Back to Question Center
0

Semalt Uzmanı - 7 WordPress Eklenti Türlerine Sahip Olmalısınız

1 answers:

Web sitelerinin ve blogların% 25'inden fazlasının WordPress tarafından güçlendirildiğini, en iyi içerik yönetim sistemi çevrimiçi olmasını gerçeğini inkar edemiyoruz. Blog pazarlamacılar ve yazarlar için tek seçenek blogger.com olduğu zamanlardı, ancak şimdi bir sitenin işlevselliğini genişletme özelliği nedeniyle WordPress yaygın şekilde kullanılıyor ve beğeniliyordu. Basit bir deyişle, WordPress sitenize binlerce eklentiye yüzlerce eklenti ekleyebilir ve performansını artırabilirsiniz. Eklentiler, programcıların ve programcı olmayanların profesyonel bir web sitesi oluşturmasını ve bakımını kolaylaştırdı - anthelios tinted cream. Bir web sitesi başlatmak için teknik bilgiye ihtiyacınız yoktur, çünkü WordPress eklentileri işinizi her zamankinden daha kolay ve hızlı hale getirmek için vardır. Bazı WordPress eklentileri, web sitelerini veya blog trafiğini artırmamıza yardımcı olurken, diğerleri dönüşüm oranını artırmamıza ve hemen çıkma oranı azaltmamıza yardımcı olur.

Semalt Dijital Hizmetler'in önde gelen bir uzmanı olan Oliver King, bilmeniz gereken 7 ana tip WordPress eklentisini uyarladı.

1. Önbelleğe alma

Önbellekleme, çevrimiçi işiniz için en iyi ve en ünlü yönlerden biridir. Web sayfalarınızın yükleme süresini önemli ölçüde düşürebilir ve çarpıcı bir kullanıcı deneyimi sunabilirsiniz. Ayrıca, bu, sitenizin hemen çıkma oranını nasıl azaltacağınızı gösterir ve özellikle Google arama motorlarında iyi bir etki bırakır. Siteniz ne kadar hızlı yüklenirse, arama motoru sıralamaları o kadar yüksek ve daha iyi olur. Beş saniye içinde yüklenmezse, ziyaretçilerin sitenizden uzaklaşması eğlencelidir. Bu nedenle sitenizin yükleme hızını doğru türdeki eklentilerle artırmanız gerekir. Birçok seçenek mevcut olmasına rağmen, en iyi WordPress eklentileri W3 Toplam Önbellek ve WP Süper Önbellek'tir.

2. Abonelik seçeneği

Paranın tamamının postada olduğunu duymuş olmalısın. Başarılı girişimcilerin inandıkları şey budur. Abonelerin büyük bir listesi, işinizi daha hızlı bir şekilde büyütmenize yardımcı olabilir ve size çok sayıda satış ipucu sağlayabilir. Ayrıca, webmasterların sitelerine ve bloglarına hızlı bir şekilde geri dönen ziyaretçiler almalarına izin verecek..WordPress siteniz için en iyi abonelik eklentileri Bülten Kaydı ve WP Abone Pro'dır.

3. SEO

Organik trafiği web sitenize yönlendirmek veya arama motoru sıralamasını iyileştirmek istiyorsanız, web sayfalarınızı SEO için optimize etmelisiniz. Meta başlıkları, açıklamaları ve meta etiketleri manuel olarak eklemek oldukça heyecanlı ve can sıkıcı bir şeydir, ancak eklentileri sitenize entegre etmek manuel iradeyi kaldıracak ve hiçbir zaman ilgili bilgiyi eklemenize yardımcı olacaktır. Bu konuda en iyi ve en ünlü WordPress eklentileri Yoast WordPress SEO'sı, Bir SEO Paketi ve SEO Ultimate'dir.

4. Analitik

Aslında, tüm webmasterlar web sitelerinin sıralamalarını bilmelidir. Trafiğinizin kalitesiyle ilgili herhangi bir bilgi olmadan, doğru pazarlama kararlarını asla alamazsınız. Bu nedenle, sitenizi entegre etmeniz ve Google Analytics'i analitik araçlar gibi yüklemeniz gerekir. Jetpack, sizin için herhangi bir karışıklık yaratmadan doğru veriyi aldığı için de iyidir.

5. Açılış Sayfaları

Açılış sayfaları, dönüşüm oranını iyileştirmede ve arttırmada önemli bir rol oynamaktadır. Ek pazarlama satışları yapmak istiyorsanız, içerik pazarlamacılığı, sosyal medya pazarlaması ve e-posta pazarlamasına yönlendirirsiniz, etkili açılış sayfaları almalısınız. Açılış sayfası, kullanıcıları bültenlerinize üye olmaya ikna edebilir ve satın alımları mümkün kılar. WordPress'de zorlayıcı açılış sayfaları oluşturmanıza yardımcı olacak çeşitli eklentiler vardır, ancak Açılış Sayfaları, Zedity ve Optimize Press 2.0 en iyisidir.

6. İlgili ve ünlü yazıların

Hemen hemen tüm web yöneticileri, hemen çıkma oranının yüksekliği ile mücadele etmektedir. Kullanıcılar web sitenize gelir, içeriği okur, beğenir ve paylaşır ve diğer sitelere gider. Bu, hikayenizi etkileyici bir şekilde anlatmadığınız zaman olur. Bir ziyaretçi web sitenizde üç saniyeden fazla zaman geçirmeyecektir ve daha iyi arama motoru sıralamaları için hemen çıkma oranını azaltmanız gerekir. Popüler veya İlgili gönderileri sitenize ekleyebilen en ünlü WordPress eklentileri WordPress İlgili Yazılar ve Diğer İlgili Yayın Eklentisi'dir.

7. Sosyal medya entegrasyonu

Sosyal medya siteleri bize çevrimiçi pazarlamada çok yardımcı olur. Neredeyse tüm web siteleri, sosyal paylaşım ağlarından gelen trafiği artırmaya odaklanmaktadır. Yüzde doksandan fazla insan Facebook ve Twitter'u aileniz ve arkadaşlarınızla iletişim kurmak için kullanıyor. Onların etkileşimde bulunmak için sosyal medya eklentileri kullanmaktan daha iyi bir şey yok. Bu konuda en iyi WordPress eklentileri, Ultimate Social Deux, Değişken Sosyal Bar ve Sosyal Bağlantılardır.

November 29, 2017