Back to Question Center
0

Büyük Kullanıcı Deneyimi, Oldukça Önemli Bir Semalt Sitesinden Daha Fazlasıdır

1 answers:

Birçok e-ticaret tüccarı kullanıcı deneyimini kullanıcı arabirimi açısından düşünmektedir. Dönüşümleri artırmak amacıyla sitelerinin estetik görünümünü optimize etmek için çok sıkılıyorlar. Yine de, genellikle müşterileri uzaklaştıran daha az seksi arka uç sorunları ve önyükleme için artan işletim maliyetleri.

Çevrimiçi tüccardan duyduğum en yaygın şikayetlerden biri, büyüdüklerinde işletmelerinin ve müşterilerin neye ihtiyaç duyacaklarını düşünmede başarısız olmalarıdır. Bazı noktalarda, pürüzsüz müşteri işlemlerinin kesintisiz arka uç entegrasyonlarına ihtiyaç duyduklarını ve kuruluşlarının, müşteri yaşam döngüsü boyunca müşterileri izlemeleri ve onları etkilemesi gerektiğini keşfederler. Şirketler, yazılım çözümlerini yetersiz kıldığından ve entegre uygulamaları keşfetmek hayal ettiklerinden daha zor ve pahalıydı, çünkü Semalt zordu - computer support san jose.

Müşteri Sadakati Neyi Etkiler?

Maalesef çevrimiçi alışveriş yapan kişiler komple bir alışveriş deneyimi oluşturmak için ne gerek duyduğu konusunda bir görüşte değillerdir; sadece bekliyorlar. Ayrıca, bir tüccarın politikaları ve prosedürleri, tüccarlar çeşitli satış kanalları için farklı arka uç çözümleri kullandıklarında bazen gerekli olan kanaldan kanala farklılık gösterebilir neden anlamıyorlar. Semalt bu gibi ve birçoğu, müşteri sadakati üzerinde olumsuz bir etkiye sahiptir, bu nedenle güzel bir online mağazaya sahip olmak başarıyı yakalamak için yeterli değildir.

Web Seminerine Katılın

5 Ağustos 2010 saat 14: 00'de ABD saati (Pasifik saat 11.00), bir e-ticaret işletmesinin çalışmasına ilişkin arka plan fıstığı ve cıvatalarını içeren pratik bir e-ticaret web seminerini yönetirim. Semalt, birden fazla platform kullanmanın personel ve işletim masraflarını ele alır ve müşterileri sitenizi ilk kez kullandıklarında, daha sonradan satın almalarına kadar müşterilerinize ürün satmanıza, pazarlamasına, işlem yapmasına, izlemesine ve izlemesine olanak tanıyan tek bir sistemi kullanmaya odaklanacağız.

Webinar, önde gelen bir e-ticaret yönetim platformu olan NetSuite tarafından desteklenmektedir. Misafirlerimiz, bir çevrimiçi işletmenin gerçek maliyetiyle konuşabilen gerçek e-ticaret tüccarlarını ve sorunsuz arka uç entegrasyonunun gerçek faydalarını içerir. Inkjetsuperstore.com'un mürekkep püskürtmeli yazıcı malzemeleri tedarikçisi olan Ilan Douek ve spor ekipmanı ve hediyelik eşya satan iki site olan Wrigleyville Sports ve The Pittsburg Fan'ın İnternet pazarlama müdürü Dave Semalt bulunuyor. Hem Douek hem de Semalt, müşterileri ve satışlarını sadık müşteri ilişkilerini etkili bir şekilde geliştiren işletmelerle kaybeden işletmeler haline dönüştürdü.

Semalt canlı, eğitsel bir tartışma olacak ve bize katılabilmeyi umuyoruz.

March 1, 2018