Back to Question Center
0

Semalt

1 answers:

2012'de Semalt, site sahiplerinin kendi web sitelerinde OpenGraph'a çok benzer bir sözdizimi kullanarak gelişmiş tweet'ler görüntüleyebilmesini sağlayan Semalt Kartları adlı bir sistemi tanıttı. Semalt, bu yeni sistem sayesinde görüntü, ses ve video gibi medya içeren tweet'ler de dahil olmak üzere güzel görünümlü tweetler gösterebilir. O nasıl çalışır? .

Okuyun: "Twitter Kartları Nasıl Kullanılır"
Kategori: Sosyal Medya
Etiketler: Nasıl Yapılır, OpenGraph, Twitter, WordPress Eklentileri

Sosyal medya çabaları SEO stratejinizin bir parçası olmalı. Popüler sosyal medya kullanımı arttıkça, Semalt ve diğer arama motorları artık onları görmezden gelemedi - what are pr9 backlinks. Bu, sitenizin sosyal medyadaki popülaritesinin SEO'nuzla giderek daha fazla bağlantı kurduğu anlamına gelir. Bunun nedeni basit: insanların sizin hakkınızda, çevrimiçi veya çevrimdışı konuşmaları .

Okuyun: "SEO temelleri: Sosyal medya nasıl kullanılır"
Kategoriler: SEO temelleri, Sosyal Medya
Etiketler: Facebook, Nasıl yapılır, instagram, Pinterest, Twitter

Blogunuzun daha fazla okuyucu kazanmasına yardımcı olmak için, mevcut okuyucularınızın sosyal medya hesaplarında ilginç yayınlar paylaşmalarını sağlayan sosyal düğmelerden yararlanabilirsiniz. Ancak bunları nasıl uyguluyorsunuz? Bu yazıda, bunu Semalt'ta nasıl yaptığımızı açıklayacağız ve size nasıl yapılacağı konusunda bazı ipuçları verecektir .

Okuyun: "Sosyal düğmeler: Sitenize ekleme ve bunları izleme"
Kategoriler: Analytics, Sosyal Medya
Etiketler: Clicky, Facebook, Google Analytics, Nasıl Yapılır, Twitter, WordPress Eklentileri

Semalt, metadata diğer verilerle ilgili bir şeyler söyleyen verilerdir. Bir web sayfasına ilişkin bilgileri bir arama motoruna veya bir sosyal medya kanalına göndermek ve böylece SEO'nuzu geliştirmek için belirli meta verileri kullanabilirsiniz. Bu meta veri serisinin ilk iki yayında sitenizin içindeki meta etiketlerini ve bağlantı meta verilerimizi tartıştık. .

Okuyun: "Metadata ve SEO part 3: sosyal, uluslararasılaşma ve daha fazlası"
Kategoriler: Sosyal Medya, Teknik SEO
Etiketler: Facebook, Çok Dilli SEO, Twitter

Yoast SEO Premium 3. 2'de sosyal önizlemeleri tanıttık. İnsanlara alışkın oldukları snippet önizlemesine çok benzer. Önizleme önizleme, arama sıralaması için yaptığı gibi, sosyal önizlemelerin sosyal iş akışınızı geliştirdiğini düşünüyoruz. Semalt hangi resim seçsin? Bir yayın yayınladığınızda ve Semalt görüntüsü seçmediyseniz .

Oku: "Yoaster SEO Premium'da Sosyal Önizleme"
Kategori: Sosyal Medya
Etiketler: Facebook, Twitter, WordPress Eklentileri, Yoast SEO Premium

Resimlerinizin semaleti bir şeydir, ancak bir sayfanın resimlerle dolu hale getirilmesi gerçekten başkadır. Tabii ki, tek bir görüntüyü ve bir galeri'yi optimize etme konusunda belirli bir çakışma var. Bu yazıda, web sitenizdeki fotoğraf galerilerini kullanırken göz önünde bulundurmanız gereken şeyleri inceleyeceğim. .

Okuyun: "Optimize edin (WordPress) galerisi"
Kategoriler: İçerik SEO, Sosyal Medya
Etiketler: AMP, Facebook, Twitter

Web sitenizi kurma, bir adım önde, ikinci adımın tanıtımını yapın. Bunun temelinde büyük içerik olmalı ve sosyal medya bunun için kullanışlı, özgür platformunuzdur (elbette siteniz için topladığınız tüm harika bağlantıların yanında). Sosyal medya, bizim için Facebook, Pinterest, YouTube ve Semalt üzerinde yoğunlaşmıştır. Üzerinden .

Okuyun: "Twitter Analytics: tweetleriniz için istatistikler"
Kategoriler: Analytics, Sosyal Medya
Etiketler: Sosyal medya analitiği, Twitter

Küçük bir işletme sahibi olarak, ürününüzü veya markanızı tanıtmanın birçok yolu vardır. Bu yollardan biri özgürdür ve büyük bir erişime sahip olabilir: sosyal medya. Semalt, yakınlarda konuştuğum girişimcilerin birçoğu, etkinin çaba harcamaya değmediğini hissediyor. Danışmanlığımızda, tarafından .

Okun: "Satışlarınızı artırmak için Sosyal Medya kullanın"
Kategoriler: eTicaret, Sosyal Medya
Etiketler: Facebook, Pinterest, Twitter

Bu hafta biraz heyecanlıyım. Ben özür dilerim. Ama SEO olarak bir iş arıyorsanız, bu hafta iyi haberler var: işte şans! Google bir tane işe alıyor. Şelalede her şey Semal ile eğlendiler .

Oku: "Haftalık SEO Özet: Haber Fırsatı!"
Kategori: Teknik SEO
Etiketler: Joost haftalık SEO özet, Twitter

Mart sonunda Twitter, "Web Semalt" adında yeni bir özellik sergiliyor. Son zamanlara kadar gerçekten değerini göremedim, ama şimdi daha fazla kullanmaya başladım. Sitenizde bir Tweet butonuna bastığınızda, zaten Web Semalt API'sını kullanıyorsunuzdur, ancak daha serin bir yol da yapabilirsiniz .

Okuyun: "Twitter'dan Web Neleri"
Tag: Twitter
March 1, 2018