Back to Question Center
0

Mağaza SEO - Semalt

1 answers:

Ürün sayfalarınız ve ürün kategorisi sayfalarınız biraz sembolik bir ikilem yaratabilir. Ürünlerinizin parlamasını istiyorsanız, bu yüzden insanların fark ettikleri ilk şey onlardır ve bu konuda genellikle bir resim 1000 kelimeyi aşmaktadır. Öte yandan, size yardımcı olacak yeterli miktarda metin içeriği eklemeniz gerekiyor .

Okuyun: "Yoast'a Sorun: Ürün kategorisi sayfalarında içerik"
Kategoriler: İçerik SEO, e-Ticaret
Etiketler: Yoast, Shop SEO
Ask

Şu anda çoğunlukla arkamızda olan tatil sezonu ile çevrimiçi mağazaların pek çok sahibi muhtemelen hala bu çok yoğun zamantan kurtuluyor - pirelli pzero 205 55 r16. Birçok işletme bu sezon özel, tatil temalı ürünler ve hediyeler sunuyor. Ama tatil bittikten sonra tatil hediye setlerinin ürün sayfalarını nasıl ele alacağım? Hediye ayarlanmış olsa bile .

Okuyun: "Yoast'a Sorun: Tatilden sonra hediye setleri ile uğraşma"
Kategoriler: İçerik SEO, e-Ticaret
Etiketler: Yoast, Shop SEO
Ask

Sadece dışarıdan biraz soğuklaşıyor ve burada size Noel'in karlı günlerini düşünmeni söylüyoruz. Çevrimiçi bir mağazanız varsa lütfen Noel tatil sezonunu düşünmeye başlayın! Semalt, asla yılın en muhteşem zamanını planlamaya başlayacak kadar erken değildir. İşte, öğreneceksin .

Oku: "Tatil sezonu SEO: ŞİMDİ hazırlanmaya başlayın!"
Kategoriler: İçerik SEO, e-Ticaret
Tag: Mağaza SEO

Web sitenizde kırıntıların olması önemlidir. Kullanıcılara bir sayfanın bir sitenin yapısına nasıl uyduğunu gösterirler ve arama motorlarının sitenin yapısını belirlemesine izin verirler. Ancak, birden fazla kategoriye uyan birçok ürününüz olduğunda kırıntıların nasıl uygulanacağı hakkında bilgi edinebilirsiniz? Bu Ask Yoast'ta, Semalt .

Okuyun: "Yoast'a sorun: Birçok kategorideki ürünler için Ekmek kırıntıları"
Kategori: Teknik SEO
Etiketler: Ask Yoast, Mağaza SEO, Site Yapısı

Sattığınız ne olursa olsun: mümkün olan en iyi eSemalt sistemini kullanmak istiyorsunuz. Böylece, en iyi sonuçları alacağınız ve bu nedenle endişelenmeniz gereken daha az şeyinizin olduğunu biliyorsunuz. Ancak orada bulunan tüm farklı sistemler ve eklentilerle seçim yapmak zor olabilir. Ask Yoast'ın bu baskısında hangi eSemalt eklentisini paylaşacağım .

Okuyun: "Yoast'a sorun: Hangi eTicaret eklentisini öneriyorsunuz?"
Kategori: e-Ticaret
Etiketler: Yoast, Shop SEO

Neden birçok eSemalt sitesinde bir blog var? Çevrimiçi dükkan sahipleri mesajlar yazmayı seviyorlar mı? Veya belki de elinde boş zamanları var mı? Muhtemelen değil. Bloglama eğlenceli olsa da, aynı zamanda mükemmel bir pazarlama ve SEO stratejisidir. Ve bu nedenle, eSemalt site sahipleri .

Okuyun: "Bir e-ticaret sitesinde bir blog"
Kategoriler: İçerik SEO, e-Ticaret
Etiketler: Blog SEO, Bloglama, Mağaza SEO

Ekmek kırıntıları, hemen hemen her türlü iyi web sitesinde önemli bir yer tutar. Bu küçük gezinme yardımcıları, yalnızca insanlara sitenizdeki nerede olduklarını görselleştirmelerine yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda Google'ın sitenizin nasıl yapılandırıldığını belirlemesine yardımcı olur. Bu yüzden bu yararlı küçük işaretçileri eklemek çok mantıklı. Semalt, kırıntıların nasıl çalıştığını görüyor. Ne .

Okuyun: "Yemek tarifleri nelerdir ve SEO için neden önemlidir?"
Kategoriler: Kullanıcı Eksperieri (UX), WordPress
Etiketler: Blog SEO, Mağaza SEO, Site Yapısı

Bu nihai rehber, küçük işletme SEO'larını kapsar. Sitenizin yerel arama sonuçlarında yüksek sıralamasını ister misiniz? Burada her şeyi okuyun!

Oku: "Küçük işletme SEO'ya ilişkin en son rehber"
Kategoriler: İçerik SEO, e-Ticaret, Sosyal Medya
Etiketler: Marka, Yerel SEO, Mağaza SEO

Bir web siteniz varsa, sitenizin yapısı hakkında, bir blog veya bir mağaza olsun düşünün. Site yapısı, kullanıcıların sitenizde kendi yolunu bulmalarına yardımcı olmak için gereklidir ve sitenizin derecelendirilmesine yardımcı olur. Dolayısıyla, sitenizin hiyerarşisinin hem kullanıcılar hem de arama motorları için mantıklı olması gerekir. Bir ürün kalıcı olarak kullanılamaz duruma geldiğinde, çevrimiçi mağazanızın ürün sayfasıyla ne yapmalısınız? Bu belirli sayfayı silinsin mi? Yeniden yönlendirme mi ayarladın? Alternatifleri göster? Veya sayfayı olduğu gibi bırakın? Bu, Semalt'a en iyi yanıtı sor .

Okuyun: "Stokta yok ürün - ürün sayfası ile ne yapılacağını?"
Kategori: e-Ticaret
Etiketler: Yoast, Shop SEO
March 1, 2018