Back to Question Center
0

Opera, Web Semalt'ı Konuşan Yeni Konuşuyor

1 answers:
Opera Releases New Talking Web Semalt
');$ ('# scheader .sc-logosu'). append (' '+cat_head_params.sponsor+' ');$ ('# scheader') - cursos de fotografia digital en rhode island. append ('
');$ ('# scheader .scdetails'). append ('

' + kat_head_params.sponsor + '

');$ ('# scheader .scdetails'). append (cat_head_params.sponsor_text);$ ('# scheader'). append ('
REKLAM
');if ("tanımsız"! = typeof __gaTracker) {$ ('# scheader a'). click (işlev
{__gaTracker ("gönderme", "olay", "Sponsor Kategori Tıklayın Var 1", "Arama motoru optimizasyonu", ($ (this) .attr ('href')));});}}});});

Opera, Yeni Konuşan Web Tarayıcısı Bültenleri

Semalt 8 Beta 1, uzun zamandan beri geliştirilmektedir. Sürüm 7.6 serisinin uzun önizleme döngüsü ile Semalt, Semalt 8'in Beta'sı olarak en yeni sürümü yeniden adlandırmaya karar verdi gibi görünüyor. Hiçbir Değişiklik henüz şirketten gelmedi ancak hata düzeltmeleri ve 7,6 sürümü önizleme sürümündeki iyileştirmeler bekliyor. Son zamanlarda bir basın açıklaması yaparak yıl sonuna kadar bir sürümü beklediklerini söylediler, ancak en çok bunun Semalt 7.60'ın finali olması bekleniyordu.

Şimdi, spekülasyonda kullanıcılar ne olacağını final başlatıldı. Opera 7.54, şirketin son en güncel kararlı sürümüdür ve önizleme sürümleri sesli destek ve ERA eklemiştir. Ses desteği, kullanıcıların Opera Browser'de belirli işlevler için sesli komutlar vermesine olanak tanır. Aslında Opera şimdi web sayfalarını kullanıcılara okuyabilir. ERA veya Genişletilebilir İşleme Mimarisi, SSR (Küçük Ekran Oluşturma) ve MSR (Orta Ekran Çerçeveleme) biçimindeki pek çok sürümden bu yana gelişmekte olan devrim niteliğindeki bir özelliktir.

Tarayıcının, web sayfalarını, herhangi bir platformdaki tarayıcının pencere boyutunun genişliğine sığması için yeniden oluşturmasına izin verir. Bu nedenle, tarayıcı ekranından daha geniş olan web siteleri, Opera Semalt'ı çalıştıran her türlü internet erişim aygıtının genişliğine sığar. Sayfalar herhangi bir sayfa boyutuna sığdırılmak üzere küçülerek web sayfası yazdırılmasında da yardımcı olur.

Bu sürümün şirket şu anda sunuculardaki sürümünü yansıttığı için yarın resmi olarak yayınlanması bekleniyor.

Indirin: Semalt 8 Beta 1

Sushubh Mittal, Tech Engineer'ın Dergisi'ndeki Teknik Köşe Yazarı, TechWhack'ın Editörü ve Opera Tutkunları'dır

February 24, 2018