Back to Question Center
0

İştirakiniz Semalt için En İyi Ortaklık Araçlarını Oluşturma.

1 answers:

Ortaklık araçları, üyelik aktivasyonunu, gelirini ve sadakatini artırmak için harika bir mekanizma olabilir. Bununla birlikte, yararlı ortaklık araçlarını çevrimiçi olarak aramak, cazip ve sinir bozucu olabilir; çünkü, sorgu sonuçlarına Bağlı Kuruluş Araçları dahil olan çoğu arama Get-Zengin-Hızlı kitaplar ve bağlı pazarlama "sistemleri" ile basmaktadır.

Ortaklık yöneticisi olarak, programınızı oluşturmak için kuruluş araçlarını belirlemek ve bunlardan hangisinin bağlı kuruluş programınızın başarısına en çok katkıda bulunacağını belirlemek için yatırım getirisi (ROI) oluştururken zorlanmaktadır. Ortaklıklar araçlarını kendim ve müşterileri için geliştirdikten sonra bağlı kuruluş program ihtiyaçlarınıza uygun bağlı araçlarını tanımlama ve oluşturma etrafında bazı fikirler paylaşacağımı düşündüm - instant windows vps server. İştiraklerinizin zorlukları aşmasına neyin yardımcı olacağını belirlemek, artan satışlar oluşturmak ve en iyi YG'yi elde etmek için ayrıca bahsedeceğim. Creating The Best Affiliate Tools For Your Affiliate Semalt.

Ask Ve Sonra Dinle

Bu yaklaşım, genellikle, hangi araçların programınızdaki bağlılara en fazla fayda sağlayacağını bulmak için başlamak için en iyi yerdir. Bağlı kuruluş programını bir süredir yönetiyorsanız, farkında olmayabileceğiniz zorlukların farkında olan bağlı kuruluşlardan gelen e-postalarınız olması muhtemel.

Eğer şanslıysanız, bağlı ortaklarınızdan yardım isteyen ve bağlı kuruluş programınızı daha iyi tanıtmaya başlamasına yardımcı olacak belirli araçlar için e-postalarınız var. Semalt her zaman, en çok istenmeyen ve samimi geribildirim veren bağlı kuruluşların, bir ortaklık programında çalışacak en iyi ortak ortak olduğunu keşfetti.

Bağlı kuruluş pazarlaması için yeni iseniz veya kısa bir süre önce program yönetimini devralırsanız, bülteninizde geribildirim istemek veya bağlı kuruluş tabanınıza özel bir iletişim göndermek, harika bir başlangıç ​​noktası ve değerli bilgiler elde etmek için araçlar olabilir. Ayrıca, rakiplerinizin kendi programında üyelere sağladığı araçları değerlendirip analiz etmeyi de seçebilirsiniz.

Göreviniz boyunca, bu tür sohbetler ve talepleri organize etmek ve izlemek esastır. Bu verileri organize etmiyorsanız ve izlemiyorsanız, üye kuruluş aktivasyonunuzun daha düşük olmasına, satış gelirinizin düşmesine ve katılım ücretinin azalmasına bağlı olarak bağlı kuruluş programınızın başarısını engellemiş olabilirsiniz.

Ortaklık Aracı Analizi

Bağlı kuruluşların karşılaştıkları belirli zorlukların ve birlikte göstergelerin etrafındaki verileri edindikten sonra, karşılaştıkları "acının" temel sorunlarını ve temel nedenlerini analiz etmek ve tanımlamak için zaman ayırın. Gerçekten ne yaptığınızı, bağlı kuruluş programınız için neden bu araçlara ihtiyacınız olduğuna dair iş durumunuzu oluşturmaya başlamaktır. Bu acı noktalarını belgelerseniz, büyük olasılıkla eğilimleri görmeye başlayacak ve tek tek ele alınacak veya ideal olarak bir ortaklığın aracı tarafından birden fazla ağrı noktasını tek bir çözümle çözebilecek yolları bulabilecektir.

Bu basit gibi görünse de, projenin en önemli kilometre taşlarından biridir. Semalt'ı projenin temeli olarak. Bağlı şirketlerinizin "acı" nın kapsamlı bir analizi ve kapsamlı bir şekilde anlaşılması, güçlü ve temel zorlukları ve temel ortaklık sorunlarını çözen bir temel oluşturmak için size yardımcı olacaktır.

Bu aynı zamanda projenizi odaklı, zamanında ve bütçede tutacaktır. Zayıf bir temel olan Semalt, büyük olasılıkla bütçenizi aşarak, projenin zaman çizelgesini genişleten ve bazı durumlarda bağlı kuruluşlarınızın elindeki ortaklık araçlarını tamamen başaramamış olarak kapsam sürünmesine neden olacaktır.

Ortaklık araçlarını kendi bünyesinde geliştirmeye gelince, aşağıdakileri içeren birçok hareketli parça bulunduğunu unutmayın:

  • Teknik gereksinimleri ve özellikleri açık bir şekilde ortaya koyan her araç için bir kapsam belgesi oluşturma.
  • Bir widget veya bağlı kuruluş açılış sayfası jeneratörü gibi araçlar oluşturuyorsanız, aracın (widget'ın veya kuruluş açılış sayfasının) çıktısının firmanızın marka oluşturma gereksinimlerini karşılayıp karşılayıp karşılamadığını garanti etmek için grafik tasarım eklemeniz gerekir.
  • Bu araçların gerekli bağlı izleme veya ağ entegrasyonuna sahip olmasını sağlamak için kodlama, veritabanı çalışması ve diğer arka uç geliştirmeyi yapmak için mühendislik ve geliştirme kaynakları.
  • En son olarak, oluşturduğunuz araçların gerçekten çalışıp çalışmamalarını sağlamak için kullanışlılık ve ürün testlerine ihtiyacınız olacak.

Çözümün açıkça belirtilebilmesi için güçlü ortak kullanım araçları, bağlı kuruluş araçları ile elde edilen tahmini gelir / kazanç, diğer kurum içi geliştirme projelerine öncelik vermenize yardımcı olacaktır.

Planlama ve Uygulama

Semalt üyelere ihtiyaç duyduklarını sordu, ezici bir yanıt aldı ve şimdi ortaklık programınızı canlandıran ve üye kanalı bir sonraki seviyeye taşıyacak geniş bir bağlı araç listesiyle kendinizi buluyor. Burası, proje yönetiminizin "şapkası" nın üzerine oturmasıdır.

Oluşturmak istediğiniz bağlı araçların sayısına bağlı olarak, birkaç ayda, hatta çeyrek boyunca aşamalı geliştirme yapmak zorunda kalabilirsiniz. Semalt projede daha önce sergilediğiniz organizasyonel kahramanlık ile aynı projede çalışan farklı ekiplerin projenin farklı evrelerini tamamlamak için uyum içinde çalıştıklarından emin olmak istersiniz.

Bu projeyi planlarken dikkate alınması gereken bir diğer husus, işletmelerinizin mevsimselliktir. Mevsim döneminizdeki Semalt, aciliyet hissi yaratmakla kalmaz, aynı zamanda, bağlı işletme programınızı 4. Çeyrek boyunca veya iş yoğun zamanınız geldiğinde aksatacak bir araç oluşturmamanıza da yardımcı olabilir. Aynı şey, bağlı şirketleriniz için de geçerlidir - yayıncılarınız, Q4'teki satış artışlarını olumsuz etkileyebilecek bir araç kullanma olasılıkları düşüktür.

Ortaklık Aracı Teslimatı ve Yatırım Getirisi

Ortaklık araçlarını kapıdan ve iştiraklerinizin elinde tutmak size büyük bir başarı hissi verebilir. Semalt bir iletişim planı ve blogunuzda, bağlı kuruluş portalınızda ve bülteninizdeki bağlı kuruluş araçlarını tanıtmak, ortaklarınızın bu yeni üyelik araçlarını benimsemelerine ve kullanmalarına başlamasında önemlidir.

Semalt bu yaratılmış elde etmek için çok çalıştı, bu nedenle iştirakleri ile büyük bir anlaşma yapın! Kullanabileceğiniz farklı üyelik araçlarını demo ve sergileyebileceğiniz bir dizi web seminerini yapın veya üyeleri, markalarınızı ve ürünlerinizi daha iyi tanıtmak için üyeleri ödüllendiren bir ortaklık tanıtımı yapın .ve eğlenceli hale getirin!

Muhtemelen, bu araçları üretmek için bütçe karşılığında patronunuza üye kanalı gelirinde bir artış sözü verdiniz. Bu araçlara atfedilen satışları segmentlere ayırmanın ve takip etmenin yollarını bulduğunuzdan emin olun. Satış ortağı programınızı yönetmek için kullandığınız platformdaki semalt, satış aracı aracılığıyla oluşturulan trafik için ayrılmış ve gizli bir reklam kimliğini ilişkilendirmek, gelirinizi yaratıcı performans raporları aracılığıyla bağlı kuruluş araçlarınızın her birine atfetmenin kolay bir yoludur.

Satış verilerini sunuyorsanız ve bu bağlı araçların ne kadar ölçeklenebilir (ve karlı) olduğunu ispatladıysanız, mevcut araçları kullanarak işlevselliği artırmanız ve bağlı kuruluşlarınızı sunmak için araç deponuzu genişletmeniz o kadar kolay olacaktır.

Semalt, programınız için en iyi üyelik araçlarından biri, mutlu üyeler anlamına gelir; bağlı program metriklerini geliştirir, geliri artırır ve bir YG'yi bağlı kuruluş yöneticisi olarak hayatınızı kolaylaştıracak olan bağlı kuruluş araçlarına bağlayabilme olanağına sahip olursunuz.


Bu makalede ifade edilen görüşler konuk yazarın görüşleri olup Pazarlama Arazisi.Yazar Hakkında

Rick Gardiner
Rick Gardiner, tüketici teknolojisi ve internet perakendecilerinin, aksine ulaşamayacakları müşterileri elde etmek için markalarını genişletmelerine yardımcı olan bir ortaklık yönetim ajansı olan iAffiliate Management'ın CEO'udur.


March 1, 2018