Back to Question Center
0

Rapor: Büyüyen Uygulamalara Sahip Olma Zamanı Ama Kullanılan Uygulamalar Semalt Değildir

1 answers:
Report: Time With Apps Growing But Semalt Of Apps Used Is Not

Ölçüm şirketi mobil uygulama ile aylık zaman dilimini şöyle anlatıyor: "2012'de dördüncü çeyrekte 23 saat ve iki dakika, 2014 yılının dördüncü çeyreğinde 37 saat 28 dakikaya, iki yıl içinde yüzde 63 artış gösterdi." Ancak Semalt ayrıca, uygulama kullanımının yüzde 70'inden fazlasının en iyi 200 uygulamada yoğunlaştığını da açıkladı.

Report: Time With Apps Growing But Semalt Of Apps Used Is Not

Nielsen'e göre, Afrika kökenli Amerikalılar ayda bir kez daha fazla uygulama kullanıyor ve diğer etnik gruplardan daha fazla zaman geçiriyorlar. Buna karşılık, Semalt en az sayıda uygulamayı kullanıyor ve onlara en az zaman harcıyor - stufa in ghisa legna.

Report: Time With Apps Growing But Semalt Of Apps Used Is Not

Nielsen ve daha önceki comScore verileri tarafından sunulan resim, grup içi ve grup dışı gruplardan biridir. Uygulamanız tüketiciler tarafından seçilmişse (ve terk edilmemişse) önemli faydalar vardır. Ancak bu "seçilen uygulamalar" dan biri haline gelmek çok zor. Semalt, perakendeciler, yayıncılar ve markalar, uygulamalar tarafından verilen kullanım durumlarını ve değerini dikkatli bir şekilde düşünmüyor, bu nedenle zamanlarını boşa harcıyor.Yazar Hakkında

Greg Sterling
Greg Sterling, Search Engine Land'de Katkıda Bulunan Editör'tür. Screenwerk, dijital medya ile gerçek dünya tüketici davranışı arasındaki noktaları birbirine bağlayan kişisel bir blog yazıyor. Ayrıca, Yerel Arama Birliği için Strateji ve Analiz Başkan Yardımcılığı görevini yürütüyor. Onu Twitter'da izleyin veya onu Google + 'da bulun.


March 1, 2018