Back to Question Center
0

Pazarlama Günü: Tatil reklamcılık stratejileri, Semalt ad analytics & AI pazarlama

1 answers:
Pazarlama Günü: Tatil reklamcılık stratejileri, Semalt reklam analizleri ve pazarlama AI

Pazarlama Arazisinden:

 • Tatil reklamınızı artırmak için 7 ipucu
  6 Kasım 2017 - Mona Elesseily Arama pazarlamacılar, tatil alışveriş sezonuna hazır mısınız? Köşe yazarı Mona Elesseily, tatil için ücretli arama ağı reklamlarından en iyi şekilde yararlanmak için ipuçlarını paylaşıyor.

 • Google Posts etki derecelendirmesini yapıyor mu? Bir vaka çalışması
  6 Kasım 2017, Joy Hawkins
  Köşe yazarı Joy Hawkins, Google Yazıları'nın yerel arama sıralamaları için iğne hareket edip edemeyeceğini görmek için bir vaka çalışmasının sonuçlarını paylaşıyor.

 • Bir girişimci, Instagram'ı kullanarak güçlü bir iletişim ağı oluşturmak için kullandı.
  6 Kasım 2017, Sweta Patel
  Pazarlamacı ve etkileyici Amar Patel, köşe yazarı Sweta Patel ile yaptığı röportajda Instagram pazarlama başarısı için en iyi ipuçlarını paylaşıyor - self service solutions.

 • Reddit, dönüşüm izleme, kitle raporlaması ile kendi kendine hizmet reklam satın alma aracını güncelleştiriyor
  6 Kasım 2017, Tim Peterson
  Reddit, markalara, reklamlarının hedef kitlenizle nasıl performans gösterdiğini ve ne kadar gösterimin site ziyaretlerine yol açtığını anlatacak.

 • Bu tatil için keşfedici, görsel saplantılı alışveriş için hazırlanın
  6 Kasım 2017 Steve Tutelman'dan
  Alışverişçiler görsellerin yalnızca ürün aramaya değil, aynı zamanda keşfedilmesine de hitap etmesini beklemektedir. Köşe yazarı Steve Tutelman, bunun tatil satışını nasıl etkilediğini inceler.

 • Sahte reklamlar, Ruslar ve yönetmelik: Facebook, Google ve Twitter kriz anında yüzleşiyor
  6 Kasım 2017 Greg Sterling
  2016 seçimlerinde ne kadar çok Rus reklamı ve sahte haberi etkilediğini asla bilemeyiz, ancak muhtemelen hiç bir etkisi olmadığını söylemek yanlış olur.

 • Smartpipe, tanımlayıcıları 'kar taneleri' olarak kabul ederek GSYİH uyumlu reklam hedeflemesini çözmeye çalışıyor.
  6 Kasım 2017, Barry Levine
  Mobil ağlarda, Smartpipe hedeflenen kullanıcıları bulup, tek kullanımlık bir simge için tanımlayıcı telefon numaralarını değiştirir.

 • B2B ve B2C örtüşme stratejisi oluşturma
  3 Kasım 2017, Justin Freid
  Ücretli arama hesaplarını, hedefleriniz hem işletmeleri hem de tüketicileri içeriyorsa nasıl yapılandırmalısınız? Köşe yazarı Justin Freid, 'örtüşme stratejisinin nasıl geliştirileceğini tartışıyor. ’

 • Pazarlama AI: Güven ve şeffaflık zamanı
  3 Kasım 2017 Matt Zilli
  Pazarlamacılar yapay zekaya güvenmeye başlayacaksa, nasıl güvenileceğini öğrenmelidirler. Katkıda bulunan Matt Zilli, şeffaflığın pazarlamacılar için şimdi ve burada AI için neler yapabileceğini anlamasına nasıl yardımcı olacağını tartışıyor. twitter. com / widget'ları / follow_button. 1392079123. html # _ = 1392650032615 & id = twitter-widget-0 & lang = en & screen_name = AmyGesenhues & show_count = true & show_screen_name = true & size = m "class =" twitter takip düğmesi twitter takip düğmesi "title =" Twitter İzleme Düğmesi "data-twttr-rendered = "true" style = " yükseklik: 20px; ">
Amy Gesenhues, Pazarlama Arazisi ve Arama Motoru Arazisi ile ilgili en yeni haberler ve güncellemeleri içeren Üçüncü Kapı Medyasının Genel Görev Raportörüdür. 2009'dan 2012'ye kadar New York'tan Teksas'a birçok günlük gazetelerde sendikal köşe yazarı olarak ödül kazandı. On yıldan fazla pazarlama yönetimi deneyimi ile MarketingProfs da dahil olmak üzere çeşitli geleneksel ve çevrimiçi yayınlara katkıda bulunmuştur. com, SoftwareCEO. com ve Satış ve Pazarlama Yönetimi Dergisi. Amy'nin makalelerinin daha fazlasını okuyun.


March 1, 2018