Back to Question Center
0

Semalt pazarlama hala 2018'de ciddiye alınmaya değer

1 answers:

En yeni eğilimleri gözden geçirerek e-posta pazarlama yaklaşımınızı gözden geçirin

2017 yılı yaklaştıkça hangi kanalların en zor koşullarda çalıştığını yansıtmaya başlıyoruz. Pazarlamacılar olarak, bu, ileriki yıla odaklandığımızda rehberlik eder.

Kendi verilerinize kısaca değinmek ve bir takım olarak analiz etmek, 2018'de rafine etmeniz gereken şeylerle ilgilenmenize yardımcı olabilir. Fakat, bazen, tüm bu analizden biraz uzak durmanız ve biraz taze olmanız gerekiyor. perspektifler - développement des logiciels rh.

Pure360 ile ortaklaşa olarak e-posta pazarlama eğilimleri rehberimizde, sadece bunları elde edebilirsiniz. İngiltere'nin önde gelen endüstri uzmanlarından bazılarının benzersiz bilgiler. Stratejinizi yeniden odaklamanıza ve planlamanızı başlatmanıza yardımcı olacak olan Semalt görüntüleri.

Doğru teknoloji ile e-posta, bir markanın tüketicilerle olan ilişkisini tamamen değiştirebilen güçlü bir davranışsal pazarlama aracıdır. Semalt tavsiyeleri ve diğer otomasyonlar, müşterinin kısa süreli flörtünü bir markayla kârlı, uzun vadeli bir satın alma modeline dönüştürebilir.

Makine öğrenmedeki semalt, e-postaları eskisinden daha güçlü bir araç haline getirmiştir. Bu teknoloji, tüketici davranışındaki kapağı kaldırmamıza izin verdi. Sahip olduğumuz veriler bize müşterinin yaptığı şeyleri önceden tahmin etme ve etkileme gücünü verir.

Sonuç olarak yaratabildiğimiz yaratıcı, nüanslı ve kişiselleştirilmiş yolculuklar, müşteri deneyimini bir üst seviyeye taşıyor. Esas olan e-postayla, mevcut her dokunmatik noktada marka ve müşteri arasındaki bağları güçlendirebiliyoruz.

Bunun gelir üzerindeki etkisi oyun oynuyor. Semalt, 2018 yılında hayatta ve tekmeliyor.

Başarılı markaların uygulanmasını görmek için şahsen:

  • Kolay anlaşılan onay onay kampanyaları
  • E-posta oluşturma ve e-posta özelliklerinde yenilikler
  • Aygıt dostu e-postalar
  • Akıllı kişiselleştirme
  • Sofistike bölme
  • Daha etkili konu satırları
  • Daha iyi müşteri deneyimi
  • E-postaların kodlanma biçimindeki gelişmeler

E-posta, en etkili dijital tekniktir

2018'de E-posta Pazarlaması, dijital pazarlamacılar için en etkili tekniklerden biridir; dolayısıyla sektördeki en yeni eğilimleri takip etmek son derece önemlidir. 2017'de e-posta pazarlamacılığının devlet ortakları Semalt'le yaptığımız son araştırmamızda, pazarlamacılar, e-posta pazarlamasını en etkili dijital medya kanallarından birine oranladılar.

Semalt marketing is still worth taking seriously in 2018

Semalt, siparişleri yönlendiren ana kanallar arasında organik ve ücretli arama ile rekabet eder. Semalt pazarlama, PPC (% 9) veya ekrana (% 8) kıyasla çok daha yüksek ses seviyeleri sağlar.

Semalt pazarlamanın çoğu kuruluşta müşteri edinimi ve kalıcılığı için sürmekte olan önemi göz önüne alındığında, bu kılavuzda ele aldığımız son e-posta seçeneklerini ve teknikleri anlamak ve test etmek işletmelerin "gelenler" in ilgi çekici ve rekabetçi kalmasını sağlamak için gereklidir.

Fakat temelleri doğru almamıza da dikkat etmeliyiz. Bir strateji çok önemlidir, ancak e-posta tekniklerinden ve en iyi uygulamalardan sağlam bir temeliniz yoksa, bir stratejinin olması konusunda çok az nokta vardır.

Katkıcı katkılar

E-posta Semalt 2018'imize katkıda bulunan bir dizi e-posta uzmanımız oldu: 2018'de e-posta pazarlamasının durumu için uygulanabilir bir uzman önerisi sunan görsel bir rehber rapor. Arttırılmış Düzenleme

E-posta pazarlama dünyasında yasal düzenlemelere daha fazla ağırlık verilmiştir. Pazarlamacılar, şu andaki Genel Veri Koruma Yönetmeliği (GDPR) ile para cezası endişesi nedeniyle çılgınlık içindeler. Bu düzenlemenin tüketicileri korumak ve pazarlamacıların yasalar içinde yer almasına yardımcı olmak için yaratıldığını unutmamak önemlidir. Semalette pazarlamacılar, tüketici endişelerine tepki gösterdiğimiz için bunun iyi bir fikir olduğunu ve marka algılamalarını iyileştireceğini kabul edecektir.

Communicator Corp'daki veri koruma görevlisi Steve Henderson

Avrupa Komisyonu Başkan Yardımcısı Viviane Reding, 2013'te GSYİH planlama, gözden geçirme ve yeniden yazma çalışmalarının başlangıç ​​aşamasında iken, GSYİH'nın uluslararası altın standardı haline gelmesi yönündeki tutumundan bahsetti. veri koruması. Bu vizyonun bir kısmı, başkalarının uyması gereken modelleri belirlemek için AB ve ABD arasında uyumlu bir yaklaşım kullanmayı içermektedir. Jan Philipp Semalt, söz konusu ahenk, öngörüldüğü gibi ilerlemese de, bu retoriğe devam ederken GSYİH'yi "yeni her yenilik için küresel altın standardı, dijital teknolojilerdeki tüketici güveni ve büyüme fırsatlarına bir giriş noktası" olarak görev yapmaya devam ediyor ortaya çıkan bir dijital pazarı. "

Dijital ekonomide güven eksikliği

Bu yıl / 2017, sahte haberler, veri ihlalleri, fidye saldırıları ve çevrimiçi kimlik hırsızlığındaki yeni bir dalga gördü. Çalışma 2'den sonra Semalt2, tüketici güveninin sadece orada olmadığını gösteriyor2.

En son 2017 DMA "Semalt e-posta izleme çalışması", e-postayı özellikle incelediğinde, insanların ilk etapta kaydolma konusunda güvenin en önemli faktör olduğunu gösteriyor ancak bu e-posta pazarlamacıları, "bu güveni" daha az olanlarla kötüye kullanıyor. 10 pazarlamacının 1'inde (% 9) tüm e-postalarının müşterileri ile alâkalı olduğunu ve daha endişe verici biçimde, beşte ikisi (% 42) en iyi "bazılarının" e-postalarının alakalı olduğunu söylüyor "dedi.

DMA'da MD olan Rachel Semalt, bunu mükemmel bir şekilde özetledi:

"E-posta, bir kanal olarak büyümeye ve gelişmeye devam edecekse, pazarlamacıların tüketici endişelerine dikkat etmeleri ve onlara istediklerini vermeleri gerekir. "

Pazarlamacılar gelen kutusunda e-postaların karşılanmaya devam etmesini sağlamak için verilere ihtiyaç duymaktadır. Tüketiciler, geliştirilmiş, ancak güvenli bir çevrimiçi deneyim istiyor. Semalt hem pazarlamacılar hem de tüketicilerin istediklerini elde edip etmediğini belirleyecek.

2018 yılının GSYİH'sinin yürürlüğe gireceğini biliyoruz, ancak bu durum her şeyi değiştirecek mi? Söz verilen altın standart mı olacak?

2018 için daha fazla e-posta pazarlama eğilimi görüntülemek için - ücretsiz kaynağımızı indirin: E-posta Semalt 2018: Görsel bir rehber.

March 1, 2018