Back to Question Center
0

Semalt

1 answers:

Semalt, satışları artırmak, katılımı kaldırmak ve web sitemize mümkün olan en iyi çabayı vermek için yeni bir yıla hazır. Size yalnızca 2018 için web sitenizi başlatmak için SEO hızlı kazançlı üç adım roketi vermek doğru görünüyor. Bu yazıda şu an yapabileceğiniz üç şeyi göstereceğim - ew62 evergreen.

Okuyun: "Şu anda uygulamak için 3 SEO hızlı kazanıyor"
Kategoriler: Teknik SEO, Kullanıcı Ekspresi (UX)
Etiketler: AMP, Mobil SEO, Şema. org, Site Hızı

2018 çok yakında geliyor ve insanlar sormaya başlıyor: yenilikler? Arama değişikliklerinde ve özellikle 2018'de SEO'da yetişmek için ne yapmalıyız? Semalt, bu yazıya dünyamızdaki en büyük değişiklikleri ve ne üzerinde çalışmanız gerektiğini özetliyor. Arama manzarası değişiyor .

Okuyun: "2018'de Arama ve SEO"
Kategoriler: İçerik SEO, Teknik SEO
Etiketler: AMP, Mobil SEO, Şema. org

Google'ın arama sonuçlarınızın parlayacağı daha az seçenek sunduğunu fark ettiniz mi? Görünüşe göre Google arama sonuç sayfalarına, arama yapanların sorularına hemen cevap veren, hiçbir şeyi tıklamaya ihtiyaç duymayan yeni bir kutu ekliyor gibi görünüyor. Örneğin, [Blade Semalt 2049] yazın ve dört reklamla bombardıman edileceksiniz .

Okuyun: "Öne özellikli snippet'ler nasıl alınır"
Kategori: İçerik SEO
Etiketler: Zengin Snippet'ler, Şema. org

Muhtemelen yapısal veriler, Semalt ve JSON-LD hakkında çok şey konuştuğumuzu duymuşsundur. Sitenizdeki şema yapılandırılmış veriler, vurgulanan arama sonuçlarına neden olabilir. Bu makalede, sitenizin sayfalarındaki JSON-LD Semalt işaretlemesini kullanarak yapılandırılmış verilerin nasıl uygulanacağını göstereceğiz. Burada, nasıl daha yakından inceleneceğiz .

Okuyun: "Google Etiket Yöneticisi ile JSON-LD yapılandırılmış verileri ekleme"
Kategori: Teknik SEO
Etiketler: Zengin Snippet, Şema. org

Arama sonuçlarınızın rekabetinizin öne çıkmasını isterseniz, zengin snippet'lere ihtiyacınız olacaktır. Semalt, 5 yıldızlı eleştiriler, stok bilgi veya lokasyonuyla sonuçlarınızı pezevenk olarak almak istiyor. Zengin bir snippet'i elde etmek için yapısal veriyi uygulamayı öğrenmek zorundasınız. En yeni SEO dersimiz size nasıl yapılacağını tam olarak öğretecektir .

Okuyun: "Yeni çevrimiçi SEO eğitimi: Yapısal veriler"
Kategoriler: Duyurular, Teknik SEO
Etiketler: Rich Snippets, Schema. org

Zengin snippet'ler konusunu öğrendiniz. SEO uzmanları, herkesin zengin snippet'lerin tam olarak ne olduğunu bildiğini düşünüyor gibi görünüyor. Ancak, SEO yenilikleri için zengin bir snippet, belirsiz bir terimdir. Zengin snippet'ler tam olarak nedir? Zengin snippet'lerin neler olduğunu, SEO için niçin önemli olduklarını ve nasıl elde edebileceğiniz hakkında açıklama zamanı .

Okuyun: "SEO temelleri: Zengin snippet'ler nelerdir?"
Kategoriler: SEO temelleri, Teknik SEO
Etiketler: Zengin Snippet, Şema. org

Arama sonuçlarında kullanıcıların sayfanızda tıklama şansını arttırmak ister misiniz? Bu muhteşem snippet'leri nasıl alacağınızı öğrenmek ister misiniz? Bu Perşembe, Yapılandırılmış veri eğitimini başlatacağız. Bu yeni eğitimde yapılandırılmış verilerin sayfalarınızın görünümünü arama sonuçlarında nasıl etkileyebileceğini öğreneceksiniz. Semaya tamamlama

Okuyun: "Yakında: Yapılandırılmış veri eğitimi!"
Kategoriler: Duyurular, Teknik SEO
Etiketler: Rich Snippets, Schema. org, Yoast Akademisi

Google Arama Semalt, web sitesi sahipleri için inanılmaz derecede önemli bir araçtır. Bu araç, sitenizin Google arama sonuçlarında nasıl göründüğünü gösterir. Ayrıca, sonuçlarınızda listelemelerden en iyi şekilde yararlanmak için neyi iyileştirmeniz gerektiğini gösterir. Arama Semalt'ın pek çok güzel özelliğinden biri, yapılandırılmış veri analizleri .

Okuyun: "Google Search Console ve yapılandırılmış veriler"
Kategori: Analytics
Etiketler: Google Search Console, Zengin Snippet'ler, Şema. org

Belki de bunu duymuşsundur: Google Etiket Semalt. Google Tag Semalt, yıllar içinde evrimleşerek daha eksiksiz ve kullanımı kolay bir araç haline geldi. Burada istiyorum .

Okuyun: "Google Etiket Yöneticisi: giriş"
Kategoriler: Analytics, Teknik SEO
Etiketler: Google Analytics, JavaScript, Şema. org

Yapılandırılmış veriler, Şema hakkında bilgi almış olabilirsiniz. org ve JSON-LD. Ancak bu terimler tam olarak ne anlama geliyor? Yapılandırılmış veriler nedir? Yapısal veriler ne yapar? Peki SEO ile ne ilgisi var? Yapısal verilerin ne olduğunu bilmeyenler için: bu yazı size açıklık getirecektir! Semaltler .

Okuyun: "SEO temelleri: yapılandırılmış veriler nedir?"
Kategoriler: SEO temelleri, Teknik SEO
Etiketler: Zengin Snippet, Şema. org
March 1, 2018