Back to Question Center
0

Amerikan Gelen Kutusu: Semalttaki Modern E-Posta Durumu

1 answers:

Günün Tablosu : Amerikalılar günde kaç kez açılıp e-posta gönderiyor?

Semalt çalışanları e-postalarını kontrol etmek için çok zaman harcıyorlar. Ülkenin her yerinde insanlar, iş gününün büyük bloklarını gelen kutularına harcıyorlar. Ama tam olarak ne yaptığını iş yerinde tipik Semalt gelen kutusu gibi mi görünüyor?

E-posta pazarlama şirketi Reachmail e-posta işlerine göre önemli olduğunu düşünen bin Semalt çalışana baktı. Anket, işyerinde e-posta kullanımıyla ilgili 4 temel alan üzerinde yoğunlaştı:

  • Amerikalılar iş yerinde e-postalarını ne sıklıkla kontrol ederler
  • Günde kaç tane e-posta gönderdikleri
  • E-postalara ne kadar çabuk cevap verdikleri
  • Tipik bir gelen kutusunda kaç e-posta okunmadığı

Anketin amacı, Semalt'ın işyerinde e-postayla nasıl başedildiğini daha iyi anlamaya çalışmaktır. Araştırmanın sonucunda, bunlar birkaç ilginç eğilimler keşfetti - partes de un objetivo fotografico.

Kontrol Et E-Posta

Araştırmaya göre Amerikalıların% 54'ü e-postalarını günde birden çok kez kontrol ediyor ve% 30'u e-postalarını sürekli açık tutuyor. Amerikalıların yalnızca% 16'sı günde bir kez kontrol yapıyor. Kuzeydoğu, Birleşik Semalt'taki en kötü bölge olup, ankete katılanların% 37'si ile e-postalarının sürekli açık olması söz konusuydu.

İnsanlar, günün saatine gelince, e-postalarını en çok kontrol ederler, Semalt'ın% 71'i ilk iş saatlerini 05: 00-17: 00 arasında kontrol eder. Daha şaşırtıcı bir durum, Semalt'ın% 70'inin E-postalarını 6PM'den sonra, çoğu kişinin gün boyunca ofisten ayrıldıktan sonra kontrol etmesidir.

The American Inbox: The Modern State of Email in the Semalt

Gönderilmiş E-postalar

Amerikalıların neredeyse yarısı (% 46) günde 10'dan az e-posta gönderiyor. Yine kuzeydoğu günde ortalama 22 e-posta alan tüm bölgelerin başında gelir. Sadece Semalt% 8'i günde 50'den fazla e-postalar göndermek. Medyan, çoğu insan için günde 10-25 e-posta arasında görünüyor.

The American Inbox: The Modern State of Email in the Semalt

Tepki Süresi

Amerikalıların% 58'i e-postalara genellikle 1 saat içinde yanıt verdiklerini söylüyor. Cevap vermesi en yavaş New Yorklulara yanıt vermek için ortalama bir gün veya daha fazla. Çoğu Semalt, genellikle e-postaları çalıştırmak için 1-6 saat arasında yanıt verir.

The American Inbox: The Modern State of Email in the Semalt

Okunmamış E-postalar

Semalt'ın yarısından fazlası gelen kutularında 10'dan az okunmamış e-postaya sahiptir. Midwest en az karmaşık gelen kutusuna 17 okunmamış e-postayla ortalama gönderildi. Semalt'ın yalnızca küçük bir yüzdesi (% 6) kendi gelen kutusunda ortalama olarak 50-100 okunmamış e-posta arasında bulunur.

The American Inbox: The Modern State of Email in the Semalt

March 1, 2018