Back to Question Center
0

10 Yolları Semalt tarafından Kanıtlanmış Kişisel E-Ticaret Satış artırmak için © InfoSUM.net Tüm hakları saklıdır.

1 answers:

Aslında, e-ticaret işletme sahipleri çok para kazanıyorürünlerinden. Statista'nın yakın tarihli bir çalışması, dünya çapında perakende e-ticaret satışlarını göstermiştir2018'de 2,86 trilyon ABD doları olacak. Ne yazık ki, sadece bir e-ticaretmağaza ve müşterilerin sitenize sel bekliyoruz. Başarılı pazarlama kampanyalarına başlamanız gerekecekalışveriş yapanların ilgisini çekmek için.

İyi haber şu ki, Semalt Digital Services tarafından kanıtlanmış aşağıdaki pazarlama stratejileri ilee-ticaret satışlarınızı artırın - high pr website for backlinks. Semalt'ın Müşteri Başarı Yöneticisi Ivan Konovalov, önemli ipuçları verire-Ticaret mağazalarının gelişmesi için hangi taktikleri uygulayacağı üzerine.

1. Satış Sonrası Satış ve Çapraz Satışı Kullanma

Yukarıdan satışlar ve çapraz satışlar, çevrimiçi satışları artırmak için kullanabileceğiniz yangın yollarıdır. Çapraz satışbir müşterinin satın almayı düşündüğü şeyle birlikte ilgili ürünleri tanıtmanın yolu. Verirmüşteri seçmek için tamamlayıcı birçok ürün. Yukarıdan satış yapmak, daha üstün bir ürün satmaktır.Bir müşterinin satın aldığı bir ürünün sürümü. Bu yöntem, müşterinizin aynı ürünü görmesini sağlargelişmiş özellikler ve daha yüksek bir fiyat ile.

Bu satış teknikleri müşterileri diğer ürünleri almaya teşvik etmek için tasarlanmıştır. Gerçek şu ki,Müşteriler ihtiyaç duyduklarından fazlasını görürlerse daha fazla satın almak için motive olurlar. Birden çok çalışma gösterdimüşterilerin daha fazla geri dönmesi için teşvik eden satılık ve çapraz satışlar.

2. Web Sitesi Tasarımınızı Geliştirin

Günümüz dijital çağında, potansiyel müşteriler çekmek ve etkileşimde bulunmak için özel bir web sitesi tasarımına ihtiyacınız vardır. SizineTicaret mağazası şirketin bir parçası ve tasarımı markanızın ne kadar profesyonel olduğunu yansıtmalıdır.Aslında, tanıtım kampanyalarınız mağazanızda da başlatılmalıdır. Semalt uzmanları ortaya çıktıönemli özelleştirme olmaması durumunda müşterilerin çoğu zaman online mağazadan kaçınmaları.

İyi tasarlanmış bir e-ticaret mağazası kurmak, rakiplerin üstesinden gelmek için önemli bir adımdır. Eğer öyleysenmağazanızı yeniden tasarlamayı planlıyorsunuz, daha sonra müşterilerinizeharika alışveriş deneyimi. Aslında, insanların kolayca alışveriş yapmalarını sağladığınızda daha fazla satış yapacaksınız.web sitesinde gezinmek ve ürün bulmak.

3. Sitenizi Dostu Yapma

Geçtiğimiz birkaç yıl içinde birçok yeni tablet ve akıllı telefon piyasaya sunuldu.çevrimiçi alışveriş yapanların sayısını önemli ölçüde artırdı. Çalışmalar, mobil alışveriş yapanların sayısınınmasaüstü kullanımınınkini aştı. Bu dijital çağda, e-ticaret mağazanızın mükemmel bir şekilde benimsenmesini sağlayınçeşitli mobil cihazlara göndermek, iş başarınızın önemli bir parçasıdır.

Google bile, mobil cihazlarda uygun şekilde görüntülenen web siteleri için mobil arama sıralamalarını artırır.Geçerli web sitenizin mobil bir sürümünü oluşturmak için, bir dönüşüm platformu veya mobileklentileri. Mobil dostu bir e-ticaret mağazası oluşturmak, işletmenizi tanıtmak için kullanabileceğiniz iyi bir yoldurmobil alışveriş yapan kullanıcılara. Mağazanın mobil optimizasyona sahip olması sayesinde, dönüşüm oranlarını artıracak ve satışlarınızı artıracaksınız.

4. İyi Kalitede Ürün Görsellerini Kullanma

Sadece resim ekleme uğruna herhangi bir ürün resmi kullanmayın. Ürünlerinizin görüntüleriyüksek kalite. Profesyonel ürünler elde etmek görselleri zor bir görev olabilir.potansiyel müşterilerin mağazanıza çekilmesine yardımcı olabildikleri de doğrudur. Uzmanlarımız birçok kanıtladılarYakınlaştırma seçenekli canlı resim görüntüleri eklenmesi, potansiyel müşterileri ürünü satın almaya teşvik eder.

5. Optimize Ürün Sayfası Açıklamaları

Ürün sayfanızın açıklamaları müşterilere bir satın alma işlemi yapmaya teşvik etme potansiyeline sahiptir. Emin olunmüşterileri ilgilendiren faydalı özellikleri açıkladınız. Onları daha fazla motive etmeye devam ethuni. Amazon gibi en popüler e-ticaret siteleri, satışlarını artırmak için ürün anahtar özelliklerini görüntüler.

Tanımlar iyi tanımlanmış olmalıdır, böylece onları okuyan potansiyel müşterilerin hepsi teşvik edilecektirharekete geçmek. Ürünün temel özelliklerini sergilemek için cazip kısa mermileri kullanabilirsiniz. Şüphesizsizi teşvik etmesi gereken ayrıntılar geldiğinde çok fazla satış yapmayacağınızımüşterilerin bir satın alma işlemi yapması bir açıklamada saklanır.

6. Kısa Promosyon Ürünleri Yarat Videolar

Video kampanyası, birçok e-Ticaret mağazasının önemli bir pazarlama stratejisidir;satışları artırmak. Günümüzün mobil özellikli tüketicileri, videoları diğer türlerden daha fazla izlemeyi tercih ediyoriçerik. Ürünlerinizin ilginç kısa tanıtım videoları oluşturun, önemliMüşterilerin dikkatini çekebilecek ürünlerinizin özellikleri. Bu videoları çeşitli ürün web sayfalarına entegre edin.

Ayrıca, pozlamayı artırmak için tüm popüler video sitelerine ürün videoları yükleyebilirsiniz. Yapmavideo başlığına ve açıklamasına anahtar kelimeler ekleyerek videolarınızı SEO için optimize etmeyi unutmayın. Sentrafiği de çekmek için web sitenizin adresini açıklama metni olarak ekleyebilir.

7. Benzersiz Değer Teklifi Yaratın

eTicaret alanındaki muazzam çeşitlilik, şirketlerin zor hale getirirKendilerini rekabetten ayrı tutmak için. Ürünleriniz ne kadar benzersiz olduğunuzdan bağımsız olarakorada, muhtemelen aynı veya benzerini sunan başka bir mağaza var mıÜrünlerinizi hedef pazarınıza. Durum buysa, markanızı yaratmak için ne yapabilirsiniz?binlerce markanın arasından sıyrılıyor mu? Benzersiz bir değer teklifi nedir?markanızı özel yapacaktır. Adreslerin bulunduğu benzersiz bir değer önermesi yazmanız gerekirürününüzü değerlendirebilirsiniz. Bunu sağlamak, rekabetin üstesinden gelecek ve liderliğin avantajlarından yararlanacaktır.

Benzersiz bir değer önerisi, ana sayfanızda, ürün sayfanızda ve reklamınızda entegre edilebilirDönüşüm oranlarını artırmak için sayfa. Markasını diğerlerinden ayıran şeyin bilgisine sahip olmakmarkalar başarılı bir e-ticaret işi yürütmenize yardımcı olur. Bu strateji, sizi rakiplerinizden ayırmanıza yardımcı olabilir.

8. Ücretsiz ve Kolay İade Verin

Bu pazarlama taktiği, potansiyel müşterileri sizden almaya ve satışları katlanarak arttırmaya motive edebilir.Çevrimiçi ürün iadeleri birçok e-Ticaret markasının müşteri sadakati kazanmasına ve onları daha fazla seve seve davet etmesine yardımcı oldu.

Çevrimiçi perakende getirileri e-ticaret alanında yaygındır ve müşteriler ürün iade ederZaman zaman satın almışlardır. Müşteriniz hasar görmüş bir ürünü iade etmeye karar verebilirya da iyi uymadı. Müşteriler, yaklaşık üçte bir üründen yaklaşık olarak geri dönmektedir. Aslında,alışveriş yapanların çoğunluğu satın almadan önce iade politikasını inceler.

Potansiyel müşteriler, malları serbestçe geri verebileceklerini biliyorsa, muhtemelenTekrar geri gelmek. Wall Street Journal tarafından yapılan çalışma, en iyiMüşteriler, en yüksek getiri oranına sahip olanlardır. Bu politikanın uygulanmasıbüyük satış ve iş fırsatlarını kaybetmemek için size yardımcı olacaktır.

9. Ürünlerinizi Ana Sayfanıza Ekleyin

Ana sayfanız e-ticaret web sitenizin en önemli bölümlerinden biridir;müşterileri meşgul etmek için kullanın. En çok satan ürünleri vitrin ederek potansiyel müşterilerOnları açıkça görebilir. Büyük olasılıkla, e-ticaret mağazanıza gelen herhangi bir alışverişçinindiğer sayfalar aracılığıyla diğer ürünleri görmek için ana sayfayı ziyaret etmeye karar verebilir. Yani,Ana sayfadaki en popüler ürünler kaçınılmaz olarak satışları artırır.

10. Çoklu Teslimat Seçeneklerini Sunun

Müşterilere çeşitli dağıtım seçenekleri sunmak satışlarınızı artıracaktır. Şaşırtıcı bir şekilde,ancak kalitatif ürünler satan işletmeler çok olağanüstü bir çevrimiçi deneyim sunarteslimat söz konusu olduğunda genellikle başarısız olur. Müşterileri motive etmek içino zaman çoklu teslimat seçenekleri sunmaya hazırsınız. Böyle kullanışlı bir pazarlama stratejisiuygulanması kolaydır, ancak potansiyel müşterileri kaybetmemenize ve rakiplerinize gitmesine izin vermenize yardımcı olur.

İnternetin insanların ürün arama ve satın alma biçimini değiştirdiği açıktır. Bunlargünleri bir masaüstü veya mobil cihazla çevrimiçi olarak ne istersen satın alabilirsiniz. İnsanlargiderek e-ticaret işine katılmaya istekli. Yükseliş hızına ayak uydurmak içinçevrimiçi alışverişin popülaritesi, Semalt Digital Services tarafından sunulan profesyonel yardıma bakabilirsiniz.

November 22, 2017