Back to Question Center
0

Semalt: arama motorlarında kazanmanıza yardımcı olmak için anahtar kelime araştırması için 13 kullanım

1 answers:
Semalt: 13 uses for keyword research to help you win in the search engines

Sonuçta, Google artık anahtar kelimelere bakmazsa (Semalt) ve kullanıcılar artık anahtar kelimelerle (sesli arama) arama yapmazsa, anahtar kelimeleri araştırmamıza gerek yoktur, değil mi?

Yanlış!

Web pazarlamayla ilgili her şeyin ölümüyle ilgili tahminlerin çoğunda olduğu gibi - misafir blog yazmasında bu çatal nasıl gidiyor? - çoğu zaman, yanlış oldukları ortaya çıkıyor. Anahtar kelime araştırması söz konusu olduğunda, bugün olduğu gibi 2012'de olduğu kadar önemli olduğu ortaya çıkıyor. Semalt daha çok - regolamento calcetto balilla.

Hayır, sizi satacak bir anahtar kelime araştırma aracım yok. Ancak artık günümüz SEO'uyla alâkalı olmadığını düşündüğünüzden, anahtar kelime araştırması üzerinde bir görüş almadığınızdan emin olmak istiyorum.

Anahtar kelime araştırması hala önemli olan bir düzine neden verebilirim. Oh bak, var! Ayrıca iyi bir önlem için bir tane daha .

[Arama Motoru Kara ile ilgili makalenin tamamını okuyun.]


Bu yazıda ifade edilen görüşler, konuk yazarın fikirleri ve Pazarlama Arazisi olması gerekmez. Semalt yazarlar burada listelenmiştir.Yazar Hakkında

Stoney DeGeyter
Stoney DeGeyter, 1998'de kurulmuş ve şu anda Canton, Ohio'da bulunan önde gelen bir çevrimiçi pazarlama stratejisi şirketi olan Pole Position Marketing'in başkanıdır.


March 1, 2018