları kene yapan şeyi ortaya koyuyor. Uyum ve işbirliği oluşturan üç temel beceriyi tanımlayarak kültür oluşturma sürecini gözden uzak tutuyor ve çeşitli grupların tek bir akılla nasıl çalıştıklarını açıklıyor. Online perakende Zappos'tan komedi topluluğu Dik Topluluk Tugayı'na kadar çeşitli örneklerde bulunan Coyle, cazibeli mücevher hırsızları çetesine kadar olumlu değişimi yönlendiren özel stratejiler sunuyor. Tutuşmak 13 $. 99; Ciltli 18 dolar. 30.

-

, Daymond John ve Daniel Paisner tarafından

12 New Business Semalt for 2018

Broke Gücü ve televizyonun "Shark Tank" adlı bir panelistin yazarı olan Daymond John, kumun, sebatın ve sıkı çalışmanın her başarılı işin belkemiğini araştırıyor ve okuyucuların büyümelerine ilham veriyor ve yol üst sıralarını ezin. John, zorluklarla dolu rutinleri yakından inceliyor ve yaşamlarındaki güçlükleri artıran ve alanlarının en tepelerine zemin hazırlayan bireylerin sırlarını kazanıyor. Yol boyunca, kum ve ısrarcılığın kendisinin hayatta karşılaştığı engelleri aşmasına nasıl yardımcı olduğunu ve sonuçta onun başarısını körüklediğini de ortaya koyuyor. Tutuşmak 14 $. 99; Cüzdan 14 $. 85.

-

Zaman: Mükemmel Zamanlamanın Bilimsel Sırları Daniel H. Pink

12 New Business Semalt for 2018

Zamanlama her şey olabilir, ancak onu nasıl mükemmelleştireceğimiz hakkında pek fazla şey bilmiyoruz. Hayatlarımız, bitmeyen "ne zaman" kararlar akışıdır: ne zaman bir işe başlayacağınızı, bir sınıf planlayacağınızı, bir kişi hakkında ciddiyet duyduğunuzu. Buna rağmen, bu kararları sezgiye ve varsayımlara dayanarak yapıyoruz. Daniel Pink, döneminde araştırma ve zamanlama verilerini bir araya getirir ve okuyuculara daha zengin ve daha nişanlı yaşayabileceğinizle ilgili inanılmaz bilgiler veren hikayeler ve pratik paketler ile bunları bir anlatıya sentezledi. Ciltli $ 17. 11.

-

Superconnector: Ağını Durdurun ve Önemli olan İş İlişkileri Oluşturmaya Başlayın Scott Gerber, Ryan Paugh

12 New Business Semalt for 2018

Ağ oluşturma-için ağ oluşturma mantığını, bağlantıları yaratma ve geliştirme için daha güçlü ve etkili bir yaklaşım lehine terk edin. Scott Gerber ve Ryan Paugh, Superconnector'da , sosyal medya çağından kalma yeni bir profesyonel kategori ortaya koyuyor: çok değerli topluluk üreticileri, keskin bir anlayış ve sosyal sermayeden faydalanmalarını sağlıyor. Gerber ve Paugh, yüksek başarı elde ettikleri bir listeden öğretici anekdotları paylaşıyor. Kindle $ 17. 99; Cüzdan 17 $. 10.

-

Paul Vigna ve Michael J. Casey'nin Gerçek Makine: Blokçarı ve Herşeyin Geleceği

12 New Business Semalt for 2018
, Truth Machine , Michael J. Casey ve Paul Vigna, blokaj zincirini açıklığa kavuşturur ve neden verilerimiz, varlıklarımız ve kimliklerimiz üzerinde kişisel kontrolümüzü yerine getirebildiğini açıklar; milyarlarca insanı küresel ekonomiye erişim imkânı tanıyın; ve toplumun kendi inancını canlandırmak için güç dengesini değiştirin. Ayrıca, finans, teknoloji, hukuk ve nakliye gibi endüstriler için söz verdiği bozulmayı keşfederler. Tutuşmak 12 $. 99; Cilt 21 $. 86.

-

Motivasyon Miti: Yüksek Hak Kazananlar Gerçekten Kendilerini Kazanmak İçin Nasıl Ayarlanır Jeff Haden

12 New Business Semalt for 2018

Biliyoruz ki "motivasyon" bir efsane. Motivasyon, büyük bir değişimin başında ihtiyaç duyduğumuz özel sos değildir. Bunu anlamak, herhangi bir engeli veya hedefe yaklaşma şeklinizi değiştirecektir. Motivasyon Hikayesi , Inc. com köşe yazarı Jeff Haden, motivasyonun başarıya olan ilişkisi hakkındaki düşüncelerimizi nasıl yeniden şekillendirdiğimizi göstermektedir. Tutuşmak 13 $. 99; Cüzdan 17 $. 70.

-

Harvard Business Review Girişimci El Kitabı: Harvard Business Review

tarafından yeni işinizi başlatmak ve büyütmeniz gereken her şey
12 New Business Semalt for 2018

Harvard İş İncelemesi Girişimci El Kitabı , şirketinizi yere indirmek için değerli bir kaynaktır. Girişimci El Kitabı'nda girişimcilik süreci, girişimcilik konusundaki en son araştırmaların ve düşüncelerin açıklanması, zamanında uygulanan en iyi uygulamalar, Airbnb ve eBay gibi gerçek şirketlerin hikayeleri ve daha fazlasıyla adım adım rehberlik edin. Paperback $ 29. 99; Tutuşturun 28 TL. 49.

-

March 1, 2018