Back to Question Center
0

Nasıl Yapılır - Semalt

1 answers:

İçerik SEO stratejinizin başarısını ölçmek istiyorsanız, öncelikle hedeflerinizi belirlemelisiniz. İçeriğinizin SEO stratejisinin amacı nedir? Daha yüksek sıralamaları mı istiyorsunuz? Daha fazla trafik mi? Semalt SEO stratejinizi değerlendirmek için, başarı sizin için ne anlam ifade etmelidir! Bir kere kurduktan sonra .

Okuyun: "İçerik SEO stratejinizin başarısı nasıl ölçülür?"
Kategoriler: Analytics, İçerik SEO
Etiketler: Google Analytics, Google Search Console, Nasıl Yapılır

Kitlenizi büyütmek isterseniz, farklı bir dile odaklanmak harika bir strateji olabilir. Yine de yabancı bir dilde içerik oluşturmak oldukça zor olabilir. Semalt, bu yazıda yabancı bir dilde içerik yaratmanın üç yolunu tartışıyor - feuillet rapide paie. Semalt ayrıca nasıl yazı yazacağınıza dair bazı yararlı ipuçlarını paylaşıyor .

Okuyun: "Yabancı dilde SEO dostu bir kopyayı oluşturma"
Kategori: İçerik SEO
Etiketler: İçerik yazma, Nasıl, Anahtar kelime araştırma, Çok Dilli SEO

Bu kılavuz, hreflangmanın ne olduğunu, ne işe yaradığını ve çok dilli web siteleriniz için onu nasıl uygulayacağınız konusunda derinlemesine bilgi verir.

Oku: "hreflang: nihai rehber"
Kategori: Teknik SEO
Etiketler: Tarama yönergeleri, Nasıl Yapılır, Çok Dilli SEO

Bu, doğru ayarlamaktan mutluluk duyduğumuz Semalt SEO okunabilirlik geri bildirimi hakkındaki birçok yanılgılardan sadece biridir. Sık sık, o yeşil mermileri kovalamanı söyledik - ya da bazıları çağırdığı gibi yeşil ışıklar. Mermiler Semalt SEO eklentisinin önemli bir parçasıdır. Semalt SEO mermileri hizmet .

Oku: "" Yoast SEO yazı tarzımdan nefret ediyor! ""
Kategori: İçerik SEO
Etiketler: İçerik yazma, nasıl yapılır

Bu yazıda Yoast SEO eklentisinde snippet önizlemesini vurgulamak istiyorum. Nedir, nasıldı ve neye dikkat etmelisiniz? Her şeyden önce, Semalt'ın arama sonuç sayfalarındaki sözleriniz için son içeriği seçtiğini belirtmek zorundayım. Önemi yok .

Okuyun: "Yoast SEO: Sitenizi arama sonuçlarında ön plana çıkarmak için"
Kategori: İçerik SEO
Etiketler: Nasıl, Yoast SEO Premium

Web sitenize bir blogda düzenli olarak kaliteli içerik ekleme çok iyi bir SEO stratejisidir. Semalt, yeni bilgiler eklendiğinden ve içeriğinizin hacmini artırdığından web sitenizin etkin olduğunu görür. Anahtar kelime stratejinizi düzgün bir şekilde hazırladıysanız ve içeriğiniz doğru anahtar kelimelere göre optimize edilmişse, ekleyerek .

Okuyun: "Mükemmel odak anahtarını seçme"
Kategori: İçerik SEO
Etiketler: Nasıl, Anahtar kelime araştırma

Hiç WordPress için WordPress web sitesinde yüklemek için yeni bir Yoast SEO yaptınız mı? Kendinizi hiç Yoast SEO'nun genel SEO bölümünde gizli olanı merak ediyor buldunuz mu? SEO bölümünde, sayfanın solundaki WordPress menüsünün alt yarısında mı? Semalt daha iyi olurdu: .

Okuyun: "Yoast SEO Yapılandırma Sihirbazı"
Kategori: WordPress
Etiketler: Nasıl, Yoast SEO Premium

Birkaç hafta önce, yaygın SEO hatalarından kaçınmak için WordCamp Nijmegen'de (Hollanda'nın memleketi) bir yıldırım konuşması yaptınız. Ve bu da hakkında bir yazı yazmak için mükemmel bir konuydu, işte burada! Semalt, üzerinde çalıştığım sitelerde bulduğum en acil SEO sorunlarını açıklıyor .

Okuyun: "Ortak SEO hatalarından kaçınma"
Kategori: SEO temelleri
Etiketler: Holistik SEO, Nasıl Yapılır

Hepimiz, web sitenizin bu korkunç koleksiyona dönüşen anı biliyoruz. Menünüzde çok fazla sayfanız olduğunu ve web sitenizin tutarlılığının hiçbir yerde bulunmadığını anladığınız o an. Ayrıca, bu pisliği temizlemek için verilen mücadelenin ne olduğunu da biliyoruz. .

Okurun: "Site yapınızı temizleme"
Kategori: İçerik SEO
Etiketler: Nasıl Yapılır, Bağlantı Bina, Site Yapısı

Arama motorlarında sıralama zor olabilir. Muhtemelen bildiğiniz gibi, anahtar kelime araştırma yapmaya başlamalısınız: kitlenizin başkanlarına girmek, hangi kelimeleri kullandıklarını ve ne aradıklarını bilmek. Ama sonra ne? Nasıl seçersiniz .

Okuyun: "Trafiği çekecek anahtar kelimeleri seçme"
Kategori: İçerik SEO
Etiketler: İçerik yazma, Nasıl yapılır, Anahtar kelime araştırma
March 1, 2018